InternetUA

https://internetua.com/

Даніель Салем зізнався, про що насамперед думають військові, коли потрапляють під обстріл.

Популярний український телеведучий та ресторатор, а віднедавна і військовослужбовець ЗСУ Даніель Салем згадав, про що насамперед подумав, коли потрапив під ворожий обстріл. Як запевнив шоумен, це спадає на думку всім бійцям, які були поранені на війні.

Відвертими відповідями Салем поділився у програмі "Так ProСто з Христею Равлюк" на YouTube. Він зазначив, що після того, як отримав поранення на передовій та потрапив до лікарні, вже виходив на поле бою, оскільки дуже хоче перемоги України.

За словами ведучого, коли його обстрілювали російські окупанти, він переживав за збереження органів своєї репродуктивної системи.

"Перше, про що я подумав, щоб яйки були цілі... Я не жартую. Перше, що військові запитують: "Подивись, там все ок? Там все нормально?" Це правда" , – з усмішкою вимовив шоумен, продемонструвавши, як чоловіки поводяться після поранень.

Проте це не єдине, що спало на думку Салему в той момент.

Уже із серйозним виглядом він зізнався: "Я подумав, що не хочу стати тягарем для своїх побратимів. Нехай краще вб'ють. Але я не хочу, щоб вони мене тягали. А я важкий – 120 кг. Якщо мене підстрелять, інші військові скажуть: "Дані? Ні, він помер. Залишіть його". Обузою бути не хочу. Навіть якщо я поранений, я хочу йти далі" .

Наразі зірковий воїн вже одужав після поранення, хоча й наголосив, що курс лікування та реабілітації пройшов не до кінця.

"Потрібно прокопатися до кінця. Я нічого не чую на ліве вухо. У мене там утворилася кіста. Її потрібно вирізати, але я не хочу робити це зараз. Я п'ю ліки, які підтримують водний баланс. Зі спиною все ок. Видалили або заморозили нерв, тому в мене немає болю. Після цього я воював вже. Я просто дуже хочу перемоги", – заявив боєць.

Let’s establish a common position on how design for the web has evolved and how we can bridge the gap between code and design.
Останні новини

PayPal анонсировала запуск криптосервиса в Люксембурге.

Американская платежная компания PayPal заявила, что расширит свой крипто-сервис в Люксембурге «в ближайшие дни». Это позволит жителям страны покупать, держать и продавать криптовалюты через приложение платформы.

Finance.UA

Пионтковский озвучил рецепт украинской победы: орков хватит максимум на месяц.

Пионтковский озвучил рецепт украинской победы: орков хватит максимум на месяц.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #фейгинlive #пионтковский #украина #рф UA - Що потрібно зробити Заходу та українським військовим для швидкої перемоги над Росією? Своєю думкою поділився в ефір...

Орки взяли свалку Бахмута, а мы идем к Крыму: Жданов дал сводку с передка.

Орки взяли свалку Бахмута, а мы идем к Крыму: Жданов дал сводку с передка.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #бахмут #крым #украина #рф UA - Противник узяв міське звалище Бахмута та шматок лісу. У цей же час із ПВК "Вагнера" втікають ув'язнені прямо під ча...

1 2

На России бунтуют жены  «мобиков». Путин и Шойгу - не при делах? Разбор от @RomanTsymbaliuk

На России бунтуют жены «мобиков». Путин и Шойгу - не при делах? Разбор от @RomanTsymbaliuk

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #путин #рф #мобилизация #шойгу UA - Журналіст Роман Цимбалюк проаналізував останні протести дружин російських військових, які нібито зникли безвісти. Цікавий...

Новая победа ВСУ. Орки две недели готовили ракетную атаку и опозорились

Новая победа ВСУ. Орки две недели готовили ракетную атаку и опозорились

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #кремль #ракеты UA - Скільки ракет залишилося в арсеналі Росії та чому остання атака обернулася для Кремля повним провалом? Оцінки та прогнози експертів дивіться у...

США разрешили атаки по РФ и  «ядерная пакость»  от русских.

США разрешили атаки по РФ и «ядерная пакость» от русских.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #рф #сша #украина UA - РФ готує провокацію на ЗАЕС У той же час у Пентагоні заявили, що не заважатимуть Україні створювати засоби для "глибоких" ат...

Украинские дроны вызвали панику в РФ, но главные сюрпризы еще впереди.

Украинские дроны вызвали панику в РФ, но главные сюрпризы еще впереди.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #дроны #всу UA - На Росії після недавніх атак по аеродромах запанувала справжня паніка через згадки про українські дрони. Чи могли ЗСУ "дістати" на сотні кілометрі...