Ілон Маск повернувся у Твіттер, щоб потролити Ford

Помпезну прокламацію цілого департаменту зовнішніх зв'язків перекреслив в'їдливий коментар в один рядок.

Компанія Ford проголошує плани стати виробником автомобілів з нульовими викидами. Чудова новина, чи не так? Ілон Маск так не вважає.

Маск увімкнув улюблений “Режим Троль”, прокоментувавши допис Ford на офіційній сторінці у Twitter. Перед презентацією знакової для “Блакитного овала” моделі F-150 нового покоління, компанія Ford оприлюднила щорічний фінансовий звіт. Однією з головних тез у ньому є поступовий перехід до виробництва електрокарів. За планом, до 2050 року усі автомобілі Ford будуть “карбон-нейтральними”, тобто не створюватимуть шкідливих викидів, а отже – будуть повністю електричними.

Ford вказує, що він вже вклав $11,5 млрд у свою програму розвитку електромобілів, але це “тільки початок”. Дійсно, у компанії вже є один електрокар на ринку – Mustang Mach-E. А до 2022 року новий пікап F-150 також має отримати батарейну версію. Загалом, такі плани заслуговують лише схвальних відгуків, однак віддаленість кінцевого терміну фордівського плану є ложкою дьогтю у цій діжці меду.

“До 2025 року Ford стане виробником автомобілів з нульовими викидами”, – говорить допис Ford. “Можна було б і трохи швидше”, – відповідає Маск.

Новости по теме

Довольный ежик пристегнулся на пассажирском сиденье и стал героем соцсетей.

Все в мире по умолчанию любят ежей, даже если в живую видели их всего пару раз.

1

Instagram разрешил закреплять комментарии

Команда Instagram объявила о релизе новой функции. Пользователи получили возможность закреплять отдельные комментарии под постом наверху ленты.

1

Пользователи TikTok пожаловались на сбои в работе приложения.

Пользователи приложения TikTok столкнулись с рядом неполадок в работе сервиса. Об этом сообщает портал Downdetector.

1

Республиканцы обвинили Twitter в "предвзятом отношении" к консерваторам.

Двое конгрессменов от Республиканской партии обвинили соцсеть Twitter в предвзятом отношении к консервативным пользователям, пишет Reuters.

Родителей 10-летней девочки оштрафуют за фото в Instagram.

Родителей 10-летней жительницы пос. Сахновщина оштрафуют за фото в опасных местах в ее Instagram. Об этом сообщили Сахновщинском отделе полиции ГУНП в Харьковской области.

1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie