Суд в Амстердамі ввів обмеження на «ДТЕК Енерго» за позовом Сбербанку РФ на $45,1 млн.

Суд в Амстердамі ввів обмеження на «ДТЕК Енерго» за позовом Сбербанку РФ на $45,1 млн

18 вересня Окружний суд Амстердама на вимогу Сбербанку Росії до DTEK Energy B.V про виплату близько $45,1 млн запровадив забезпечувальні заходи стосовно деяких її активів у Голландії. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Компанія «ДТЕК Енерго» заперечує їх вплив на поточну діяльність з видобутку вугілля і виробництва електроенергії та заявляє про наміри продовжити переговори про реструктуризацію.

«Компанія має намір використати всі доступні їй законні права та засоби правового захисту, щоб оскаржити вимогу. Вона також має намір продовжити обговорення з кредитором, разом з афілійованими особами, щодо реструктуризації заборгованості за кредитною угодою і стосовно неї», – йдеться в повідомленні на Ірландській фондовій біржі.

Згідно з ним, ідеться про висунення Сбербанком РФ вимоги про виплату за угодою про гарантію щодо платіжних зобов'язань деяких афілійованих осіб "ДТЕК Енерго" відповідно до кредитної угоди, укладеної між цими афілійованими особами та кредитором.

"ДТЕК Енерго" в прес-релізі в понеділок уточнило, що разом із ШУ "Обухівська" (Росія) перебуває в діалозі з кредиторами за умовами довгострокової реструктуризації позик.


За словами генерального директора «ДТЕК Енерго» Дмитра Сахарука, сьогодні енергетика в багатьох країнах світу все ще перебуває під впливом пандемії коронавірусу COVID-19: споживання енергоресурсів не відновилося в попередніх обсягах, ціновий спад на сировинні товари повністю не пройдено.

«Стан справ в Україні погіршується також локальною кризою в галузі. У цих умовах компанія вживає низку заходів зі стабілізації ситуації та збереження безперервності виробничих процесів, а також із пошуку рішення про довгострокову реструктуризацію боргу. Ми розуміємо, що кредитори в такій ситуації використовують усі можливі методи захисту своїх інтересів», – заявив він.

Компанія також наголосила, що продовжує працювати безперебійно і здійснює планову підготовку до опалювального сезону 2020/2021 років.

Теги: ДТЕК, контракти, вугільна промисловість, суд, законодавство, електроенергія, Євросоюз, вугілля, енергоринок, коронавірус, ЛЕП, РФ, ринок електроенергії, міжнародні відносини, борг, видобуток вугілля, переговори, ціна, договір, інфраструктура, енергосектор, шахта, карантин, пандемія, COVID-19, генерація, криза, економіка, ринок, споживання е-е, постачальник, ринок вугілля

Читайте також

Енергоблок №1 ЮУАЕС виведено з ремонту раніше – «Енергоатом»
Литва просить у США допомоги через запуск БілАЕС
«Укренерго» та Siemens модернізують систему диспетчерського керування

Новости по теме

НБУ озвучил прогноз по изменению учетной ставки

Эксперты НБУ предусмотрел несколько сценариев на 2021 и 2022 гг.

1

Новые требования к стажу и сокращение пенсии из-за карантина: чего ждать украинцам в 2021-м.

 Кабмин решил добить нововведениями

1 4

Киев ищет площадку турецкому Bayraktar для предприятия по производству БПЛА.

Украина в рамках договоренности с турецкой компанией Bayraktar о размещении в стране производства беспилотных летательных аппаратов (БПЛА) ищет соответствующую площадку для такого предприятия, сообщил вице-премьер – министр по вопросам стратегичес...

2 3

Воду для крымчан хотят подавать из озера для хранения отходов.

 Искусственный водоем создан для слива отходов

4 6

Украина опустилась на 13 место в мире по производству стали.

В сентябре производство стали сократилось на 5,3%.

1

Тысячи вкладчиков закрытых украинских банков готовы объявить бессрочную голодовку, – активист.

Под ОП проходит бессрочная акция протеста

4 5

Глава ГНС рассказал, что около 5,6 млн украинцев отсутствуют на налоговой карте Украины.

В 2019 году зарплату получали только 9,5 млн людей непенсионного возраста.

1

Вітренко подав до суду на Kosatka.Media через інтерв'ю, яке вийшло півроку тому

Колишній топ "Нафтогазу" вимагає захисту честі та ділової репутації через інтерв'ю, яке вийшло півроку тому

Минэкономики предлагает исключить из подакцизных товаров натуральные вина, произведенные малыми производителями.

Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства обнародовало для обсуждения законопроект, которым предлагает исключить из подакцизных товаров натуральные вина без добавления спирта и, соответственно, не маркировать марками акцизног...

1

Минэкономики предлагает исключить из подакцизных товаров натуральные вина, произведенные малыми хозяйствами.

Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства обнародовало для обсуждения законопроект, которым предлагает исключить из подакцизных товаров натуральные вина без добавления спирта и, соответственно, не маркировать марками акцизног...

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie