MSI представила системные платы MEG B550 Unify

Micro-Star International подготовила к выпуску две флагманские матплаты с набором логики AMD B550: MEG B550 Unify и MEG B550 Unify-X. Обе новинки готовы принять на борт 7-нм процессоры Ryzen 5000(Vermeer) и станут доступны для покупки в ближайшие недели.

MSI MEG B550 Unify

Среди главных особенностей плат MEG B550 Unify и MEG B550 Unify-X вендор отмечает(14+2)-фазную систему питания гнезда AM4 с парой 8-контактных разъёмов EPS12V и массивными радиаторами, наличие четырёх разъёмов M.2 с алюминиевыми теплосъёмниками, 2,5-гигабитного сетевого интерфейса и беспроводного модуля Wi-Fi 6.

MSI MEG B550 Unify
MSI MEG B550 Unify
MSI MEG B550 Unify(слева)и MEG B550 Unify-X

Отличия между платами сводятся к числу разъёмов под модули оперативной памяти: четыре у MEG B550 Unify и два у MEG B550 Unify-X. Как рассказывает пресс-служба компании, наличие всего двух слотов помогает добиться лучших результатов при экстремальном разгоне ОЗУ. В частности, «придворный» оверклокер MSI Kovan Yang сумел взять рубеж в 6536 МГц(эффективных)на 8-гигабайтном модуле DDR4, используя MEG B550 Unify-X.

MSI MEG B550 Unify

С детальными характеристиками новинок можно ознакомиться на сайте MSI: MEG B550 Unify и MEG B550 Unify-X. Рекомендованные цены матплат станут известны ближе к релизу.

UAinfo У Дніпрі п'ятеро дітей жили в будинку, заповненому сміттям. UAinfo У Дніпрі четверо дівчаток-підлітків і семирічний хлопчик жили в антисанітарії – в будинку та біля нього накопичилися гори мотлоху та сміття
Главком Поліція відкрила провадження через напад на ведучу каналу Newsone. Главком Невідомий підбіг до кореспондентки і вибив мікрофон з її рук
Дзеркало Тижня У  Києві вшанували жертв Голодомору 1932-1933 років. Дзеркало Тижня На масових заходах були присутні нинішні та колишні керівники держави.
Народна Правда Історична відповідальність за Голодомор 1932-33 років лежить на Росії як правонаступниці СРСР. Народна Правда Сьогодні ми молимося за душі мільйонів ненароджених і знищених. Згадуємо синів і дочок найродючіших українських земель, що були жорстоко вбиті голодом, організованим людожерським комуністичним режимом. Попри намагання Кремля знищити наш волелюбний народ, Україна вижила та зберегла власну пам’ять. Бо правду не стерти, не знищити. Ми добре знаємо, що історична відповідальність за Голодомор 1932-33 років лежить…The post Історична відповідальність за Голодомор 1932-33 років лежить на Росії як правонаступниці СРСР appeared first on Народна Правда.
Обозреватель Трамп готується на інавгурації Байдена оголосити про участь у наступних виборах – ЗМІ. Обозреватель Він обговорює це зі своїми радниками