Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Деякі галузі промисловості Німеччини можуть закритися через газову кризу — Габек.

Деякі галузі промисловості Німеччини можуть закритися через газову кризу — Габек

— Автор СЕРГІЙ ЧИГИР

Якщо газу не вистачатиме, деякі галузі промисловості, які найбільш гостро потребують газу, повинні бути закриті. Про це заявив міністр економіки Роберт Габек в інтерв'ю Spiegel.

За його словами, йдеться не про два дні або тижні, а про тривалий час.

«Я не хочу пробувати себе у ролі путінського психолога. Але в нього можна побачити чітку закономірність: Путін поступово скорочує обсяги газу, утримуючи високу ціну на газ за рахунок дефіциту – і таким чином хоче посилити тиск на наш народ, щоб посіяти невпевненість та страх – найкраще живильне середовище це популізм, яким наші ліберали підривають демократію зсередини . Це його стратегія», - заявив міністр.

Габек сказав, що в такій ситуації Німеччина не знаходилася, тому ми оголосили рівень бойової готовності.

«Як федеральний уряд, ми робимо все можливе, щоб стабілізувати енергопостачання. Ми розширюємо інфраструктуру СПГ під великим тиском. Споживання газу має бути знижене скрізь, де це можливо. Інакше буде складно.

Наразі ми повернемо на ринок вугільні електростанції, яких фактично вже не було, щоб мати можливість закривати газові електростанції. Але ми можемо максимально заощадити CO2, який ми зараз економимо, за рахунок інших видів заощадження. Щодо цього допомогло б, щоб літало менше літаків. Влітку ми побачимо, як добре ми можемо це зробити. Нині рівень заповнення аеропортів становить майже 60%», - заявив міністр.

За його словами, замінити газові станції на АЕС, що нині залишилися в експлуатації, неможливо через дефіцит палива для них.

«Водночас, наші газові електростанції, окрім електрики, забезпечують централізоване теплопостачання. Атомні електростанції цього не роблять, тому вони не є хорошою заміною. Це можуть зробити лише вугільні електростанції», - заявив Габек.

ХОЧУ ДОПОМОГТИ KOSATKA.MEDIA ! ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Уряд Німеччини 23 червня запровадив другий ступінь надзвичайної ситуації в енергетичній галузі у зв'язку з погрозами подальших перебоїв постачання росією газу.

Теги: Газпром, импорт газа, Німеччина

Читайте також

Укренерго отримало від ЄБРР перші EUR50 млн на підвищення ліквідності
Німечина може припинити поставки газу в європейські країни
Франція заявила, що може обійтися без постачання з росії

Останні новини
Вибухнув один зі складів боєприпасів окупантів

Вибухнув один зі складів боєприпасів окупантів

Вибухнув один зі складів боєприпасів російських окупантів на сході України. (Відео Генштабу ЗСУ) Підписуйтеся на канал: Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: Читайте наші новини: Слідкуйте у Facebook: та Instagram:

1 2

Как в большой политике спорят о женщинах, голых торсах и хоккее.

Как в большой политике спорят о женщинах, голых торсах и хоккее.

Пока на этой неделе российская армия ударяла по Николаеву, Одессе, Кременчугу, политическая жизнь продолжалась. Вот как в ходе сразу нескольких крупных встреч Владимир Путин и другие мировые лидеры соревновались в остроумии.

Турция - соперник РФ, НАТО будет терпеть все капризы Эрдогана - Умланд.

Турция - соперник РФ, НАТО будет терпеть все капризы Эрдогана - Умланд.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детальнее в материале: UA - Туреччина не підтримує санкції проти росії, проте постачає Україні зброю. Про тонку політику Ердогана розповість експерт До сих пор не подп...

Произошло полное фиаско армии РФ: как оккупанты бежали со Змеиного.

Произошло полное фиаско армии РФ: как оккупанты бежали со Змеиного.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #остров Детальнее в материале: UA - Острів Зміїний став важливим плацдармом у цій війні. Історія його захоплення та звільнення в нашому матеріалі До сих пор не подписа...

Авиация ВСУ остановила продвижение врага вблизи Лисичанска.

Авиация ВСУ остановила продвижение врага вблизи Лисичанска.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #авиация Детальнее в материале: UA - ЗСУ показали захоплюючі кадри роботи наших пілотів у районі Лисичанська До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - ВСУ пока...

5 33

«То, что воюет в Украине из РФ - это даже не армия - Арестович».

«То, что воюет в Украине из РФ - это даже не армия - Арестович».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #армиярф #арестович #арестовичфейгин #фейгин #фейгинlive #фейгинлайф #алексейарестович Детальнее в материале: UA - Олексій Арестович розповів про стан військ рф До сих...

1 2