Багнет

http://www.bagnet.org/

McDonald’s повертається в Україну за кількох умов

Ілюстративне фото з відкритих джерел

McDonald’s підтверджує плани відновити роботу своїх закладів в Україні після того, як затвердять нові протоколи безпеки та правила роботи.

Як пише Forbes-Україна, про це повідомила СЕО мережі McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова.

У McDonald’s вже заявили, що не будуть працювати під час повітряних тривог, а також вивчають наявність поруч із кожним рестораном бомбосховищ для персоналу.

Бадрітдінова розповіла, що в мережі постраждали девʼять ресторанів із 107-ми, однак усі планують відремонтувати.

“До деяких із них ми ще не мали доступу. Наприклад, у Харкові. Згідно з нашими протоколами безпеки, ми не можемо туди потрапити і оцінити втрати, поки там йдуть бойові дії”, – зазначила представниця McDonaldʼs.

Також компанія планує відновити мережу постачань в Україні, хоча вже підрахували, що через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси тощо.

Бадрітдінова не назвала строки відкриттів ресторанів і відмовилася коментувати перемовини з МЗС, однак керівник одного з київських закладів повідомив, що McDonald’s може поновити свою роботу в Україні в серпні. Але лише в тому випадку, якщо будуть погоджені питання безпеки.

Підготувала: Ніна Петрович

Останні новини

В ЕС пришли к согласию по регулированию торговли криптоактивами.

В Евросоюзе пришли к согласию по регулированию торговли криптоактивами в странах блока: правила направлены на достижение баланса между защитой потребителей и возможностью развития нового рынка.

Finance.UA

Вибухнув один зі складів боєприпасів окупантів

Вибухнув один зі складів боєприпасів окупантів

Вибухнув один зі складів боєприпасів російських окупантів на сході України. (Відео Генштабу ЗСУ) Підписуйтеся на канал: Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: Читайте наші новини: Слідкуйте у Facebook: та Instagram:

1 2

Как в большой политике спорят о женщинах, голых торсах и хоккее.

Как в большой политике спорят о женщинах, голых торсах и хоккее.

Пока на этой неделе российская армия ударяла по Николаеву, Одессе, Кременчугу, политическая жизнь продолжалась. Вот как в ходе сразу нескольких крупных встреч Владимир Путин и другие мировые лидеры соревновались в остроумии.

Турция - соперник РФ, НАТО будет терпеть все капризы Эрдогана - Умланд.

Турция - соперник РФ, НАТО будет терпеть все капризы Эрдогана - Умланд.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детальнее в материале: UA - Туреччина не підтримує санкції проти росії, проте постачає Україні зброю. Про тонку політику Ердогана розповість експерт До сих пор не подп...

Произошло полное фиаско армии РФ: как оккупанты бежали со Змеиного.

Произошло полное фиаско армии РФ: как оккупанты бежали со Змеиного.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #остров Детальнее в материале: UA - Острів Зміїний став важливим плацдармом у цій війні. Історія його захоплення та звільнення в нашому матеріалі До сих пор не подписа...

Авиация ВСУ остановила продвижение врага вблизи Лисичанска.

Авиация ВСУ остановила продвижение врага вблизи Лисичанска.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #авиация Детальнее в материале: UA - ЗСУ показали захоплюючі кадри роботи наших пілотів у районі Лисичанська До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - ВСУ пока...

5 33

«То, что воюет в Украине из РФ - это даже не армия - Арестович».

«То, что воюет в Украине из РФ - это даже не армия - Арестович».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #армиярф #арестович #арестовичфейгин #фейгин #фейгинlive #фейгинлайф #алексейарестович Детальнее в материале: UA - Олексій Арестович розповів про стан військ рф До сих...

1 2