InternetUA

https://internetua.com/

Спрощена ковід-амністія і тести у «Дії» — нові ініціативи «слуг» у Раді.

Спрощену ковід-амністію обіцяють запровадити у «Слузі народу». Про це повідомив очільник комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Діджиталізація системи тестування на COVID-19. Мінцифри вже успішно додало до «Дії» сертифікати про одужання та про протипоказання до вакцинації. Але у більшості країн ЄС у мобільному додатку також відображаються і результати тестування, — вказав нардеп.

За його словами, доки в Україні результат тесту буде у паперовому вигляді, залишатиметься висока вірогідність його підробки. Радуцький поскаржився, що сертифікати продовжуватимуть друкувати вдома на принтері.

Інформацію в електронній системі значно складніше фальсифікувати, а правоохоронцям буде легше знайти людину, яка вносила фальсифіковані дані, — переконаний представник монобільшості.

На думку Радуцького, паралельно з ухваленням законопроектом № 6084 потрібно запровадити COVID-амністію та забезпечити внесення інформації про тестування до застосунку «Дія».

Мета амністії — дати можливість людям, які зробили дурницю, добровільно відмовитись від фальсифікованих документів та вакцинуватись, — додав надреп.

Парламентар сказав, що дискусія між Міністерством охорони здоров’я та Національною поліцією щодо механізму амністії ще триває.

Позиція правоохоронців — уникнути відповідальності можуть лише ті, хто ще не користувались підробленим документом. МОЗ пропонує, щоб громадяни зверталися до сімейного лікаря, повідомляли, де взяли фальсифікований документ (цю інформацію передадуть до Нацполіції) та отримували можливість зробити щеплення, — зазначив депутат.

Радуцький озвучив схему, що пацієнт повинен написати у сімейного лікаря заяву про визнання її сертифікату недійсним та одразу отримує шанс пройти вакцинацію. Але скористатися такою можливістю можна буде протягом обмеженого терміну.

Незрячая девочка рисует мультики с помощью AI

Незрячая девочка рисует мультики с помощью AI

11-летняя Элоди не видит с рождения, что не помешало ей научиться создавать анимированные видеоролики на специальном планшете. Искусственный интеллект дает детальные голосовые инструкции в процессе. В планшет встроена азбука Брайля, на нем можно п...

Кудіненко: фонд «Таблеточки» зміг вивести онкохворих дітей на першу сторінку новин.

Кудіненко: фонд «Таблеточки» зміг вивести онкохворих дітей на першу сторінку новин.

Ольга Кудіненко, засновниця благодійного фонду «Таблеточки», який надає допомоги онкохворим дітям, відповідає на п’ять запитань НВ. Підписуйтеся на канал: Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: Читайте наші новини: Слідк...

Коронавирус в Крыму. Заболеваемость падает, смертность растет - Крымский вечер

Коронавирус в Крыму. Заболеваемость падает, смертность растет - Крымский вечер

Как жители полуострова относятся к смягчению антиковидных ограничений? Почему в Севастополе снова заговорили о необходимости закрытия города? Насколько изменилась опасность коронавирусной инфекции после выявления новых штаммов? Как крымчане относя...

1

Дождей много, водохранилища мелеют - Крым за неделю на радио Крым.

Дождей много, водохранилища мелеют - Крым за неделю на радио Крым.

Крым: дождей много, водохранилища мелеют? В августе 2021 года подконтрольный России глава Крыма Сергей Аксенов заявлял, что после летних ливней водохранилища на полуострове наполнились и воды Крыма хватит на ближайшие два-три года. Уже через три м...

Новое дело «диверсантов» – подготовка перед вторжением? - Крым.

Новое дело «диверсантов» – подготовка перед вторжением? - Крым.

Что известно о новом деле «украинских диверсантов»? О чем говорят участившиеся обвинения Россией Украины в «дестабилизации»? Может ли это означать информационную подготовку нового возможного этапа российского вторжения в Украину? ФСБ России сообщи...

От наводнения во Вьетнаме много человек пропали без вести.

От наводнения во Вьетнаме много человек пропали без вести.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Подробнее читайте на сайте - UA - Сильні дощі викликали повені та зсуви у центральному В'єтнамі. В результаті стихії не менше 18 людей загинули або пропали безвісти, з...

1