Доблестные полицейские обнаружили бордель и всех закрыли.

В Киеве на Печерске полицейские разоблачили бордель, который прикрывался услугами массажного салона.

"Массажный салон, в котором предоставляли сексуальные услуги, функционировал в квартире на улице Шота Руставели. Установлено, что этот незаконный бизнес организовала 28-летняя уроженка Хмельницкой области. Женщина разместила информацию в интернете о деятельности салона эротического массажа, указала номер телефона. Организатор самостоятельно записывала клиентов и была администратором заведения", - сообщили в отделе коммуникации полиции Киева.

В салоне ежедневно по графику работали 5 девушек. Их услуги интимного характера стоили от 700 грн в ч., с расчетом 300 - организатору, а 400 - проституткам.

Правоохранители задержали 28-летнюю организаторшу. В помещении, где функционировал бордель, изъяли вещественные доказательства. Среди которых - черновые записи, мобильные телефоны, деньги, банковские карточки и компьютерную технику.

В полиции открыли уголовное производство за сутенерство и вовлечение лиц в проституцию. Организаторше грозит до 4 лет лишения свободы. Решается вопрос об избрании ей меры пресечения.

Тверезий погляд «Європейська Солідарність» впевнено нарощує рейтинг електоральної підтримки(брифінг, відео, інфографіка). Тверезий погляд ЄС – єдина політична сила в Україні, яка сьогодні демонструє стабільний ріст. У порівнянні з минулою парламентською кампанією «ЄС» виросла практично на 70%. Натомість «Слуга народу» впала майже на 200% – із 43%, які в них були на парламентських виборах, до 14,5%. Так само біля 5% є падіння в ОПЗЖ, і достатньо стабільно стоїть на місці «Батьківщина», як показують останні вибори», – говорить Вікторія Сюмар. «Ми змоделювали наступний парламент, якби вибори відбулися наступного тижня. У «Слуги народу» було б 114 мандатів, у «Європейської Солідарності» – 108, ОПЗЖ – 97, «За майбутнє» – 66, і «Батьківщина» – 65. The post «Європейська Солідарність» впевнено нарощує рейтинг електоральної підтримки(брифінг, відео, інфографіка)appeared first on Тверезий погляд.
5 канал У РНБО назвали терміни для вакцинації всіх українців від коронавірусу. 5 канал У першу чергу слід вакцинувати медпрацівників, людей із хронічними захворюваннями та літніх, наголосили у відомстві
Гал-Інфо Ще четверо спортсменів Львівщини стали майстрами спорту України. Гал-Інфо Сьогоднішнім наказом Міністерства молоді та спорту України присвоєно спортивне звання "Майстер спорту України" чотирьом спортсменам Львівщини з неолімпійських видів спорту - трьом представникам спортивної акробатики та одному майстрові практичної стрільби. Про це повідомили 23 листопада Гал-інфо у Відділенні НОК України у Львівській області.
UAinfo Нові складнощі для «зайців». На станції Сирець у Києві встановили турнікети, перестрибнути які буде значно складніше. ФОТО UAinfo На станції Сирець зеленої гілки столичного метрополітену встановили нові турнікети, перестрибнути які «зайцям» буде значно складніше.
Дзеркало Тижня Черкаський дубль Дзеркало Тижня Анатолій Бондаренко знову мер, і знову без очевидної більшості в раді. Куди цього разу поверне норовливий градоначальник?
Новости по теме