ДБР запідозрили у незаконній роздачі посад та «кришуванні» конвертаційних центрів.

Посадовців Державного бюро розслідувань підозрюють у злочинах. Про це онлайн-газеті “ПолітАрена” стало відомо з власних джерел, передає Рolitarena.

Так, у грудні 2019 року до Полтавського управління – шляхом переведення, взагалі без жодних конкурсів – призначені двоє слідчих: Денис Ковін та Олександр Гнізділов. Ковін свого часу працював у Генеральній прокуратурі. Не пройшовши атестацію, був звільнений. Олександр Гнєзділов – прокурор з Дніпра, відомий у вузьких колах своїми “бізнес-проектами” у сфері права. Втративши роботу, вони на 1 день працевлаштувалися спеціалістами екологічного сектору у Дніпропетровську обласну держадміністрацію. А вже наступного дня перевелися до теруправління ДБР у Полтаві.

Експрокурорів через такі схеми на нову роботу “протягнули” тодішні очільники полтавського управління: Світлана Савченко та Олексій Новіков. Саме вони керували управлінням, поки своє звільнення у судах оскаржував Володимир Тимошко.

Наразі за фактами незаконного призначення ДБР розпочало службове розслідування, а Світлана Савченко і Олексій Новіков відсторонені від посад.

Крім того, Львівське ДБР може бути причетним до “кришування” так званих конвертаційних центрів. За інформацією джерела, очільника управління Віталія Стеця на керівну посаду лобіювали друзі Романа Труби: керівник внутрішньої безпеки Управління СБУ у Львівській області Микола Подоляк і львівський “конвертатор” Василь Костюк.

Протягнувши Стеця на посаду, ці двоє отримали контроль за роботою конвертаційних центрів і незаконним переміщенням товарів через державний кордон. Віталій Стець офіційно став до роботи в ДБР у вересні 2018 року. А вже у квітні 2019-го слідчі Львівського управління ДБР спільно з Національним антикорупційним бюро України і Управлінням внутрішньої безпеки СБУ та за процесуального керівництва Генеральної прокуратури викрили протиправну діяльність конвертаційного центру. Про що вказано і на офіційному сайті відомства. Згідно з наявною інформацією від джерела, викриття Державним бюро розслідувань цього конвертаційного центру відбулося з метою усунення з ринку “брудних грошей” такого собі Віктора Кривуна. Після чого всією галуззю почав керувати лобіст Стеця – Василь Костюк. Крім того, також інформоване джерело вважає, що за таку “допомогу” Василь Костюк кожного місяця сплачує певний відсоток Віталію Стецю, аби той і надалі покривав його протиправну діяльність.

Новости по теме

Москалю стало плохо в прямом эфире на ТВ: его госпитализировали с подозрением на инсульт.

Врачам "скорой" удалось стабилизировать его состояние.

Их быть не должно: Кулеба объяснил позицию по оккупационным администрациям на Донбассе.

Позиция Украины неизменна: оккупационные администрации так называемых "ЛНР" и "ДНР" должны быть...

Евросоюз утвердил упрощение визового режима с Беларусью.

В среду, 27 мая, Евросоюз окончательно утвердил упрощение визового режима с Беларусью.

1

Семья чиновника из Харькова купила дом в Испании за 16,4 млн грн.

Его годовой доход составил 300 тысяч гривен

4 1

Геннадию Москалю стало плохо в прямом эфире

Политик не смог ответить на вопрос ведущей и пошатнулся

13 3

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie