Нова схема: як шахраї переводять гроші з картки ПриватБанку.

Українка розповіла про нове шахрайство з картками ПриватБанку

Українка поскаржилася на шахрайські дії з боку співробітників ПриватБанку. За словами жінки, працівники фінустанови причетні до списання грошей з банківської картки її чоловіка.

27 червня цього року у 04:42 з карти її чоловіка відбулося списання особистих грошових коштів у розмірі 99 гривень через термінал ПриватБанку за адресою: Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30. Про це вона написала у відгуках про банки на сайті видання “Мінфін”.

“Абревіатура: “Купівля, датування послуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30)”. На питання в чаті Приват24 ніхто не відповів. Після дзвінка на гарячу лінію оператор відповів, що будуть розбиратися в протягом декількох хвилин“, – написала жінка.

Їй передзвонили через 5 хвилин, і оператор уточнив питання щодо зняття коштів. При цьому в цей проміжок часу абревіатура “Купівля, датування послуг: LP DATING SER UAH (Україна, Дніпро, наб. Перемоги, 30) помінялася на “Інше. Покупка”.

Її чоловік сказав про це оператору, і підкреслив, що це виглядає дуже підозріло.

“Виходячи з вище сказаного, є припущення, що це є шахрайство співробітників самого банку“, – підкреслила жінка.

Вона також заявила, що напише заяву на ім’я голови ПриватБанку і заяву в поліцію через шахрайських дій з боку банку. Жінка також порадила всім клієнтам ПриватБанку уважно перевіряти всі платежі і підозрілі списання грошей.

В ПриватБанку відреагували на це, і написали, що її питання розглядають фахівці.

Новости по теме

5G-панікери змушують Зеленського зупинити запуск швидкісного інтернету.

Петиція про заборону впровадження швидкісного інтернету 5G на сайті Президента України достроково зібрала необхідну кількість голосів. Понад 25 тисяч українців підтримали цю пропозицію, побоюючись шкоди, що завдається здоров’ю мобільним випр...

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie