InternetUA

https://internetua.com/

Українська біженка повертається додому, не знайшовши доступного житла у Берліні.

На тлі зростання заявок на оформлення статусу біженців та протестів праворадикальних груп у Великій Британії та деяких містах Німеччини почали встановлювати контейнерні будинки для українських біженців. Про це повідомляє Euronews.

Елеонора перебралася з України до Берліна наприкінці березня 2022 року. З того часу вона змінила п'ять місць проживання, в одному з яких взимку не було опалення.

Українка не змогла знайти постійне житло у Берліні, у німецькій столиці вона відчула на собі наслідки житлової кризи, як і багато інших переселенців із України.

"Мені було дуже важко назвати себе безпритульною, але потім я зрозуміла, що в Берліні багато безпритульних людей, таких як я, — пояснила громадянка України в інтерв'ю журналістам. — Люди з постійною роботою, можливостями, але просто не можуть знайти житло".

Через складнощі з житлом влада Берліна перетворила старий аеропорт на центр із сотнями контейнерних будинків для біженців.

Місцева влада каже, що потрібно більше фінансової підтримки, особливо з урахуванням поточних темпів інфляції та збільшенням кількості прохачів тимчасового захисту.

У перші чотири місяці 2023 року чисельність заявок на набуття статусу біженця в Німеччині зросла на 78%, якщо порівнювати з тим самим періодом минулого року.

Уряд Німеччини пообіцяв виділити додатковий мільярд євро в 2023 році, але деякі політики кажуть, що навіть цієї суми не вистачить.

У федеральній землі Бранденбург, куди входить і Берлін, в 2023 планується встановити три тисячі контейнерних будинків.

Представниця федерального парламенту Петра Будке сказала, що ці будинки не розглядаються як довгострокове рішення, і що видачу дозволів на будівництво житлових приміщень потрібно спростити.

"Нам справді потрібно збудувати багато будинків у майбутньому, і треба починати вже зараз", — пояснила представниця "Зелених" у коаліційному уряді Бранденбурга.

За її словами, бюрократичні процедури затягуються дуже надовго, якщо скоротити час, у майбутньому це дуже допомогло б.

Але складність не лише у нестачі ресурсів. Через плани надати більше житлової площі по всій Німеччині відбувалися протести праворадикалів.

Політики правих переконань організовували ці демонстрації на тлі припливу біженців до німецьких міст.

Елеонорі доведеться виїхати зі своєї квартири цього тижня. Деякий час вона зможе зупинитися у друзів, але що робити після — не знає. Навіть роздумує над тим, щоб повернутися до України.

"Я не хочу виживати чи шукати нову квартиру щоразу або бути голодною. Просто хочу жити повним життям", — пояснила вона.

У листопаді федеральний уряд проведе ще одну зустріч із представниками місцевої влади з питання житла для біженців.

Давайте все ж спробуємо розібратись із тим, які фахівці трапляються в креативних компаніях і що означають назви їх позицій.
Останні новини

Кардіолог перерахував симптоми інфаркту

Інфаркт супроводжується болем у грудях, також людина може відчути нездужання, втратити свідомість. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, це може спричинити серйозні наслідки.

InternetUA

Жданов назвал главное за день: Лукашенко  «воскрес»  и дезертирство орков.

Жданов назвал главное за день: Лукашенко «воскрес» и дезертирство орков.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #беларусь #лукашенко #пригожин UA - Росія починає поглинання Білорусі. У лавах армії РФ процвітає дезертирство. А Міноборони завдало удару у відповідь по Приго...

Смертоносные натовские ракеты едут в Украину! В России уже неспокойно.

Смертоносные натовские ракеты едут в Украину! В России уже неспокойно.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #ракеты #нато #канада #россия UA - Канада вирішила передати Україні нові унікальні ракети. Їхня головна мета - боротьба з радянськими літаками. Тепер їх випробують й н...

ВСУ берут Бахмут в кольцо и ракетное безумие России - Жданов о ситуации на фронте.

ВСУ берут Бахмут в кольцо и ракетное безумие России - Жданов о ситуации на фронте.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #бахмут #всу #россия UA - Росія психує через український наступ і запускає десятки дронів і ракет. У цей же час ЗСУ й надалі оточують Бахмут. А в лавах ворога ...

Прорыв ополченцев в Беларусь. Оживший Лукашенко срочно строит оборону

Прорыв ополченцев в Беларусь. Оживший Лукашенко срочно строит оборону

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #актуальное #беларусь #лукашенко #ополченцы UA - Незважаючи на чутки про госпіталізацію у Москві, Олександр Лукашенко все ж таки повернувся до Білорусі. На цьому тлі н...

Путина послали на три буквы. Казахстан публично отрекся от России - Цимбалюк

Путина послали на три буквы. Казахстан публично отрекся от России - Цимбалюк

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #токаев #путин #лукашенко Канал Романа Цимбалюка - @RomanTsymbaliuk UA - Президент Казахстану Токаєв показав своє реальне ставлення до Путіна і Лукашенка, а ...

«Вы очень скоро пожалеете». Буданов пригрозил РФ расплатой за Киев

«Вы очень скоро пожалеете». Буданов пригрозил РФ расплатой за Киев

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #буданов #киев #россия #атака UA - Керівник ГУР Кирило Буданов записав звернення до РФ, у якому попередив ворога про відповідь за спробу нанесення ракетної атаки по Ки...