InternetUA

https://internetua.com/

В уряді Польщі звернули увагу на активацію російської пропаганди.

Представник польського уряду відзначив посилення останнім часом інформаційної діяльності росії проти Польщі та дестабілізацію відносин з Україною.

«Росія продовжує ворожу психологічну й інформаційну діяльність проти Польщі, що є частиною інформаційної війни проти України», - пише у Твіттері заступник міністра координатора спеціальних служб й уповноважений уряду з безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин.

За його словами, російська пропаганда постійно прагне створити та поширити хибний образ Польщі на міжнародній арені. З подачі кремля багатьма мовами інформаційні сфери активно насичують брехнею про масову участь польських найманців у боях на боці України. Цю участь буцімто санкціонувала польська влада. Росіянам підігрує білоруська пропаганда, що поширює дезінформацію про агресивні плани Польщі щодо Білорусі й України.

Слова польського урядовця підтверджують повідомлення від міністерства оборони Білорусі про те, що Захід відпрацьовує питання наступального характеру, а Мінськ і Москву розглядає як противника. Ці фейки з Білорусі поширювали і російські пропагандисти.

Станіслав Жарин переконаний, що росія та Білорусь створюють суто негативний образ Республіки Польща з метою «назавжди підірвати довіру до Польщі в різних частинах світу. І тим самим послабити країну на міжнародній арені.

Найважливішим вектором інформаційної діяльності росії проти Польщі залишається дестабілізація відносин між Польщею та Україною й обома народами, особливо з огляду на постійно велику кількість біженців з України у Польщі і тривалу війну.

Трагедію у польському селищі Пшеводов, де внаслідок падіння ракет загинуло двоє людей, висвітлюють у контексті теорій змови, що послаблюють НАТО і звинувачують Україну в навмисному нападі на Польщу. Для розпалювання антиукраїнських настроїв також використали вибух автомобіля у Вроцлаві. Випадок російська пропаганда подала як типову загрозу внаслідок допомоги українським біженцям.

Тему польської ініціативи передати Україні зенітно-ракетні комплекси Patriot, кремль нівелює фразою, що Польща «відмовляється допомагати Україні».

Кремлівські пропагандисти також сіють паніку та хаос у польському суспільстві способом поширення негативної інформації про економічну ситуацію у країні.

Висновки польського урядовця випередили на декілька годин марення директора російської служби зовнішньої розвідки сєрґєя наришкіна. Останній у середу, 30 листопада, крутив російським пропагандистським медіа заїжджену платівку про намір Польщі захопити Західну Україну, де запланований референдум. Вочевидь, у кремлі намагаються прищепити думку цільовій аудиторії способи проведення своїх фейкових плебісцитів на окупованих українських територіях.

Політичний експерт, директор Інституту світової політики так прокоментував у своєму ТГ-каналі слова наришкіна: «Коли #баярінНаришкін розповідає про наміри Польщі провести референдуми у низці областей України, то це не лише проекція дій Кремля на окупованій території України, але і невігластво... Мабуть, це такий штрафбат у кремлівського #майорапроніна»

Відпрацьовує свій вівсяний корм і глава зовнішньо-політичного відомства сєрґєй лавров, який пояснює терористичні удари росії по цивільній українській інфраструктурі тим, що вона «допомагає вбивати росіян». За його логікою, потрібно знищити усіх українців і їхню країну, адже вони захищають свої життя, які хочуть відібрати російські загарбники.

Analyzing the target audience is considered task
Останні новини

SpaceX та вчені дійшли згоди про зниження впливу Starlink на астрономію.

Із запуском космічного телескопа Джеймса Вебба, як і попереднього космічного телескопа Хаббла, космічна астрономія привертає багато уваги, але наземні обсерваторії є справжніми робочими конячками космічної науки, і вони мають справді велику пробле...

InternetUA

Насыщенные и тревожные сутки! Главное от Жданова за 26 января.

Насыщенные и тревожные сутки! Главное от Жданова за 26 января.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов UA - Традиційний огляд головного за день від військового експерта @OlegZhdanov: оперативна обстановка на фронті, військово-політичні новини та відп...

4 8

Питерский друг Путина по кличке  «Гангрена»  стал главным кошельком Кремля.

Питерский друг Путина по кличке «Гангрена» стал главным кошельком Кремля.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #тимченко #спонсор #рф UA - Геннадій Тимченко - мільярдер на прізвисько "Гангрена" став одним із головних спонсорів путінського режиму. Що його пов'язує із бункерним т...

Мобилизация в Крыму и ад на Донбассе: Жданов дал обзор фронта за 26.

Мобилизация в Крыму и ад на Донбассе: Жданов дал обзор фронта за 26.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #донбасс #крым #фронт UA - Військовий експерт @OlegZhdanov дав детальний огляд ситуації на фронті станом на вечір 26 січня. До сих пор не подписаны...

1 15

На Путина наплевали, в Украину едут лучшие танки, охота США на вагнеровцев.

На Путина наплевали, в Украину едут лучшие танки, охота США на вагнеровцев.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов UA - Байден розповів, які танки отримають ЗСУ, США визнали ПВК "Вагнера" транснаціональною кримінальною організацією, Захід перестав боятися Путіна...

Свихнувшийся Путин назвал новую цель  «спецоперации».

Свихнувшийся Путин назвал новую цель «спецоперации».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #шейтельман #путин #рф UA - Політтехнолог та публіцист Михайло Шейтельман (@sheitelman) прокоментував нову заяву Путіна про цілі розв'язаної проти України вій...

1 23

ВСУ в Крыму и Севастополе - это смерть Путина и крах всей империи.

ВСУ в Крыму и Севастополе - это смерть Путина и крах всей империи.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #каспаров #крым #севастополь #путин #россия RU - Возвращение Вооруженных сил Украины в Крым крайне важно, это поспособствует краху путинского режима и начнет процесс р...

1 7