InternetUA

https://internetua.com/

Гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи.

Гороскоп на 9 грудня 2022 року розповість, кому зі знаків варто звільнити свій простір від мотлоху, а на кого чекає кар’єрне зростання.

Овен

Зірки застерігають вас від ризикованих підприємств, сумнівних знайомств та будь-яких справ, пов’язаних із ризиком. Ймовірно, чекають фінансові втрати

Телець

Настав час залучити в будинок удачу. Для початку звільніть простір і позбавтеся від мотлоху. А потім і ідеї з’являться, і настрій покращає.

Близнюки

Близнюкам не варто сподіватися на повну ясність, зокрема, на прозорість та однозначність чужої поведінки. Навіть близькі схильні поводитися подвійно, що вже говорити про малознайомих людей.

Рак

На рак чекає плідна діяльність, яка призведе до кар’єрного зростання. Нові знання, творчі проекти та знайомства – все це піде на користь.

Лев

Сьогодні Лев буде схильний судити про все надто безапеляційно та різко. Це позначиться і на рішеннях, які він ухвалить, і на взаєминах з оточуючими.

Діва

Сьогодні з’явиться сонливість та лінощі, день має слабку енергетику. Не варто починати важливих справ. Можливо, активізуються старі вороги.

Терези

З вдячністю прийміть похвалу начальства чи грошову премію, але не вимагайте більшого. На даний момент задовольняйтеся малим.

Скорпіон

День буде непоганим для представників знака, які перебувають у пошуку супутника життя. Завдяки людям, що оточують вас, ви відчуєте впевненість у собі і зрозумієте, що ви здатні подобатися і здобувати такі бажані перемоги.

Стрілець

Вам сьогодні під силу все нове, починаючи від роботи, закінчуючи відносинами. Надумавши сьогодні роздавати корисні поради праворуч і ліворуч, подумайте, чи вам потрібно впливати на чиїсь долі.

Козеріг

Козерогу протипоказано перебувати на самоті. Навпаки, лише суспільство та нескінченні бесіди допоможуть наповнитися інформацією.

Водолій

Сьогодні Водолії схильні спиратися на свої ідеали або керуватися колективними цінностями. В обох випадках краще послужити ідеї безкорисливо, взявши за точку відліку «тонку реальність».

Риби

День може принести якісь розчарування, проте загалом складеться не так уже й погано. Ймовірні непорозуміння, пов’язані з оформленням документів, можуть виникнути при відвідуванні державних організацій.

Який дизайн буде оточувати нас у діджиталі цього року .
Останні новини

SpaceX запустила рекордное для Falcon 9 количество спутников Starlink.

Компания SpaceX отличилась очередной рекордной миссией — ракета Falcon 9 вывела на орбиту тяжелый для себя груз, доставив в космос сразу 56 новых спутников Starlink. Примечателен и тот факт, что для задействованного в пуске первой ступени это был ...

Finance.UA

Кадыров подсел на наркотики. Кремль готов его заменить - Закаев

Кадыров подсел на наркотики. Кремль готов его заменить - Закаев

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #кадыров #закаев #рф UA - Кадиров хворий. Рамзан має серйозну залежність від наркотиків, від чого він став некерованим, а тому небезпечним. Розглядаються наві...

Жданов назвал важнейшие новости дня: Трамп  «дает»  Украине ядерку и ловцы Шахедов у ВСУ.

Жданов назвал важнейшие новости дня: Трамп «дает» Украине ядерку и ловцы Шахедов у ВСУ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #россия #фронт UA - Дональд Трамп обіцяє, що Україна отримає від США ядерку. Водночас наша країна вже отримала "ловців Шахедів". А танкови...

«Эвакуация добралась и до Луганска. Орки в спешке увозят свои семьи»

«Эвакуация добралась и до Луганска. Орки в спешке увозят свои семьи»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #луганск #армияроссии UA - У російських силах мало оптимізму. Вони вже задумалися про втрату українського Луганська, а тому розпочали там евакуацію своїх сіме...

1

Танковый парад и белорусы-наемники в Украине. Анализ событий 27 января от Жданова

Танковый парад и белорусы-наемники в Украине. Анализ событий 27 января от Жданова

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов UA - Танковий парад продовжується, Польща дає ще 60 машин. На Запорізькому напрямку знайшли білоруських найманців. А в США назвали умову для зняття...

Успехи ВСУ на Луганщине и сводка с Угледара: Жданов описал ситуацию на фронте.

Успехи ВСУ на Луганщине и сводка с Угледара: Жданов описал ситуацию на фронте.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #россия #фронт UA - Наші сили впевнено рухаються Луганщиною, не підпускають ворога до Вугледара і зупинили його на Запоріжжі. Про ситуацію...

“Медузу”* признали “нежелательной организацией”. Интервью Галины Тимченко

“Медузу”* признали “нежелательной организацией”. Интервью Галины Тимченко

В разговоре с латвийским телевидением основательница и издатель “Медузы” Галина Тимченко рассказала, что теперь издание ждет “партизанская журналистика”, но при этом “Медуза” будет продолжать работу. * В апреле 2021 года власти России признали "Ме...