InternetUA

https://internetua.com/

Головний хірург США: необхідно захистити дітей від ризиків соціальних мереж.

106911587-16263725972021-07-15t173330z_149043483_rc21lo96jr75_rtrmadp_0_usa-biden.webp (23 KB)

Головний хірург США Вівек Мерті попередив у новій пораді у вівторок, що широке використання соціальних мереж серед дітей і підлітків становить значний ризик для психічного здоров’я, який потрібно негайно вирішити.

Згідно зі звітом, оприлюдненим офісом генерального хірурга, такі рекомендації «зарезервовані для значних проблем охорони здоров’я, які вимагають негайної обізнаності та дій нації». Звіт ґрунтується на «суттєвому аналізі наявних доказів» про вплив соціальних мереж.

Це не перший раз, коли Мерті називає соціальні мережі такими, що створюють загрозу громадському здоров’ю. У 2021 році він опублікував пораду щодо загрози дезінформації про Covid і закликав компанії соціальних мереж внести зміни на користь джерел, заснованих на фактах. Раніше він також казав, що 13 років «зарано» для використання соціальних мереж.

В останній пораді Мерті визнає, що соціальні мережі можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на дітей. Соціальні медіа використовуються серед молоді майже повсюдно, йдеться у звіті, до 95% людей у ​​віці від 13 до 17 років повідомляють, що ними користуються. У звіті йдеться, що використання соціальних медіа дітьми та підлітками може призвести як до «підвищеної емоційної чутливості», що може призвести до зниження задоволеності життям, так і до позитивних просторів спільноти, інформації та самовираження. Почуття спільноти, яке молоді користувачі соціальних мереж можуть отримати в Інтернеті, може бути навіть важливішим для дітей з маргіналізованих сімей, йдеться у звіті.

«Більшість підлітків повідомляють, що соціальні медіа допомагають їм відчувати себе більш прийнятними (58%), ніби вони мають людей, які можуть підтримати їх у важкі часи (67%), ніби вони мають місце, щоб проявити свою творчу сторону (71%), і більше пов’язані з тим, що відбувається в житті їхніх друзів (80%)», – йдеться у звіті.

Проте використання соціальних медіа може бути потенційно шкідливим, спричиняючи або загострюючи розлади харчової поведінки, низьку самооцінку та депресію, згідно з дослідженнями, на які посилається офіс головного лікаря.

«На цей час ми ще не маємо достатньо доказів, щоб визначити, чи є соціальні мережі достатньо безпечними для дітей і підлітків», — йдеться у звіті. «Ми повинні визнати зростаючий обсяг досліджень про потенційну шкоду, підвищити наше колективне розуміння ризиків, пов’язаних з використанням соціальних мереж, і терміново вжити заходів для створення безпечного та здорового цифрового середовища, яке мінімізує шкоду та захищає психічне здоров’я дітей і підлітків. - перебуваючи на критичних етапах розвитку».

Деякі сфери, де офіс головного лікаря вимагає додаткових досліджень, включають розмежування впливу на здоров’я особистої та цифрової соціальної взаємодії, який тип контенту завдає найбільшої шкоди молодим користувачам і які фактори можуть захистити дітей від шкідливого впливу соціальної сфери. використання засобів масової інформації.

Хоча необхідні додаткові дослідження, головний хірург попереджає, що дії не можуть чекати.

«Наші діти та підлітки не мають розкоші чекати роками, поки ми не дізнаємося про всю ступінь впливу соціальних мереж. Їхнє дитинство та розвиток відбуваються зараз», — йдеться у звіті. «У той момент, коли ми переживаємо національну кризу психічного здоров’я молоді, зараз настав час діяти швидко й рішуче, щоб захистити дітей і підлітків від ризику заподіяння шкоди».

Це попередження поєднується із закликами батьків, Конгресу та президента прийняти закони, які створять кращий захист дітей в Інтернеті. Тим не менш, з’ясувати, як це зробити, не завдаючи ненавмисної шкоди самовираженню чи конфіденційності, може бути складно.

Головний лікар дає кілька рекомендацій для політиків, технологічних компаній, батьків і опікунів, молодих користувачів соціальних мереж і дослідників. Вони включають:

Для політиків:

 • Створіть «стандарти здоров’я та безпеки, які відповідають віку».
 • Вимагати більше захисту конфіденційності даних для дітей.
 • Фінансувати майбутні дослідження.
 • Підтримувати освіту цифрової та медіаграмотності в школах.
 • Вимагати від технологічних компаній обмінюватися даними, пов’язаними зі здоров’ям.

Для технологічних компаній:

 • Проводити незалежні оцінки впливу їхніх продуктів на дітей.
 • Діліться висновками та основними даними з дослідниками.
 • Встановіть своєчасні системи для розгляду скарг і запитів від молодих користувачів, їхніх сімей і вчителів.
 • Розробляючи продукти, віддавайте пріоритет здоров’ю та безпеці.

Для батьків та опікунів:

 • Визначте очікування щодо того, як слід використовувати технології.
 • Створіть «зони, вільні від технологій», наприклад, під час вечері або перед сном.
 • Створюйте спільні практики в соціальних мережах з іншими батьками.

Для дітей та підлітків:

 • Зверніться по допомогу, якщо вони або ваш друг постраждали від соціальних мереж, наприклад, знайшовши експертну інформацію в Національному центрі передового досвіду соціальних медіа та психічного здоров’я молоді або зателефонувавши або надіславши текстове повідомлення на гарячу лінію самогубців 988, якщо вони або ваш друг перебувають у кризовому стані.
 • Будьте обережні, надаючи занадто багато інформації в соціальних мережах
 • Повідомте про переслідування або зловживання в Інтернеті.

Для дослідників:

 • Визначте найкращі практики здорового використання соціальних мереж.
 • Створіть стандартизовані визначення та вимірювання для обговорення соціальних медіа та результатів психічного здоров’я.
 • Визначте роль стадії розвитку в прогресуванні погіршення психічного здоров’я в результаті використання соціальних мереж.
How to use white space for harmonious design.
Останні новини

Вадим був промінчиком: на Черкащині прощаються з нацгвардійцем, якого збив на блокпості суддя.

У Черкаській області прощаються з нацгвардійцем Вадимом Бондаренком, якого 26 травня збив на смерть автомобіль судді Олексія Тандира. Бійцю на момент смерті було всього 23 роки.

InternetUA

Путин скоро допрыгается - генералы готовы его убрать.

Путин скоро допрыгается - генералы готовы его убрать.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #гудков #кремль #путин UA - Путін знову дістав "ядерну палицю". Але поки що ознак підготовки до реального застосування ядерної зброї немає. В іншому випадку ...

Запад наносит контрольный удар по Путину: крах России неизбежен.

Запад наносит контрольный удар по Путину: крах России неизбежен.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #всу #путин #россия #запад UA - Країни Заходу готують ЗСУ до фінального етапу бою. Україну зроблять максимально зарядженою країною. Які сюрпризи чекають на орків на фр...

Путин напрягся: ВСУ готовятся атаковать бункер немецкими ракетами.

Путин напрягся: ВСУ готовятся атаковать бункер немецкими ракетами.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #актуалка #путин #всу #ракеты UA - Україна офіційно запросила у Німеччини крилаті ракети Taurus. Вони підходять для атаки на бункери, аеродроми, мости та шляхи постача...

В РФ началась «продажа» мобилизованных: жены солдат устроили бунт.

В РФ началась «продажа» мобилизованных: жены солдат устроили бунт.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #бунт #минобороны #мобилизованные UA - Міноборони РФ "продає" мобілізованих, після чого їх відправляють як "гарматне м'ясо" в найгарячіші точки фронту в Україні. Докла...

Крым охватила паника. Орки превратили пляжи в окопы и ждут удара ВСУ

Крым охватила паника. Орки превратили пляжи в окопы и ждут удара ВСУ

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #крым #всу #деоккупация UA - Російські окупанти перетворюють пляжі Криму на лінію оборони та в паніці готуються до атаки української армії. Що зараз відбувається на пі...

ВСУ готовы полностью освободить юг Украины: путинскую орду ждут страшные потери.

ВСУ готовы полностью освободить юг Украины: путинскую орду ждут страшные потери.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фронт #всу #юг #контрнаступление UA - ЗСУ готуються повністю звільнити окуповані території. Вже кілька місяців продовжуються спеціальні навчання, під час яких українс...