InternetUA

https://internetua.com/

Загрався у метавсесвіт: Марк Цукерберг втратив 70 мільярдів доларів.

Протягом одного лише 2022 року особистий капітал засновника Facebook Марка Цукерберга зменшився на колосальну суму – 71 мільярд доларів, що є найбільшою втратою статків серед усіх мільярдерів, чий фінансовий стан відстежує Bloomberg. Потужне падіння Цукерберга пояснюється лише ринковими факторами та змушує нас знову згадати перетворення його компанії на метавсесвіт.

Минулого року, на тлі ретельної перевірки скарг інформаторів у Facebook, генеральний директор компанії Цукерберг оголосив про рішення зосередитися на створенні наступного великого проєкту в інтернеті – метавсесвіту. Це оголошення супроводжувалося великим ребрендингом компанії на Meta та спричинило сплеск інтересу до метавсесвіту.

Від початку 2022 року на фондових ринках спостерігалася певна нестабільність через побоювання наближення рецесії. У конкурентів Meta у світі технологій теж не все так добре. Ціна акцій Apple, світового лідера в розрізі оцінки компаній, зменшилася на 14 відсотків, ціна акцій Amazon впала на 26 відсотків, а вартість материнської компанії Google – Alphabet – знизилася на 29 відсотків.

Тим не менше, Meta виділяється серед інших, оскільки вона втратила 57 відсотків своєї вартості. Цукерберг володіє 350 мільйонами акцій Meta, і оскільки більша частина його статків пов’язана з акціями цієї компанії, засновник і генеральний директор також відчув значне падіння свого особистого стану.

Два роки тому статки Цукерберга становили 106 мільярдів доларів, а коли у вересні минулого року ціна акцій Facebook піднялися до історичного максимуму в 382 долари за одиницю, розмір особистого стану засновника компанії збільшився до 142 мільярдів доларів, – йдеться у звіті Bloomberg.

За минулий рік Цукерберг втратив 14 позицій у списку мільярдерів Bloomberg і зараз перебуває на 20 місці, до якого він не опускався з 2014 року. Експерти Bloomberg вважають, що це нещастя значною мірою пов’язане з проєктами компанії у сфері віртуальної реальності, без яких падіння, ймовірно, залишилося б співрозмірним із падіння акцій Alphabet.

Експерти вважають, що відокремлення таких проєктів як WhatsApp та Instagram, що свого часу були придбані компанією, може допомогти Meta у довгостроковій перспективі. Інші вважають, що це пов’язано з лідерством у Meta, яке потребує перезавантаження або повного перегляду. В іншому випадку – компанія приречена на крах.

Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини

Известный криптовалютный аналитик спрогнозировал обвал Bitcoin.

Криптовалютный аналитик и трейдер, известный в Твиттере под псевдонимом CryptoCapo_, поделился с участниками криптовалютного сообщества своими прогнозами по поводу будущего Bitcoin — Капо считает, что ВТС упадет на 30% уже в ближайшее время.

Finance.UA

СБУ викрила агента фсб на Хмельниччині

СБУ викрила агента фсб на Хмельниччині

В результаті багатоетапної спецоперації Служба безпеки викрила у Хмельницькій області «розконсервованого» агента фсб – громадянина рф, який прибув в Україну у січні 2022 року.

InternetUA

США выделяют $350 млрд на восстановление Украины, и это лишь начало.

США выделяют $350 млрд на восстановление Украины, и это лишь начало.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - Сенат США затвердив величезну суму на повоєнну відбудову України. Йдеться про $350 млрд. Крім того, зараз розробляється "план Маршалла", але спеціально д...

1 2

Главные новости от Жданова за 2 октября: могильщик Путина и расстрел жителей Купянска.

Главные новости от Жданова за 2 октября: могильщик Путина и расстрел жителей Купянска.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #путин UA - У тимчасово окупованому Криму військові РФ бояться, що їм "прилетить", у цей же час у Білорусі помічено військовий ешелон, а Захід дає ЗСУ ...

Генеральский визг стал мычанием – реакция россТВ на освобождение Лимана.

Генеральский визг стал мычанием – реакция россТВ на освобождение Лимана.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #генералы #россия #рф #лиман RU – Когда ВСУ лишь начали освобождать окрестности Лимана, российские пропагандисты кричали, мол "все под контролем". Сейчас же, ...

Путин не будет держать Луганщину, а Украине дают стволы: События 2 октября от Жданова.

Путин не будет держать Луганщину, а Украине дают стволы: События 2 октября от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов UA - Володимир Путін, певно, відмовився від оборони тимчасово окупованої частини Луганської області. Франція дає Україні 12 сучасних САУ, а ймовірність ядерног...

1 15

В Крыму тревожно, а в Беларусь зашли войска РФ: Жданов дал сводку с фронта за 2 октября.

В Крыму тревожно, а в Беларусь зашли войска РФ: Жданов дал сводку с фронта за 2 октября.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #крым #беларусь #ситуациянафронте UA - У Білорусі зафіксовані військові ешелони з російською військовою технікою, окупанти в Криму бояться прильотів та...

«Северный поток»  потёк. Глупый Пыня взорвал газопровод, но его раскусили

«Северный поток» потёк. Глупый Пыня взорвал газопровод, но его раскусили

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #северныйпоток #путин #газ UA - Напередодні було пошкоджено російський газопровід "Північний потік", що йде до Європи. Багато країн Заходу одразу ж зрозуміли,...