InternetUA

https://internetua.com/

Син начальника зовнішньої розвідки РФ має адресу в Будапешті та вільно подорожує Європою.

Син начальника зовнішньої розвідки РФ Андрій Наришкін має офіційну адресу проживання у центрі Будапешта. Він та його родина ще з 2015 року отримали дозвіл на проживання в Угорщині та вільно пересувалися Європою.

Це підтверджує документ, виданий Урядовою канцелярією округу Пешт 15 червня 2022 року, який надіслала угорському центру розслідувань Direkt36 українська група Molfar. Ця група займається розслідуваннями з відкритих джерел, зокрема розкриттям російських воєнних злочинів, а також виявленням прихованих західних активів російської еліти.

Зокрема стало відомо, що Наришкін зареєстрований у квартирі в самому центрі Будапешта, на вулиці Ференца Деяка, де знаходяться найбільші модні магазини.

Про адресу Наришкіна стало відомо після того, як агентство приватних розслідувань отримало відповідний документ, надіславши навесні цього року запит угорській владі за допомогою української юридичної консалтингової фірми Juscutum.

У запиті йшлося, що Наришкін та інше керівництво російської нацбезпеки несуть «безпосередню відповідальність за рішення Росії напасти на Україну, відповідальність за загибель тисяч українців та численні воєнні злочини».

Як сім’я російського розвідника легалізувалась в Угорщині
Зокрема було з’ясовано, що члени родини Наришкіних отримали посвідку на проживання в Угорщині в рамках схеми резидентських облігацій, що викликає занепокоєння як з міркувань національної безпеки, так і з фінансових причин.

Стало також відомо, що Наришкін зареєстрований у двокімнатній квартирі площею 101 кв. м, що належить грузинсько-ізраїльському бізнесменові. Шабтай Міхаелі тісно пов’язаний з головою канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Анталом Роганом.

Антал Роган у свою чергу здійснює нагляд за спецслужбами, зокрема за Управлінням із захисту конституції (AH), яке також відповідає за боротьбу з російськими шпигунами.

Відомо, що раніше Андрій Наришкін просив надати йому посвідку на проживання в Угорщині. За інформацією угорського центру журналістики Direkt36 і новинного порталу «444», разом з ним зверталися за дозволом на проживання в Угорщині також його дружина Світлана і дві їхні доньки.

За даними угорського міністерства, Андрій Наришкін у 2014 році разом із сім’єю подав прохання про посвідку на проживання в інвестиційних цілях, а потім заяву на отримання дозволу на проживання як підприємця.

«У 2015 році Андрій Наришкін та його родина отримали дозвіл на проживання, оскільки вони не становили жодної загрози для національної безпеки», – йдеться у відповіді. Відповідно до аргументів міністерства — і це було спеціально підкреслено –«батько Андрія Наришкіна того року не очолював жодної зовнішньої розвідки», оскільки Путін призначив його головою російської розвідки лише у 2016 році.

У відповіді угорського відомства також стверджують, що члени родини сина шефа російської розвідки після отримання дозволу на проживання «перебували в нашій країні лише кілька разів на рік, на кілька тижнів», і їх наразі в Угорщині немає.

Нагадаємо, що Сергій Наришкін був керівником Адміністрації президента РФ з 2008 по 2011 роки, а до того, як стати головою розвідки, він обіймав пост голови Держдуми з 2011 по 2016 рік.

22 вересня 2016 року Путін призначив Наришкіна на посаду директора Служби зовнішньої розвідки РФ. Наришкін є близьким соратником Путіна починаючи з 1990-х років і досі відіграє важливу роль в ідеологічній основі політики Кремля.

Чому сім’я Наришкіна досі може вільно жити в Угорщині
Дозвіл на проживання в Угорщині для російської родини Наришкіних існував з 2015 року, був анульований лише у 2020 році “через ризики для національної безпеки”, але це рішення ще не остаточне, оскільки Наришкін оскаржив його, а суд ще не виніс остаточне рішення з цього приводу.

В угорському відомстві повідомили, що інших подробиць надати не можуть, оскільки це секретні дані.

«Угорщина є правовою державою, … тому остаточне рішення належить прийняти у суді. Очікуємо остаточного рішення суду в найближчі місяці», – повідомили у відомстві Антала Рогана. І додали, що оскільки Андрій Наришкін наразі не перебуває в санкційному списку ЄС, проти нього не можуть бути вжиті заходи на підставі санкцій.

Після початку російської агресії та нападу на Україну Європейський парламент закликав Європейську комісію припинити до 2025 року такі схеми, як угорська схема надання дозволу на проживання за програмою розрахункових облігацій «оскільки вони становлять загрозу безпеці, дозволяючи особам, яких вважають небезпечними, поселятися та вільно пересуватися в межах ЄС».

Попри те, що угорська програма була припинена кілька років тому, Європарламент також закликав Комісію зобов’язати країни-члени переглянути розрахункові облігації, раніше видані членам і родичам російського керівництва. Водночас представники партії Fidesz були відсутні на голосуванні за це рішення.

Утім відомо, що сам Наришкін, невістка та онуки голови російської розвідки можуть вільно подорожувати Європейським Союзом завдяки своїм угорським документам.

Член родини Наришкіних зокрема викладав свої фото, зроблені біля Будайської фортеці у 2016 році, а на початку вересня 2018 року його сфотографували перед парламентом Угорщини. Судячи з фотографій, завантажених в Instagram, сім’я Андрія Наришкіна відпочивала в Греції в жовтні 2021 року, а один член сім’ї також відвідав Хорватію в січні цього року, за кілька тижнів до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Яким чином підібрати шрифт до проєкту?Як гармонійно поєднувати шрифти між собою?Де взагалі брати шрифти сьогодні?
Останні новини

Сили Росії в ядерному стримуванні перебувають на високому рівні – МЗС РФ.

Сили Росії в ядерному стримуванні перебувають на високому рівні. Про це заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков в ефірі телеканалу "Россия 24" 8 грудня. Його цитує агентство "ТАСС".

InternetUA

Санкции сдулись? Кремль атакует Украину новыми ракетами, ЕС уже готовит ответку.

Санкции сдулись? Кремль атакует Украину новыми ракетами, ЕС уже готовит ответку.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #санкции UA - Як Кремлю вдалося обійти санкції та продовжити виробництво ракет, якими він атакує Україну? І як на це реагує Захід? Подробиці – у сюжет...

Новый зашквар. Телеканал  «Дождь»  публично вступился за орков

Новый зашквар. Телеканал «Дождь» публично вступился за орков

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #латвия #дождь UA - У Латвії анулювали ліцензію на мовлення російського телеканалу "Дождь", який називає себе опозиційним. Чи насправді його журналісти підтримують "мо...

Что известно о предположительных внесудебных казнях ЧВК «Вагнера»? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Что известно о предположительных внесудебных казнях ЧВК «Вагнера»? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Заключенные, завербовавшиеся в ЧВК «Вагнера», после попадания в плен просят не обменивать их, опасаясь внесудебной казни. Насколько реальны эти опасения и что известно о внесудебных казнях в самой крупной российской ЧВК, объясняет Илья Барабанов. ...

Унижение для имперцев! Судьба РФ полностью зависит от Байдена - прогноз Пионтковского.

Унижение для имперцев! Судьба РФ полностью зависит от Байдена - прогноз Пионтковского.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #пионтковский #байден #кремль UA - Взяття ЗСУ Мелітополя кардинально змінить ситуацію на фронті, а доля всієї Росії залежить від рішень Байдена щодо поставок з...

В России началась борьба за власть, Суровикина и генералов сделают стрелочниками.

В России началась борьба за власть, Суровикина и генералов сделают стрелочниками.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #притула #кремль #суровикин UA - Військовий експерт Михайло Притула заявив, що у Кремлі вже знайшли відповідальних за провали в Україні, ними зроблять генерал...

В Перу опять новый президент, на этот раз женщина. Как произошла смена власти?

В Перу опять новый президент, на этот раз женщина. Как произошла смена власти?

В Перу меньше чем за 24 часа сменился президент. Педро Кастильо, чьи сторонники вышли на улицы и устроили столкновения с полицией, был задержан. МЫ ЗАПУСТИЛИ EMAIL-РАССЫЛКУ. ОСТАВАЙТЕСЬ В «КОНТЕКСТЕ»: Подписывайтесь на наш канал: Русская служба Би...