InternetUA

https://internetua.com/

Готуються до війни: Польща планує виготовити майже тисячу новітніх танків за ліцензією.

Польща планує локалізувати у себе виробництво корейських танків K2 у версії K2PL і самостійно побудує 820 таких танків. На додачу до цього, напряму у Кореї буде закуплено 180 машин, повідомляє польське видання Defense24.

Враховуючи інші контракти на Abrams, модернізацію Leopard 2 до версії Leopard 2PL, це дозволить Війську польському мати на озброєнні до приблизно 1600 танків сучасних типів.

При цьому, станом на 2021 рік Польща мала на озброєнні, за даними Military Balance, 808 танків, з яких 561 належали до радянських Т-72 та їх модифікацій включно з PT-91 Twardy, значна частина з них була передана Україні у межах допомоги.

Також вже визначена і компанія, на плечі якої покладено виробництво K2PL, нею стала приватна Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ). Саме вона у співпраці з Hyundai Rotem має освоїти випуск всіх основних систем включаючи гармату, автомат заряджання, двигун тощо. Самостійний випуск цих компонентів має також значно знизити вартість експлуатації всіх K2 у Польщі.

Відомо, що K2PL має значні відмінності від K2. За попереднім планом, який ще може бути змінений, база танка розширюється з шести до семи катків, має зрости й бронювання, включно з інтеграцією комплексу активного захисту, будуть додані додаткові електронні системи. Окрім того, PGZта Hyundai Rotem будуть спільно вести розробку нового танка — K3. На додачу до цього, компанії будуть співпрацювати у створенні та випуску колісних БМП.

Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини

Geely купила 7,6% акций Aston Martin

Ранее в этом году Aston Martin Lagonda отклонил предложение Geely и InvestIndustrial об инвестициях в акционерный капитал, заявив, что «нет оснований для дальнейшего обсуждения».

Finance.UA

Tesla Cybertruck сможет пересекать реки и озера: новое заявление Илона Маска.

Многострадальный пикап Tesla Cybertruck все никак не доберется до конвейера, постоянно меняя дату своего выхода, комплектацию и цену. Новое заявление Илона Маска свидетельствует, что будущая машина также сможет выполнять роль лодки.

Finance.UA

Meta создала новый генератор на основе искусственного интеллекта.

В последнее время часто обсуждаются генераторы изображений на основе искусственного интеллекта, однако исследователи Meta уже идут дальше, и публично представили новый генератор, превращающий текст в видео, сообщает The Verge.

Finance.UA

США выделяют $350 млрд на восстановление Украины, и это лишь начало.

США выделяют $350 млрд на восстановление Украины, и это лишь начало.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - Сенат США затвердив величезну суму на повоєнну відбудову України. Йдеться про $350 млрд. Крім того, зараз розробляється "план Маршалла", але спеціально д...

1 2

Главные новости от Жданова за 2 октября: могильщик Путина и расстрел жителей Купянска.

Главные новости от Жданова за 2 октября: могильщик Путина и расстрел жителей Купянска.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #путин UA - У тимчасово окупованому Криму військові РФ бояться, що їм "прилетить", у цей же час у Білорусі помічено військовий ешелон, а Захід дає ЗСУ ...

Генеральский визг стал мычанием – реакция россТВ на освобождение Лимана.

Генеральский визг стал мычанием – реакция россТВ на освобождение Лимана.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #генералы #россия #рф #лиман RU – Когда ВСУ лишь начали освобождать окрестности Лимана, российские пропагандисты кричали, мол "все под контролем". Сейчас же, ...

Путин не будет держать Луганщину, а Украине дают стволы: События 2 октября от Жданова.

Путин не будет держать Луганщину, а Украине дают стволы: События 2 октября от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов UA - Володимир Путін, певно, відмовився від оборони тимчасово окупованої частини Луганської області. Франція дає Україні 12 сучасних САУ, а ймовірність ядерног...

1 15

В Крыму тревожно, а в Беларусь зашли войска РФ: Жданов дал сводку с фронта за 2 октября.

В Крыму тревожно, а в Беларусь зашли войска РФ: Жданов дал сводку с фронта за 2 октября.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #россия #крым #беларусь #ситуациянафронте UA - У Білорусі зафіксовані військові ешелони з російською військовою технікою, окупанти в Криму бояться прильотів та...

«Северный поток»  потёк. Глупый Пыня взорвал газопровод, но его раскусили

«Северный поток» потёк. Глупый Пыня взорвал газопровод, но его раскусили

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #северныйпоток #путин #газ UA - Напередодні було пошкоджено російський газопровід "Північний потік", що йде до Європи. Багато країн Заходу одразу ж зрозуміли,...