«Слуга» решил распрощаться с мандатом нардепа ради работы в ОТГ.

Депутат-мажоритарщик Верховной Рады от "Слуги народа" Зиновий Андреевич сложит свои полномочия, чтобы возглавить Надвирнянскую Окружную территориальную общину.

"Я это обещание, которое озвучил в предвыборной кампании, выполню. Согласно закону, буду писать заявление о сложении мандата. Дал задание юристам выяснить, будет ли это до первой официальной организационной сессии городского совета или после того. Буду сдавать мандат депутата Верховной Рады Украины, чтобы сосредоточиться на работе для общины Надворнянской ОТГ".

По словам Андреевича, который баллотировался на главу общины от "Слуги народа", предварительные данные свидетельствуют о том, что он получил доверие 60% избирателей.

На своей Facebook-странице Андреевич поблагодарил всех, кто за него проголосовал и сказал, что впереди ждет "путь становления общины". Он пообещал сделать все, чтобы община стала успешной и богатой.

Андреевич баллотировался в Верховную Раду в 2019 году на 87-м округе от партии "Слуга народа".

Народна Правда Озвучено ймовірність зараження COVID-19 в масці Народна Правда Вірогідність зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 у разі, якщо дві людини знаходяться в масці, однієї від іншої вкрай низька. Таку думку в інтерв’ю “Апострофу”озвучила заступник міністра охорони здоров’я в 2014-2015 роках Наталія Лиснєвська. Також вона назвала вкрай важливу умову –для низької ймовірності зараження, необхідно дотримуватися соціальної дистанції  –від 1 до 1,5 метра між…The post Озвучено ймовірність зараження COVID-19 в масці appeared first on Народна Правда.
5 канал COVID-19 в Україні: чому президент лікувався у «Феофанії» та хто в Раді прогнозує локдаун. 5 канал Як лікувалися можновладці та чого чекати Україні найближчим часом
Главком Оприлюднено лонг-лист премії Шевченка Главком Другий тур конкурсу на здобуття Національної премії 2021 року заплановано провести у третій декаді грудня
УНІАН Разумков підписав закони про фінансування коронавірусного фонду та вугільної галузі. УНІАН Зокрема, йдеться про забезпечення готовності та реагування закладів охорони здоров'я на спалахи коронавірусної хвороби, надання медичної допомоги пацієнтам.
Тверезий погляд До КСУ надійшло подання 48 народних депутатів України щодо конституційності «карантину вихідного дня». Тверезий погляд У поданні стверджується, що запровадженими обмеженнями порушено рівність конституційних прав і свобод громадян, внаслідок заборони працювати одним громадянам, у той час як інші громадяни працюють. На думку авторів подання, оскаржені в поданні заборони є безумовними, а їх фактична реалізація призводить до істотних(більше 50%)втрат доходу(заробітку)у суб’єктів господарювання. Обмеження на здійснення планових заходів госпіталізації, на думку авторів, передбачає вибірковий підхід до надання медичної допомоги всупереч положенням Конституції України. The post До КСУ надійшло подання 48 народних депутатів України щодо конституційності «карантину вихідного дня» appeared first on Тверезий погляд.
Новости по теме