InternetUA

https://internetua.com/

Вибори у США під загрозою дезінформації, спричиненої штучним інтелектом.

Експерти попереджають, що вибори наступного року у Британії та США можуть ознаменуватися хвилею дезінформації за допомогою штучного інтелекту, оскільки згенеровані зображення, текст і глибокі фейкові відео стають вірусними за наказом зграй пропагандистських ботів на основі штучного інтелекту.

5828.webp (22 KB)

Сем Альтман, генеральний директор творця ChatGPT, OpenAI, заявив на слуханнях у Конгресі у Вашингтоні цього тижня, що моделі, які стоять за технологією штучного інтелекту останнього покоління, можуть маніпулювати користувачами.

«Загальна здатність цих моделей маніпулювати та переконувати, надавати інтерактивну дезінформацію сам на сам викликає серйозне занепокоєння», — сказав він.

«Регулювання було б досить мудрим: люди повинні знати, чи спілкуються вони зі штучним інтелектом, чи генерується контент, який вони переглядають, чи ні. Здатність справді моделювати … передбачати людей, я думаю, вимагатиме поєднання компаній, які роблять правильні речі, регулювання та громадської освіти».

Прем'єр-міністр Ріші Сунак заявив у четвер, що Велика Британія лідируватиме в обмеженні небезпек ШІ . Занепокоєння щодо цієї технології зросло після прориву в генеративному штучному інтелекті, де такі інструменти, як ChatGPT і Midjourney, створюють переконливий текст, зображення та навіть голос за командою.

У той час як попередні хвилі пропагандистських ботів покладалися на прості попередньо написані повідомлення, що надсилалися масово, або будівлі, повні «оплачуваних тролів», щоб виконувати ручну роботу зі взаємодії з іншими людьми, ChatGPT та інші технології підвищують перспективу масштабного інтерактивного втручання у вибори.

Штучний інтелект, навчений повторювати розмови про Тайвань, кліматичні проблеми чи права ЛГБТ+, може зв’язати політичних опонентів у безрезультатних суперечках, переконуючи при цьому глядачів – у тисячах різних акаунтів у соціальних мережах одночасно.

Професор Майкл Вулдрідж, директор дослідницького відділу штучного інтелекту в Інституті Алана Тюрінга у Великій Британії, сказав, що дезінформація на основі штучного інтелекту є його головною проблемою щодо цієї технології.

«На цей момент з точки зору моїх турбот про ШІ, він займає перше місце в списку. Наближаються вибори у Великій Британії та США, і ми знаємо, що соціальні мережі є неймовірно потужним каналом дезінформації. Але тепер ми знаємо, що генеративний ШІ може виробляти дезінформацію в промислових масштабах», – сказав він.

Вулдрідж сказав, що чат-боти, такі як ChatGPT, можуть створювати спеціальну дезінформацію, націлену, наприклад, на виборця консерваторів у рідних округах, виборців лейбористів у столичному районі чи прихильників республіканців на середньому заході.

«Для тих, хто має невеликий досвід програмування, це одночасна робота, щоб створити фальшиві ідентифікатори та просто почати генерувати ці фальшиві новини», — сказав він.

Після того, як фейкові фотографії арешту Дональда Трампа в Нью-Йорку стали вірусними в березні, незадовго до того, як створені штучним інтелектом зображення папи Франциска в пуховій куртці Balenciaga поширилися ще більше , інші висловили стурбованість тим, що створені зображення використовуються для введення в оману та дезінформації. Але Альтман сказав сенаторам США, що ці побоювання можуть бути перебільшеними.

«Photoshop з’явився на сцені давно, і деякий час людей справді вводили в оману зображення, оброблені в Photoshop, – потім досить швидко зрозуміли, що зображення можуть бути оброблені в Photoshop».

Але оскільки можливості штучного інтелекту стають все більш досконалими, виникають занепокоєння, що стає все важче повірити всьому, що ми зустрічаємо в Інтернеті, будь то дезінформація, коли помилково поширюється неправда, або дезінформація, коли фальшивий наратив генерується та поширюється навмисно .

Наприклад, клонування голосу набуло популярності в січні після появи підробленого відео президента США Джо Байдена, на якому кадри, на яких він розповідає про відправку танків в Україну, трансформувалися за допомогою технології симуляції голосу в атаку на трансгендерів – і був поширений у соціальних мережах.

To this day, Bauhaus is considered one of the most significant design styles of all time. Combining aesthetics with functionality, it helps create ...
Останні новини

Більше третини українців вважають, що перемогти Росію можна за пів року – рік: опитування.

37% опитаних по телефону українців вважають, що перемогти у війні з Росією можливо за пів року або максимум за рік. Про це свідчать дані національного опитування соціологічної групи Рейтинг.

InternetUA

«Ми сиділи біля під‘їзду, дивились на воду, чекали МНС і зустрічали світанок» – евакуація в Херсоні.

«Ми сиділи біля під‘їзду, дивились на воду, чекали МНС і зустрічали світанок» – евакуація в Херсоні.

Унаслідок підриву Каховської ГЕС ряд районів Херсона стрімко затопило водою з Дніпра. Рятувальники та волонтери евакуюють мешканців та їх домашніх тварин, але скільки ще людей перебуває у небезпеці – достаменно невідомо. Як відбувалася евакуація в...

Как в Новой Каховке утонул зоопарк

Как в Новой Каховке утонул зоопарк

Владелица комплекса отдыха и зоопарка «Казкова диброва» Елена Навроцкая рассказала о том, что ее сотрудники увидели в тот день, когда была разрушена плотина Каховской ГЭС. Как зоопарк выживал во время войны и оккупации Россией. Из-за чего попытки ...

Первое интервью действующего военного пилота, бежавшего из российской армии.

Первое интервью действующего военного пилота, бежавшего из российской армии.

Дмитрий Мишов – действующий военный российской армии, лейтенант и пилот ВКС. Большое года он старался избежать отправки на войну в Украине, так как не согласен с российской агрессией и, по его собственным словам, не хотел убивать украинцев. Однако...

Шокирующие кадры из Херсона. Россияне открыли огонь по городу во время эвакуации

Шокирующие кадры из Херсона. Россияне открыли огонь по городу во время эвакуации

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #херсон #эвакуация #зеленский #каховскаягэс UA - Росіяни продовжують обстрілювати Херсон під час евакуації людей. Є постраждалі. Також до міста сьогодні прибув Зеленсь...

Тебе Чечни мало? Кадыров захотел Белгородскую область - Закаев объяснил.

Тебе Чечни мало? Кадыров захотел Белгородскую область - Закаев объяснил.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #кадыров #чечня #белгород UA - Рамзан Кадиров запропонував закинути свої сили до Білгородської області, нібито для боротьби з російським ополченням. Сталося ц...

Хроники жеста доброй воли и другие шедевры  «

Хроники жеста доброй воли и другие шедевры «"спецоперации» " от Путина.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #матрешка #путин #рф UA - Росіяни начебто живуть у кіно, у головній ролі якого Володимир Путін. Саме він автор таких фільмів, як "Спасибі синові за машину", "...

1