InternetUA

https://internetua.com/

Вчені розповіли, чи можливо вижити під час падіння з літака без парашута.

Політ літаком, безумовно, найбезпечніший вид транспорту. Ваші шанси загинути в автокатастрофі в 2020 році були приблизно 1 до 101. Однак, що стосується авіаційних подій, то в 2020 році їх було так мало, що експерти не могли навіть розрахувати шанси, що ви загинете в одній з них, пише How stuff works.

Але все ж таки авіакатастрофи трапляються. Уявіть, якби ви впали з літака і, що ще гірше, без парашута? Що в такій ситуації треба робити?

Для початку у вас буде не так багато часу. Якщо ви впадете з літака на висоті 3,6 км, у вас буде менше хвилини, перш ніж ви впадете на землю. Це тому, що у вільному падінні ви падаєте зі швидкістю близько 193 км/год.

Якщо припустити, що ви досягли максимальної швидкості падіння, впасти у воду буде далеко не з найприємніших відчуттів, але все ж таки у такій ситуації у вас є шанс вижити, якщо вода при цьому глибока. Намагайтеся впасти головою або ногами, щоб мінімізувати площу поверхні вашого тіла, яка візьме на себе основний тягар удару.

Якщо під час польоту ви не бачите води, вам потрібно шукати інше місце для м'якої посадки, на зразок стогу сіна, великої ділянки чагарника, снігової кучугури або навіть болота. Все це забезпечує кращі можливості, ніж бетонні злітно-посадкові смуги або асфальт. Навіть трава і ґрунт краще ділянки дерев, які можуть проткнути вас і вбити.

Якщо ви падаєте в міській місцевості, намагайтеся триматися подалі від дротів високої напруги та будівель, шукайте конструкції з дахами, які зминаються, наприклад, автофургони, будинки на колесах або причепи для вантажівок, якщо це можливо, звичайно. Вони не дуже міцні, тому коли або якщо ви об них ударитеся, вони приймуть на себе частину енергії падіння.

Як бачите, жоден із цих варіантів не ідеальний. У такій ситуації, як падіння з літака, важко вижити, проте бути ознайомленим з можливими способами врятувати собі життя краще, ніж нічого не зробити.

Яким чином підібрати шрифт до проєкту?Як гармонійно поєднувати шрифти між собою?Де взагалі брати шрифти сьогодні?
Останні новини
Оккупанты свозят дагестанский ОМОН для проведения мобилизации на оккупированном юге Украины.

Оккупанты свозят дагестанский ОМОН для проведения мобилизации на оккупированном юге Украины.

В декабре личный состав будет привлечен к незаконному призыву жителей региона с паспортами РФ. Однако не исключительно, что под мобилизацию попадут не только владельцы паспортов врага.

Зеркало Недели

Foxconn повысила зарплаты работникам на заводе в Китае из-за протестов.

Тайваньская Foxconn временно подняла зарплаты работникам в китайском Чжэнчжоу на крупнейшем заводе, где собирают iPhone. Зарплату увеличат на $1800 после увольнения 20 000 рабочих на фоне протестов. При этом уволившимся выплатили $1400.

Finance.UA

Россия готовит сразу две пакости. Жданов дал сводку с фронтов за 28.11

Россия готовит сразу две пакости. Жданов дал сводку с фронтов за 28.11

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #украина #фронт UA - Як змінилася ситуація на фронті, коли слід чекати на нову ракетну атаку РФ і з чим вона її може поєднати - розповів у своєму огляд...

3 9

Игрушки ВСУ напугали трусливых орков под Донецком

Игрушки ВСУ напугали трусливых орков под Донецком

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу UA - 8 років росіяни знущалися з мешканців Донбасу, але зараз українські сили змусили ворога замислитися. Про те, як десантники поклали край російським п...

РФ спалила новые планы, Boeing готовит снаряды, у ВСУ проблемы с артой.

РФ спалила новые планы, Boeing готовит снаряды, у ВСУ проблемы с артой.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #украина #фронт UA - Військовий експерт @Олег Жданов проаналізував головні новини за 28 листопада: що насправді задумала Росія, атакуючи Україну ракета...

Орков заткнули под Угледаром. Арестович описал обстановку на фронте 28 ноября

Орков заткнули под Угледаром. Арестович описал обстановку на фронте 28 ноября

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #арестович #фейгин #украина #фронт #россия UA - Радник ОПУ Олексій Арестович в ефірі з Марком Фейгіним @ФЕЙГИН LIVE розповів, що сталося на фронті за добу. За його сло...

Хрюша и Степаша поедут в Украину, Лавров выгонит Захарову.

Хрюша и Степаша поедут в Украину, Лавров выгонит Захарову.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #лавров #вовк #рф UA - Журналіст Роман Цимбалюк проаналізував останні заяви глави російського МЗС Лаврова і пройшовся Ангелиною Вовк - актрисі та фанатці "ру...

День прошел необычно. Главное от Жданова за 28 ноября

День прошел необычно. Главное от Жданова за 28 ноября

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #украина #фронт UA - Військовий експерт @Олег Жданов розповів про ситуацію на лінії фронту, озвучив військово-політичні новини та відповів на низку пит...

2 26