Жена подарила мужу фальшивый паспорт, который ему не помог.

В аэропорту "Борисполь" разоблачили гражданина Ирана, которому жена купила фальшивый паспорт гражданина Великобритании.

Об этом сообщает УНН.

"Пограничники в авиационном пункте пропуска "Борисполь" разоблачили мужчину, который путешествовал с фальшивым паспортом гражданина Великобритании. Во время проверки документа пассажира, прилетевшего из Стамбула, сотрудники Госпогранслужбы обнаружили определенные признаки подделки паспорта. Лжебританец признался, что на самом деле является гражданином Ирана, а фальшивые бумаги ему купила жена", - говорится в сообщении.

Отмечается, что иранцу запретили въезд в Украину на 3 года. Ему придется возвращаться обратным рейсом в Турцию.

"А в Закарпатской области пограничники обнаружили другого гражданина Ирана с проблемными документами. Иностранец ехал в такси, которое наряд отдела "Ужгород" остановил на контрольном посту. Пассажир-иранец предъявил аннулированный вид на жительство в Украине. Пограничники доставили его в пункт временного содержания, откуда нарушителя планируют передать представителям миграционной службы", - добавили в пресс-службе.

5 канал Українка, розробниця COVID-вакцини і Тихановська: названо топ-100 найвпливовіших жінок року. 5 канал У переліку з'явилася нова категорія "Безлика героїня"
UA.NEWS Японські техногіганти запускають онлайн-голограми з ефектом присутності. UA.NEWS Японські компанії Canon і Sony почали розробку технології живих голограм, яка дозволить дивитися виступи і спорт-заходи в режимі онлайн. Так, Canon тестує в студії під Токіо технологію «Волюметричне відео», яка допоможе відтворити тривимірне зображення людей і предметів з різних сторін, передає NHK. А Sony досліджує відтворення високочастотних тривимірних зображень будівель і вулиць, куди поміщаються люди […] The post Японські техногіганти запускають онлайн-голограми з ефектом присутності appeared first on UA.NEWS.
Патріот Донбасу Не домовились про обмін полоненими, а РФ підтримала план дій ОРДЛО. Патріот Донбасу Сьогодні, 24 листопада, у режимі відеоконференції відбулося засідання Політичної та Гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Запис Не домовились про обмін полоненими, а РФ підтримала план дій ОРДЛО спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
УНІАН «Був у лікарні» : у легіонера Динамо виникли ускладнення через коронавірус. УНІАН Міккель Дуелунд розповів, що не готовий повернутися на поле.
Українська правда В академії водного транспорту вимагали хабарі за іспити. Українська правда Службову особу Державної служби морського та річкового транспорту України та посередника затримали на вимаганні і одержанні хабаря, який вимагали за видачу посвідчення судноводія.
Новости по теме