InternetUA

https://internetua.com/

Канада охоплена лісовими пожежами: оголошено надзвичайну ситуацію та масову евакуацію.

Західна Канада, а саме регіони Альберти і Британської Колумбії, наразі потерпає від руйнівних лісових пожеж. Вони призвели до масових евакуацій, і значна кількість людей в Альберті були змушені покинути свої будинки через загрозу що зростає.

Західна Канада, а саме регіони Альберти і Британської Колумбії, наразі потерпає від руйнівних лісових пожеж. Пожежі призвели до масових евакуацій, і значна кількість людей в Альберті були змушені покинути свої будинки через зростаючу загрозу. Ця ситуація призвела до підвищеного рівня страху і паніки серед місцевого населення, пише The New York Times.

Мешканка Фокс Крик, Альберта, Ніколь Кларк, 37-річна перукарка, і двоє її маленьких дітей швидко евакуювалися при наближенні пожеж, залишивши особисті речі. Безперервні пожежі сильно порушили спокій зазвичай мирних громад Західної Канади — центру нафтогазового сектора країни.

Дослідники клімату виокремлюють спеку і посуху, пов'язані з глобальним потеплінням, як ключові чинники збільшення інтенсивності лісових пожеж. Ця катастрофа об'єднала канадців по всій країні: пожежники, армійські резервісти і добровольці об'єдналися для боротьби з пожежами. Останнім часом кількість евакуйованих в Альберті зменшилася, оскільки деякі пожежі вдалося взяти під контроль. Однак багато хто, як Кларк, які відчувають фінансові труднощі і живуть нині в мотелях, турбуються про майбутнє.

Дим від вогню став становити небезпеку, внаслідок чого школярі залишаються вдома, щоб уникнути потенційного ризику для здоров'я. Моторошний вигляд пустельних, оповитих димом міст навіює атмосферу антиутопії. Ба більше, деякі жителі не змогли забрати своїх домашніх тварин в умовах хаосу евакуації.

В Альберті, відомій своєю потужною нафтогазовою промисловістю, оголошено надзвичайний стан у зв'язку із серйозністю лісових пожеж. Британська Колумбія теж пережила свою частку руйнівних пожеж, особливо катастрофічний випадок стався 2021 року і завдав значної шкоди невеликому селищу Літтон.

Ця надзвичайна ситуація, що триває, значно підняла рівень тривоги. На щастя, не було зареєстровано жодного смертельного випадку, хоча такі події, як важка травма пожежника Френкі Пайу, підкреслюють небезпеку, пов'язану з боротьбою з цими лісовими пожежами.

Багато пожеж зосереджені на півночі Альберти, зачіпаючи численні громади корінних народів, які значною мірою залежать від землі та її ресурсів. Підтримка і ресурси для постраждалих громад є вкрай важливими, хоча є побоювання з приводу адекватності наданої допомоги.

Незважаючи на ці труднощі, загальнонаціональна підтримка зіграла важливу роль: з вогнем борються значні сили пожежників, включно з тисячею людей з інших провінцій і пожежниками з дикої місцевості в США. Навіть найбільше місто Альберти, Калгарі, відчуло на собі наслідки, його жителі страждають від поганої якості повітря через дим.

Лісові пожежі спричинили збої в енергетичному секторі Альберти, нагадуючи катастрофічну лісову пожежу у Форт-МакМюрреї у 2016 році, яка суттєво вплинула на нафтові піски регіону. Деякі великі компанії, включно з Chevron і Paramount Resources, тимчасово припинили видобуток через пожежі, що підкреслює вразливість нафтогазового сектора перед наслідками зміни клімату.

Поки ця криза продовжує розвиватися, дехто вважає, що вона може підвищити обізнаність канадців про наслідки зміни клімату. Однак безпосередні наслідки пожеж, включно з емоційним потрясінням, якого зазнали такі люди, як Крістін Петті з Едсона, Альберта, залишаються актуальною проблемою.

Як використовувати білий простір для гармонійного дизайну.
Останні новини
Редкие кадры из-под Бахмута. Трофейные танки в деле. ВСУ кошмарят русских их же оружием

Редкие кадры из-под Бахмута. Трофейные танки в деле. ВСУ кошмарят русских их же оружием

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #ВСУ UA - ЗСУ зібрали трофейні танки та сформували з них цілу наступальну роту, яка не дає спокою росіянам на сході України. Подробиці дивіться у сюжеті. До с...

Пригожин выдвинул жесткий ультиматум Шойгу и пригрозил переворотом.

Пригожин выдвинул жесткий ультиматум Шойгу и пригрозил переворотом.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #пригожин #актуалка UA - Ватажок вагнерівців Пригожин наказав міністру оборони РФ протягом двох тижнів "звільнити" від добровольців Бєлгородську область, інакше він по...

До слез! Херсон уходит под воду, жители покидают город.

До слез! Херсон уходит под воду, жители покидают город.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #фридом #херсон #гєс RU - Что происходит в Херсоне после подрыва россиянами дамбы Каховской ГЭС? Журналист телеканала FREEDOM побывала в городе и пообщалась с...

НЕ удалять! Как соцсети блокируют видео военных преступлений - Расследование Би-би-си.

НЕ удалять! Как соцсети блокируют видео военных преступлений - Расследование Би-би-си.

Расследование Би-би-си о том, как и почему вместе с удаленными в соцсетях видео из зон вооруженных конфликтов исчезают потенциальные свидетельства и доказательства военных преступлений. МЫ ЗАПУСТИЛИ EMAIL-РАССЫЛКУ. ОСТАВАЙТЕСЬ В «КОНТЕКСТЕ»: Подпи...

️ Срочная пресс-конференция Зеленского: Каховка, Бахмут, демобилизация.

️ Срочная пресс-конференция Зеленского: Каховка, Бахмут, демобилизация.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #зеленский #бахмут #каховка UA - Повне відео прес-конференції президента України Володимира Зеленського 6 червня 2023 року від прес-служби глави держави. До сих пор не...

Россия взорвала Каховскую ГЭС, вранье Путина раскрыто.

Россия взорвала Каховскую ГЭС, вранье Путина раскрыто.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #звезданутые #каховскаягэс #гэс #чп #путин #рф #россия RU - Российская пропаганда подтвердила совершение путинской армией террористического акта - подрыва Каховской ГЭ...