350 вакантних місць: Tesla не може знайти працівників на завод в Німеччині.

Наразі на веб-сайті Tesla розміщено близько 350 вакансій, в тому числі понад 100 керівних посад або експертів з глибокими знаннями в області акумуляторів і програмного забезпечення. Як повідомляє Handelsblatt, дві третини з них висять ще з минулого року.

Виробництво на німецькому заводі американського виробника електрокарів поблизу Берліна має початися в липні.

Однією з причин повільного попиту, як пише видання, може полягати в тому, що менеджери не виявляють особливого бажання до змін під час кризи. Управлінський барометр Odgers Berndtson показав, що 44% німецькомовних менеджерів вважають малоймовірним перехід в іншу компанію в найближчі кілька місяців. Також постраждала автомобільна промисловість.

«Менеджери в автомобільній промисловості, які хочуть змінити роботодавця, повинні приймати жорсткі рішення в умовах кризи – між середовищем, орієнтованим на безпеку, і середовищем, орієнтованим на можливості», – сказала Крістін Сейбел, експерт в кадровій консалтинговій компанії Korn Ferry.

Видання зазначає, що Берлін знаходиться неподалік від міста Вольфсбург, де розташовуються потужності авто концерну Volkswagen – всього одна зупинка на експресі ICE. На додачу, багато фахівців і менеджерів VW живуть в столиці. Однак, за словами німецького автоконцерну, досі не відбулося серйозного відтоку персоналу в бік Tesla. Між тим нещодавно група намагалася припинити спроби переманити своїх людей. Співробітники, які перемикаються на конкурента під час відпустки, більше не можуть повернутися в VW, як було раніше. Ця угода, відоме всередині компанії як «Lex Tesla», вступила в силу після оголошення про будівництво заводу Tesla в Німеччині.

За даними Korn Ferry про заробітну плату, фахівці автопрому з академічною кваліфікацією заробляють в середньому близько 66 000 євро в рік – без урахування бонусів і інших доплат. Середній менеджмент – керівники відділів та досвідчені фахівці – в середньому отримують трохи менш як 104 000 євро.

У VW досвідчені професіонали зі спеціальними знаннями заробляють від 95 000 до 105 000 євро в якості базової заробітної плати на рік. Вищому керівництву може бути виплачено до півмільйона євро, включаючи бонуси і спеціальні послуги.

Tesla не може «перебити» ці умови. Для більш високих посад Tesla виплачує середню по галузі зарплату, як повідомляють багато співробітників. Згідно з оцінками, інженер отримує в середньому 72 000 євро, а менеджери – 102 000 євро. Немає різдвяних бонусів та інших спеціальних пільг, які поширені в Німеччині. Проте, Tesla виплачує привабливі бонуси за результативність.

Про проблеми з набором персоналу на німецький завод Tesla ЗМІ повідомляли ще в грудні. Поки люди в усьому світі поспішають потрапити на роботу до відомого автовиробника, реальність в Німеччині дещо відрізняється. Негативні публікації про грубе поводження на роботі, системі Tesla «найняв і звільнив» і постійному стресі відштовхують багатьох потенційних претендентів.

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
Apple не представит ничего действительно инновационного 20 апреля.

Apple не представит ничего действительно инновационного 20 апреля.

Авторитетный аналитик Марк Гурман (Mark Gurman) из Bloomberg заявил, что он не ожидает ничего инновационного или экстраординарного от мероприятия «Полный расцвет», которое пройдёт во вторник, 20 апреля.

InternetUA

Зеленский в Париже, речь Байдена и ситуация вокруг Крыма - Крымский вечер.

Зеленский в Париже, речь Байдена и ситуация вокруг Крыма - Крымский вечер.

США поддерживают суверенитет и территориальную целостность Украины и призывают Россию воздержаться от любых военных действий. Об этом заявил президент США Джозеф Байден в своем выступлении вскоре после введения новых санкций против России. Байден ...

1

«Им нужен враг» – эксперт о заявлениях секретаря Совбеза России.

«Им нужен враг» – эксперт о заявлениях секретаря Совбеза России.

Секретарь Совета безопасности России Николай Патрушев во время визита в аннексированный Севастополь 14 апреля заявил, что «украинские спецслужбы пытаются организовать теракты и диверсии» на территории полуострова. По данным Патрушева, в прошлом го...

1

Старі знайомі в нових обставинах: як Байден та Путін вирішують долю світу.

Старі знайомі в нових обставинах: як Байден та Путін вирішують долю світу.

Увага всього світу прикута до протистояння президентів США та Росії. Джо Байдена та Володимира Путіна. Останній знову активно погрожує Україні великою війною, а Заходу — великими неприємностями. Яку лінію поведінки обрав Байден, що Путін може прот...

Реконструкция Нотр-Дама: для восстановления крыши планируют вырубить 1000 столетних дубов.

Реконструкция Нотр-Дама: для восстановления крыши планируют вырубить 1000 столетних дубов.

Прошло два года со дня пожара в соборе Парижской Богоматери. Этим летом полностью закончатся работы по укреплению собора и начнется реконструкция. Подписывайтесь на наш канал: Русская служба Би-би-си: Мы в соцсетях: Instagram: Facebook: Telegram: ...

Война в Донбассе. Главные вопросы

Война в Донбассе. Главные вопросы

Война на востоке Украины началась в 2014 году. Спустя семь лет власти России и Украины заявили об эскалации конфликта. В Киеве отмечают, что самоправозглашенные Донецкая народная республика и Луганская народная республика нарушают режим прекращени...

Новая порция санкций - Доброе утро, Крым

Новая порция санкций - Доброе утро, Крым

Президент США Джо Байден подписал указ о введении новых санкций против России. Причиной названа «вредоносная внешняя деятельность» Москвы. Американским финансовым институтам будет запрещена покупка новых выпусков российских государственных облигац...

1