В Україні створили новітню крилату ракету. Росія вже відреагувала

Українська протикорабельна крилата ракета "Нептун" може вражати декілька цілей одночасно, це дуже ефективна зброя. Якщо у нас буде декілька дивізіонів, вони значно поширять боєздатність України, зокрема, для захисту нашої берегової лінії, в тому числі і від морських загроз з боку Росії.

Те, що Росія відреагувала на ці ракети – досить показово. Вони вже декілька тижнів під ряд проводять інформаційні операції. Наші групи волонтерів і військовослужбовців нещодавно розкидали над Донецьком і Луганськом листівки із безпілотників. В Росії була істерика. У них відразу вийшло декілька сюжетів, мовляв, неможливо, щоб безпілотники пройшли бар'єр їхніх ППО. Але я особисто був присутній при цьому запуску і на власні очі бачив його ефективність. До того ж маємо фітбек з окупованих територій, що такі листівки там знаходили.

Так от російські ППО не змогли зупинити наші безпілотні апарати. Вони намагаються це робити, перехоплюють сигнали, блокують супутники, але листівки над Донецьком скидаються регулярно. І уявіть собі, що Україна раптом повідомляє, що у нас тут не тільки безпілотники, а тепер у нас є новітні комплекси "Нептун", які ми збираємось закуповувати вже в наступному році. Можете собі тільки уявити, яка істерика панує в російському керівництві! Їхня ППО не може стримати навіть безпілотники, а що вже казати про новітні ракетні комплекси – розробка нашого конструкторського бюро?

Перші випробування "Нептуна" почалися у 2016-му році. Через три роки були чергові випробування, перевірка пускової установки і ракета тоді пролетіла 225 км, по складній траєкторії, з пониженням висот і влучила. Він змозі захистити нашу країну, якщо Росія захоче продовжити свою агресію на морі.

Новости по теме

Тропическая жара с грозами: синоптик дала прогноз на 5 августа.

 Ночью осадки и грозы будут более интенсивными

Где прячется COVID-19 после выздоровления: медики нашли в теле человека потаенные места.

 Он может находиться там более месяца

1 5

Прививка от гриппа поможет с COVID-19: врач пояснила эффект.

Медицинские маски также сыграют свою роль в период сезонной эпидемии

1

Стерненко утверждает, что ему попытаются на 2 месяца продлить домашний арест.

Одесскому активисту Сергею Стерненко, которого подозревают в убийстве одного из двух напавших на него мужчин, собираются продлить на 2 месяца круглосуточный домашний арест.

Гороскоп на 5 августа для всех знаков зодиака

 Астрологи дали прогноз на среду, 5 августа 2020 года. Хороший день с интересными событиями и встречами.

3 3

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie