Україна та Данія обговорили перспективи реалізації проектів «зеленої» енергетики та енергоефективності.

Україна та Данія обговорили перспективи реалізації проектів «зеленої» енергетики та енергоефективності

В.о. Міністра енергетики Ольга Буславець і Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен обговорили перспективи продовження роботи Українсько-Данського енергетичного центру, реалізацію проектів «зеленої» енергетики та енергоефективності, зокрема – будівництво офшорних вітрових електростанцій та потужностей із виробництва водню. Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

«Основними напрямками співпраці є сфери відновлюваної енергетики та енергоефективності. На сьогодні я бачу пріоритетним напрямком для розширення нашої співпраці і розвиток водневої енергетики», – зазначила в.о. Міністра.

Ольга Буславець також повідомила, що питання енергоефективності є дуже важливими для української енергетики. Зараз розблоковано роботу над декількома проектами Українсько-Данського центру.

Значну увагу також було приділено розвитку вітрової енергетики, а саме – будівництву офшорних вітрових електростанцій. Оскільки Данія є одним з європейських лідерів із розвитку вітрової енергетики, в тому числі – будівництва ВЕС у морі.

Зазначається, що Ольга Буславець погодилася на пропозицію пана Міккельсена розглянути можливості співпраці у цій сфері. Вона наголосила, що цей напрям також цікавий для України, і зараз із данською компанією Vestas йде робота щодо отримання даних по вітровому атласу, який дозволить оптимально визначити квоти підтримки для аукціонної моделі.

«Україна зацікавлена в залученні данських технологій в сфері ВДЕ і розвитку нових секторів відновлюваної енергетики. Тому Міненерго вітає інтерес данських компаній до реалізації подібних проектів в Україні та готова надавати їм всебічну підтримку», – зазначила Ольга Буславець.

Раніше повідомлялося, що Україна і Великобританія планують співпрацювати в енергетичному секторі.

Теги: контракти, відновлювальні джерела енергії, видобуток вуглеводнів, тарифи, вітрова енергетика, законодавство, електроенергія, Євросоюз, "зелені" тарифи, ЛЕП, ринок електроенергії, міжнародні відносини, ВДЕ, переговори, інвестиції, Україна, ціна, договір, обсяги, офшорна ВЕС, водень, інфраструктура, технології, генерація, криза, Буславець, Міністерство енергетики, економіка, ринок, енергомережа, споживання е-е, постачальник, споживачі

Читайте також

В Африці побудують першу систему накопичення енергії
Amazon запустила в роботу свою першу ВЕС у Європі
В США приріст потужності сонячної енергетики в другому кварталі 2020 року склав 3,5 ГВт

Новости по теме

Курс гривни НБУ: доллар и евро подорожали

Доллар вырос в цене на три копейки.

Доллара по 30 грн не будет: украинская валюта закрепилась на низких отметках.

Аналитики предупреждали об обратном

1

Доллар в Украине: официальный курс изменился

 На среду, 28 октября, Национальный банк Украины (НБУ) рассчитал такой официальный курс гривни к основным иностранным валютам...

3 1

Сразу на треть: Нафтогаз повысил цены на газ для населения.

 Тариф указан без стоимости распределения

Выборы в США: чья победа более выгодна Украине

Экономист озвучил два сценария: при Трампе и при Байдене

12 6

В России объяснили, почему полностью провалился «Северный поток-2» .

У "Газпрома" было достаточно времени, чтобы купить или построить свои суда

22 17

Корейские ученые проведут испытания в Чернобыльской зоне.

Корейцы применят экспериментальные технологии очистки в зоне отчуждения.

3 2

Украинцы получают зарплаты незаконно: кто нарушает закон.

 Более трети украинцев...

3 2

ВАКС противоправно поддержал жалобу Коломойского против закрытия дела «Роттердам+» . ДТЭК.

Высший антикоррупционный суд (ВАКС) противоправно и вопреки предыдущему своему решению отменил постановление прокурора САП о закрытии дела "Роттердам+" по причине отсутствия в нем состава преступления.

2 1

У онкобольных детей Кабмин забрал деньги и отдал строителям дорог.

 Шмыгаль перераспределил более сотни миллионов гривен из бюджета

1 39

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie