InternetUA

https://internetua.com/

Дієтолог назвав переваги безмолочної дієти

Молоко викликає розлад шлунка

Молоко є цінним джерелом кальцію та білка. Проте лікарі радять хоч на якийсь час відмовитися від молочних продуктів. Видалення з раціону надлишку насичених жирів, цукру та солі сприяє зниженню споживаних калорій і дозволяє підтримати здорову вагу. Які переваги дає безмолочна дієта?

Молочні продукти можуть викликати запалення, підвищувати сприйнятливість організму до інфекцій та бактерій, що може негативно позначитися на травленні.

— Молочні продукти містять природний цукор, який називають лактозою, який потребує певного ферменту, лактази, щоб розщепити її. Люди з нестерпністю лактози не виробляють його у достатній кількості для розщеплення та перетравлення лактози. Це призводить до здуття живота, нудоти та розладу шлунка, — каже дієтолог Алекс Паррен, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Щоправда, експерт зауважил, що, згідно з недавніми науковими дослідженнями, всупереч поширеній думці, молочні продукти не викликають запалення.

… сприяє утворенню прищів

Людям, які борються з прищами та недосконалостями шкіри, слід значно скоротити споживання молочних продуктів, а бажано виключити зі щоденного меню.

Коров'яче молоко та молочні продукти містять казеїн та сироватку. На думку фахівців, ці білки впливають на підвищення рівня гормону uInsulin-like Growth Factor-1 (IGF-1), що пов'язано з додатковим виробленням шкірного сала. Останнє є сумішшю ліпідних речовин, що виробляються сальними залозами.

— Сироватка та казеїн, що містяться в молоці, сприяють гормональній стимуляції та викликають утворення прищів, — пояснює Паррен.

Згідно з іншою теорією, молочних корів лікують штучними гормонами, що впливають на удій молока. Це також може впливати на рівень гормонів, що викликають акне.

Однак не завжди у недосконалості шкіри винні молочні продукти. Якщо відмова від них не дає очікуваного результату, варто придивитися до інших груп харчових продуктів.

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини
Взрыв на аэродроме в РФ, заявление Байдена и судьба Шойгу.

Взрыв на аэродроме в РФ, заявление Байдена и судьба Шойгу.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу UA - У Росії пролунав вибух на аеродромі за сотні кілометрів від кордону з Україною, Джо Байден визнав загрозу ядерної ескалації у світі, Путін шукає спос...

3 16

Что говорят правозащитники из Украины, России и Беларуси о совместном Нобеле.

Что говорят правозащитники из Украины, России и Беларуси о совместном Нобеле.

Нобелевскую премию мира получили основатель белорусской "Весны" Алесь Беляцкий, российский "Мемориал"* и украинский Центр гражданских свобод. Как к этому отнеслись лауреаты и что для них значит премия мира?

Репарации Украине развалят РФ: Свитан назвал космическую сумму.

Репарации Украине развалят РФ: Свитан назвал космическую сумму.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - Військовий експерт Роман Світан вважає, що сума репарацій Україні буде надто великою для РФ. Йдеться про ціну близько $40 трильйонів. Регіони не захочуть...

Путину заигрался с диктаторством и к 70-летнему юбилею потерял все, что только мог.

Путину заигрался с диктаторством и к 70-летнему юбилею потерял все, что только мог.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин UA - Російському диктатору Путіну сьогодні виповнилося 70. До цього ювілею він підійшов у найгіршому становищі: міжнародна ізоляція, ненависть співгром...

«Чмобики»  в РФ получают набор из аптечки, прокладок и шоколадки.

«Чмобики» в РФ получают набор из аптечки, прокладок и шоколадки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #мобилизация UA - У Якутії частково мобілізованим громадянам РФ видали дуже незвичайний набір, з яким вони мають вирушити на фронт. До нього увійшла пачка прокладок, а...

Старушка Меркель опять дает жару и предлагает  «план мира».

Старушка Меркель опять дает жару и предлагает «план мира».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #меркель #россия #украина #путин UA - Останнім часом екс-канцлер Німеччини Ангела Меркель робить дивні заяви щодо України та Росії. Нещодавно вона взагалі зап...