Опрос Зеленского: появились предварительные результаты.

В понедельник, 26 октября, партия "Слуга народа" обнародовала предварительный результат всеукраинского опроса. Сейчас обработали 74% анкет.

Как сообщает BAGNET , об этом информирует пресс-служба партии.

Сейчас результаты выглядят так:

  • Пожизненное за коррупцию. За - 82,97%, против - 13,8%
  • Свободная экономическая зона на Донбассе. За - 46,70%, против - 46,4%
  • Уменьшить количество депутатов. За - 89,60%, против - 7,1%
  • Легализовать медицинский каннабис. За - 64,88%, против - 29,5%
  • Будапештский меморандум. За - 74,12%, против - 17,2%
Гал-Інфо У Словаччині розбився мікроавтобус з українцями: є загиблі і поранені. Гал-Інфо Вранці у понеділок у Словаччині сталася смертельна ДТП з мікроавтобусом Mercedes Sprinter з українською реєстрацією.
UAinfo Чому здоровим невротикам легше пережити важкі часи? – ВВС. UAinfo Тривога загалом шкодить нашому організму, але ми можемо навчитися застосовувати її на власну користь.
Патріот Донбасу Після довгої перерви почався розгляд справи Штепи Патріот Донбасу Після досить довгої перерви у Орджонікідзевському суді Харкова продовжився розгляд справи ексмера Слов’янська, а зараз новобраного місцевого депутата, Нелі Штепи. Вона обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичної організації. Запис Після довгої перерви почався розгляд справи Штепи спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
Дзеркало Тижня У грудні жителі Землі зможуть спостерігати рекордне зближення Юпітера і Сатурна. Дзеркало Тижня Планети будуть здаватися однієї дуже яскравою зіркою.
5 канал В аеропорту Шанхаю у двох людей виявили коронавірус: почалася паніка і тиснява – відео. 5 канал Частині пасажирів вдалось прорватися через кордон медиків, які повинні були протестувати всіх присутніх
Новости по теме