InternetUA

https://internetua.com/

Як приготувати густу підливу: 5 способів обійтися без борошна.

Підлива або соус – як не назви – на тверде переконання багатьох кулінарів готується з додаванням борошна. Інакше потрібної консистенції від неї не отримати. Насправді є ще 5 способів приготувати густий соус.

Якщо говорити про борошно, то його попередньо обсмажують. Від тривалості обсмажування залежить колір підливи. Потім додають воду або бульйон та доводять до готовності. Але багато хто зауважує, що в такому соусі залишається борошняний присмак.

Якщо немає бажання готувати на борошні або його просто не виявилося під рукою, приготувати густу підливу можна за допомогою таких продуктів.

КРОХМАЛЬ

Крохмаль картопляний або кукурудзяний додають вже майже готовий соус. Його розчиняють у воді та вливають у суміш. Ще один варіант – це приготувати картопляне пюре (рідке).

ВЕРШКОВЕ МАСЛО

Спрацює тільки в тому випадку, якщо підлива вже готова, а масло охолоджене. Його просто додають до суміші шматками і розмішують, більше не розігріваючи соус.

ВЕРШКИ

Вершки додають у процесі приготування підливи, при цьому багато кухарів рекомендують використовувати продукт високої жирності. Так менше шансів, що вершки згорнуться. У деяких випадках соус додатково збивають міксером.

ОВОЧІ

Вище вже згадувався спосіб із картопляним пюре. Однак зробити підливу густою можна за допомогою будь-яких овочів, які варилися для бульйону. За готовністю їх подрібнюють блендером і додають суміш.

УВАРІТЬ СОУС

Це останній варіант, який може виручити, якщо соус виявився дуже рідким, а борошна під рукою не виявилося. Спрацює у тому випадку, якщо до складу підливи входить томатний соус (паста), цукор чи пудра, а також насичений м’ясний бульйон.

Correctly placed accents on the site help designers to attract the user’s attention and direct him to the main goal - order.
Останні новини
Сезон будет  «жарким». Пионтковский объяснил, почему россияне не поедут в Крым

Сезон будет «жарким». Пионтковский объяснил, почему россияне не поедут в Крым

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #Пионтковский #путин #гаага UA - Ордер на арешт Путіна - це лише початок. У результаті відповідати доведеться всім. Публіцист Андрій Піонтковський (@Andrei_Pi...

Главное от Жданова за 29 марта: тонкости мобилизации в Украине и дезертирство в армии РФ.

Главное от Жданова за 29 марта: тонкости мобилизации в Украине и дезертирство в армии РФ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #рф #россия #мобилизация #украина Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov RU - Военный эксперт Олег Жданов в традиционном аналитическом блоге за день рассказал о си...

Свергать Путина никто не будет! Мартынова выдала суровую правду о России и Беларуси.

Свергать Путина никто не будет! Мартынова выдала суровую правду о России и Беларуси.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #путин #лукашенко UA - Опозиційна журналістка Тетяна Мартинова пояснила, чому в нинішніх умовах повалення диктаторських режимів у Москві та Мінську навряд чи...

Мобилизация по-новому, армия дронов и неадекватный Путин - Жданов озвучил главные новости дня.

Мобилизация по-новому, армия дронов и неадекватный Путин - Жданов озвучил главные новости дня.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация #дроны #путин #главное RU - В США сделали заявление о недопустимости заморозки войны, Верховная Рада озаботилась процессом мобилизации, а в Минциф...

Жданов дал обзор фронтов: орки мечутся,  «Вагнер»  заканчивается.

Жданов дал обзор фронтов: орки мечутся, «Вагнер» заканчивается.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #вагнер #рф #россия RU - Как изменилась за сутки ситуация на ключевых участках линии фронта, что происходит в Бахмуте и почему туда бросают регулярную а...

Нас подставили! Российские  «хозяева жизни»  недовольны Путиным - Фейгин.

Нас подставили! Российские «хозяева жизни» недовольны Путиным - Фейгин.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #путин #россия UA - Невдоволення еліти РФ політикою та діями бункерного царька наростає. Російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін в інтерв'ю @uniantv поради...