InternetUA

https://internetua.com/

Business Insider: росіяни купують авіаквитки в один бік по ціні престижного автомобіля.

Багато росіян, відчайдушно намагаючись уникнути відправки на війну в Україну після того, як президент Володимир Путін оголосив про «часткову мобілізацію» військових резервістів країни, намагаються втекти з країни.

Намагаючись уникнути розгортання, росіяни-втікачі стикаються з пробками на прикордонних переходах і квитками на літак, які або неймовірно дорогі, або просто розпродані. Кількість пошукових запитів у Google за російською фразою «як виїхати з Росії» різко зросла в країні, досягнувши піку близько 18:00 за місцевим часом у Москві.

90ddbf99a6473267fa6cb4a76214a11d.webp (46 KB)

Деякі авіаквитки на рейси в один кінець з Росії до країн, у яких дружні візи з Росією, як-от Туреччина та Грузія, розпродані , а інші коштують надзвичайно високо. Популярний російський веб-сайт Aviasales, який використовується для купівлі авіаквитків, зафіксував величезний сплеск пошукових запитів.

Спекулянти продають квитки в один бік за 25000 американських доларів.

Візуальний матеріал із сайту відстеження польотів Flightradar24 показує траєкторії польоту літаків, які вилітають із трьох аеропортів у Москві та одного в Санкт-Петербурзі в середу, чотирьох аеропортів, які входять до чотирьох найбільш завантажених аеропортів Росії. Літаки — багато з них турецьких авіаліній і російської чартерної служби Azur Air — можна було побачити в таких містах, як Стамбул (Туреччина), Баку (Азербайджан) і Ташкент (Узбекистан).

На деяких наземних пунктах пропуску, як-от між Росією та Грузією, у соціальних мережах поширюються відео, на яких видно затори та довгі черги автомобілів , коли люди намагаються покинути країну.

«Вхідний трафік на східному кордоні збільшився протягом ночі», — йдеться в заяві прикордонної служби Фінляндії в середу . «Порівняно з попередніми тижнями трафік збільшився, але його обсяг все ще невеликий порівняно з часом до пандемії. Наших ресурсів достатньо, ситуація під контролем».

На додаток до цього, нижня палата російського парламенту прийняла законодавство цього тижня сказав, що солдати, які дезертують зі своїх підрозділів, можуть загрожує до 10 років у в'язниці — п'ятирічне збільшення від попередніх покарань. Законопроект також містить формулювання, яке вказує на те, що це суворе покарання також може застосовуватися до тих, хто ухиляється від призову на службу.

Рішення Путіна оголосити мобілізацію — призвати 300 000 резервістів із можливістю подальшої мобілізації — було політично ризикованим кроком, через який росіяни вже вийшли на вулиці, щоб висловити свою опозицію, навіть у той час, коли критика війни може призвести до до 15 років за гратами.

Понад 1400 було заарештовано під час антивоєнних демонстрацій по всій Росії в середу, за ОВД-Інфо , незалежна група моніторингу протестів, яка повідомила про це деяким затриманим було вручено повістки з'явитися до військкоматів.

Західні чиновники, а також колишні дипломати та російські експерти кажуть, що часткова мобілізація Путіна свідчить про те, що Росія «програє» або «програє» в Україні.

"Заклик президента Путіна частково мобілізувати російських громадян, скеровуючи їх воювати в Україні, відображає боротьбу Кремля на полі бою, непопулярність війни та небажання росіян воювати в ній. Президент Путін діє не з позиції сили". ; скоріше, це ще одна ознака провалу його місії», – заявив держсекретар США Ентоні Блінкен йдеться в заяві .

Путін «визнає, що «спеціальна військова операція» йде погано», — сказав Іво Даалдер, колишній посол США в НАТО, виданню Insider у середу, додавши, що «будь-яка мобілізація — часткова чи повна — через сім місяців війни означає, що ви» програвати, а не вигравати».

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини

После победы Украина станет мощным магнитом для европейских инвестиций — IFC.

Чтобы инвесторы уже сегодня без боязни приходили в Украину, нам нужны действенные инструменты страхования военных рисков, а после войны у Украины есть шанс стать мощным магнитом для инвестиций.

Finance.UA

Старушка Меркель опять дает жару и предлагает  «план мира».

Старушка Меркель опять дает жару и предлагает «план мира».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #меркель #россия #украина #путин UA - Останнім часом екс-канцлер Німеччини Ангела Меркель робить дивні заяви щодо України та Росії. Нещодавно вона взагалі зап...

«Мемориал» - в числе лауреатов Нобелевской премии мира.

«Мемориал» - в числе лауреатов Нобелевской премии мира.

Нобелевскую премию мира получили правозащитники из трех воюющих стран - России Украины и Беларуси. Лауреатом от Украины стал Центр гражданских свобод - он был основан в 2007 году с целью защиты прав человека и утверждения демократии в Украине. Ноб...

Взрыв на аэродроме в РФ, заявление Байдена и судьба Шойгу.

Взрыв на аэродроме в РФ, заявление Байдена и судьба Шойгу.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу UA - У Росії пролунав вибух на аеродромі за сотні кілометрів від кордону з Україною, Джо Байден визнав загрозу ядерної ескалації у світі, Путін шукає спос...

1 7

«Чмобики»  в РФ получают набор из аптечки, прокладок и шоколадки.

«Чмобики» в РФ получают набор из аптечки, прокладок и шоколадки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #мобилизация UA - У Якутії частково мобілізованим громадянам РФ видали дуже незвичайний набір, з яким вони мають вирушити на фронт. До нього увійшла пачка прокладок, а...

Что говорят правозащитники из Украины, России и Беларуси о совместном Нобеле.

Что говорят правозащитники из Украины, России и Беларуси о совместном Нобеле.

Нобелевскую премию мира получили основатель белорусской "Весны" Алесь Беляцкий, российский "Мемориал"* и украинский Центр гражданских свобод. Как к этому отнеслись лауреаты и что для них значит премия мира?

Троллинг и пощечина Путину, бойня для генералов, агенты Кремля в США - Андрей Пионтковский.

Троллинг и пощечина Путину, бойня для генералов, агенты Кремля в США - Андрей Пионтковский.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #пионтковский #рф UA - Російський письменник і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю проекту "Аргумент" розповів, чи варто вірити ядерним погрозам Путіна...