Головний конкурент Tesla з Китаю залучив ще $300 млн фінансування.

Китайський виробник електромобілів Xpeng Motors залучив додаткові $300 млн від інвесторів, включно із суверенним фондом Катару. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

Заснована всього шість років тому, Xpeng, яку підтримує Alibaba Group Holding, заявила на початку липня, що залучила близько $500 млн від інвесторів, включаючи Aspex, Coatue, Hillhouse і Sequoia Capital China.

Наразі автовиробник отримав додаткові $300 млн доларів від нових інвесторів, причому джерела стверджують, що Xpeng може розширити збір коштів.

За словами джерел, кошти підуть на дослідження в таких областях, як інтелектуальні технології транспортних засобів, без яких-небудь додаткових подробиць.

В результаті останнього збору коштів загальна сума, яку залучено до теперішнього часу в так званому раунді C +, склала більше $800 млн. Компанія подала заявку на первинне публічне розміщення акцій в США (IPO), повідомили джерела.

Нагадаємо: в листопаді минулого року Xpeng залучив $400 млн від інвесторів, включаючи Xiaomi Corp. Джерела повідомили Reuters в той час, що інвестори оцінили компанію в $4 млрд.

Новости по теме

Билл Гейтс предупредил об опасности гонки за вакциной против коронавируса.

Основатель Microsoft, филантром Билл Гейтс опасается, что в мире в широком доступе могут появиться опасные вакцины от коронавирусной инфекции, поскольку не прошли необходимую проверку и поэтому представляющие опасность, пишет Wired.

Apple атакует компании с «фруктовыми» логотипами

Prepear на iOS и Android — это приложение для планирования программы питания и составления списка покупок, которое помогает пользователям находить рецепты и многое другое.

Компании Илона Маска получили 4,9 млрд долларов из госбюджета США.

Компании Илона Маска - Tesla Motors Inc., SolarCity Corp. и Space Exploration Technologies Corp., известная как SpaceX - вместе получили примерно 4,9 миллиарда долларов государственной поддержки.

Tesla може стати постачальником електроенергії в Німеччині.

Tesla розглядає можливість виходу на ринок електроенергії Німеччини з інноваційним тарифом і проводить опитування серед потенційних клієнтів, щоб визначити інтерес до її пропозиції в області електроенергії в поєднанні з іншими своїми продуктами.

1

Новые смартфоны не помогли HTC выбраться из финансовой ямы.

Тайваньская HTC опубликовала финансовые показатели деятельности в июле: увы, компания продолжает терять выручку, несмотря на попытки укрепления позиций на рынке смартфонов.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie