InternetUA

https://internetua.com/

Геніальність на межі аферизму: ІТ-фахівець створив скрипт, який повністю замінив його на роботі.

Айтішнік під ніком Throwaway59724 розповів на Reddit, як зумів перекласти всі свої робочі обов’язки на найпростіший самописний скрипт. Він зібрав його за тиждень, і тепер програма працює за нього, а він отримує повнорозмірну зарплату, тому що робота виконується вчасно. Керівництво Throwaway59724 не обізнане про таку «автоматизацію».

Комп’ютер замінив людину

ІТ-фахівцеві, що ховається під псевдонімом Throwaway59724, вдалося майже повністю автоматизувати свої робочі обов’язки і витрачати на їх виконання лише 10 хвилин на день. При цьому йому (або їй, стать Throwaway59724 невідома) навіть не доводиться виходити з дому.

Допоміг йому в цьому найпростіший скрипт, написаний ним за дуже короткий час і який повністю взяв на себе всі його обов’язки. Про своє досягнення він розповів на Reddit. Пост, опублікований 13 січня 2022 р., привернув колосальну увагу і за неповні два дні набрав понад 80 тис. позитивних оцінок та понад 5000 коментарів.

При цьому Throwaway59724 не порушив жодних законів і навіть не вдався до обману свого керівництва. Він чесно виконує свою роботу в повному обсязі, з тією різницею, що тепер все за нього робить його комп’ютер.

Усього кілька рядків найпростішого коду можуть заощадити десятки годин життя

Таким чином, застосувавши базові знання програмування, отримані за пару хвилин пошуку в Google, він зміг майже повністю звільнити свій час від роботи та витрачати його на те, що хочеться йому, а не на те, що від нього вимагає компанія. Зарплату він також отримує. Це близько $90 тис. на рік.

Геніальне рішення, що не потребує зусиль

Throwaway59724 працює ІТ-фахівцем у невеликій юридичній фірмі. До його обов’язків входить конвеєрна обробка цифрових доказів для судових процесів. Компанія займається переведенням всієї бази цифрових доказів у хмарний простір, але тільки Throwaway59724 має доступ до хмарного сервера з правами адміністратора і можливістю завантажувати в нього файли. Інші користувачі можуть лише переглядати їх, без будь-яких інших прав.

Співробітники копіюють сотні тисяч файлів у локальне сховище, а Throwaway59724 потрібно вручну їх завести у хмару. За його словами, це єдине, що він робив протягом усього восьмигодинного робочого дня. Він додав, що, перебуваючи в офісі, він більшу частину часу байдикував, і що, поки не прийшла пандемія коронавірусу з подальшою самоізоляцією, йому доводилося прикидатися, ніби він повністю занурений у роботу.

Через пандемію керівництво перевело Throwaway59724 на роботу з дому. Він налаштував віддалений доступ до свого офісного ПК і за тиждень написав просте скрипт, який виконував за нього майже всю його роботу.

Скрипт сканує локальне сховище на наявність нових файлів і генерує для кожного з них хеш-суми. Після цього програма копіює документи в хмару і знову генерує хеш (це потрібно було як доказ, що файли ніхто не редагував).

Throwaway59724 написав, що тепер цілими днями грає у відеоігри та займається іншими справами, у тому числі працює над якимось власним проектом, про який воліє не поширюватися. Наприкінці дня він витрачає близько 10 хвилин на перегляд журналу роботи скрипту, щоб переконатися, що все пройшло гладко.

Почуття провини – головний ворог

Throwaway59724 зізнався, що протягом деякого часу після запуску скрипта він почував себе винним. За його словами, йому здавалося, ніби він обкрадає компанію, на яку працює, бо отримує зарплату, нічого при цьому не роблячи.

Зрештою він зумів переконати себе, що поки керівництво задоволене, він усе робить правильно. «Я роблю саме те, для чого мене найняли, вся робота виконується вчасно, і я отримую задоволення від свого життя. Всі у виграші» , – написав Throwaway59724.

Автор поста додав, що якщо роботодавець вирішить звільнити його, він просто відключить скрипт і розірве віддалене з’єднання з офісним комп’ютером. Скрипт належить йому, як і ПК у його будинку, де він запускається.

На домашньому комп’ютері Throwaway59724, купленому за його рахунок виключно для роботи скрипта, немає жодних інших файлів. Усі цифрові докази знаходяться у локальному сховищі компанії, а після роботи скрипта потрапляють у корпоративну хмару.

Сам скрипт є « звичайним виконавчим файлом » (.bat). Throwaway59724 зібрав його на основі інформації, здобутої в Google за кілька хвилин.

Існує ймовірність, що інформація все ж таки дійде до керівництва Throwaway59724, оскільки його історія набула широкого поширення в інтернеті та в класичних ЗМІ, у тому числі і в Newsweek, на що вказав сам автор. Проте він наголосив, що така слава його «не хвилює».

Користувачі Reddit запитали Throwaway59724, чому він не продасть скрипт за великі гроші, якщо він здатний так сильно спростити роботу і потенційно може звільнити іншим людям десятки годин їхнього життя. Автор міні-програми відповів, що його творіння – всього лише приспособлення, причому самого базового рівня. «Будь ласка, зрозумійте, це не якась висококласна програма, яка коштує мільйони. Це кілька рядків коду, написаних у Блокноті. Це тип скрипту, який люди розміщують на GitHub з цінником $5» , – написав Throwaway59724. Він додав також, що створений ним скрипт придатний для виконання лише одного виду роботи та лише в одній компанії.

Новости по теме
Назван простой способ удаления лишних приложений с Android-смартфонов.

Назван простой способ удаления лишних приложений с Android-смартфонов.

Обычно разработчики телефонов насыщают телефоны многими разными приложениями, которыми вы воспользуетесь один раз или вообще никогда, поэтому дальше мы расскажем, как их можно удалить.

InternetUA

Санкция может ударить по ЕС бумерангом: МИД Германии протестует против отключения России от SWIFT.

Санкция может ударить по ЕС бумерангом: МИД Германии протестует против отключения России от SWIFT.

Министр иностранных дел Германии Анналена Бербок сказала несколько аргументов "против" отключения России от международной межбанковской системы передачи информации и осуществления платежей SWIFT, над которым сейчас активно размышляет Вашингтон.

InternetUA

Максим Блант: «В России и Крыму «вот-вот лопнет кредитный пузырь» #shorts.

Максим Блант: «В России и Крыму «вот-вот лопнет кредитный пузырь» #shorts.

Российский обозреватель Максим Блант: «В России и Крыму «вот-вот лопнет кредитный пузырь» #shorts :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Крым Реалии – крымский проект украинской...

4

Маленькие большие панды - Документальный фильм Би-би-си.

Маленькие большие панды - Документальный фильм Би-би-си.

Китай – единственное место в мире, где водятся самые фотогеничные и мимимишные мишки в мире – большие панды, и для них здесь созданы поистине королевские условия. Эти мишки спят по 12 часов в сутки, а остальное время поедают малопитательный бамбук...

«15 рік поспіль показуємо, що Україна єдина» – на мосту Патона пройшла акція «Ланцюг єдності».

«15 рік поспіль показуємо, що Україна єдина» – на мосту Патона пройшла акція «Ланцюг єдності».

Близько двох сотень людей зібралися на мосту Патона в Києві, аби відзначити День Соборності і «показати, що Україна єдина». Як це було – дивіться в нашому сюжеті. Підписуйтеся на канал: Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 ...

Хода пам'яті: у Києві вшанували перших Героїв Небесної Сотні.

Хода пам'яті: у Києві вшанували перших Героїв Небесної Сотні.

У Києві пройшла хода пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники акції вшанували перших загиблих у січні 2014 року: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького, Олександра Бадеру та Богдана Калиняка. Колона з родичами, друзям...

Самые ожидаемые игры 2022 года - Новости Би-би-си

Самые ожидаемые игры 2022 года - Новости Би-би-си

Индустрия видеоигр сильно пострадала от пандемии. В 2021 целый ряд релизов был отложен из-за сбоев в производстве. Но прогнозируется, что 2022 станет годом, когда крупные игры наконец дойдут до геймеров. Вот одни из самых долгожданных. Подписывайт...

1 6

НАТО, Украина и ультиматум России: как ответит Украина? #shorts.

НАТО, Украина и ультиматум России: как ответит Украина? #shorts.

НАТО, Украина и ультиматум России: как ответит Украина? #shorts :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Крым Реалии – крымский проект украинской службы Радио Свобода (Радіо Свобо...