Фанаты Иосифа Сталина в Киеве, в столице независимой Украины.

Вчора з друзями, професорами Університету – представниками некритичної інфраструктури Києва, які не мають права користуватися громадським транспортом, повторив свій нещодавніх рекорд пішої ходи за маршрутом:

Київський Університет імені Тараса Шевченка – Оболонський сквер поблизу РДА.

Тепер наша увагу торкнулася забудови та вулиць моєї рідної Оболоні, де я живу вже більше 25 років!

Сказати про хаос забудови останніх років – означає нічого не сказати. Але нині не про це, а про одну із головних вулиць Оболонського району, бо надписи, що це – проспект Героїв Сталінграду досі у всій красі?!

Нагадаю, що в Росії Сталінград перейменовано на Волгоград у 1961 році. Але це не головне, найважливіше те, що серед вбивць киян та руйнівників Києва Йосип Сталін випереджає навіть Гітлера.

Масові сталінсько-берїївські репресії щодо української еліти в Києві призвели до заселення "коренных киевлян" із НКВС та інших сотень структур в системі Комуністичної партії (більшовиків) України. Принагідно поінформую, що в Комуністичній партії (більшовиків) України до голодомору та репресій 30-х років українці становили меншість!

Тепер про Сталінський Хрещатик, який влада Києва вирішила за наші майже 2 мільйони бюджетних гривень подавати на отримання статусу об’єкту культурної спадщини ЮНЕСКО?!

Дійсно у 19 столітті Хрещатик був однією із найцікавіших в архітектурному плані адміністративно-фінансових вулиць Східної Європи. Чого вартий лише перший хмарочос України – дім Гінзбурга, перша 11-поверхова будівля всієї Російської імперії.

Так от у вересні 1941 року група НКВС за вказівкою Сталіна підірвала та знищила 324 великих житлових та адміністративних будинків на Хрещатику та прилеглих вулицях!

Першим правду про по руйнування підлеглими Сталіна з болем написав Олександр Довженко:

"Не німці знищили центр нашої знівеченої столиці, а ми самі…

І Лавру висадили в повітря".

Отож, від "сталінської вибухівки" згоріли 5 найкращих готелів Києва ("Континенталь", "Гранд-готель", "Савой"…), центральний поштамт, консерваторія, театр юного глядача, будинок міськради, 5 кращих кінотеатрів, Будинок архітектора і вчених…Знищено багато бібліотек з цінними документами та книгами, а в Київській консерваторії згорів великий орган і майже 200 роялів та піаніно.

Нині ж Хрещатик – це низка будівель в архітектурному стилі Сталінського ампіру, реконструйований ЦУМ і десятки турецьких, італійських, грузинських…кафе! І це Київ подає в ЮНЕСКО?!

Видно – все ж таки ментальність "коренных киевлян", які заселилися в квартири репресованих українців та пропагували Сталінську ідеологію досі не просто жива, вона ще й перемагає в КИЄВІ 21 століття, який є столицею незалежної України!

Обозреватель

«Обозреватель» - самые свежие новости Украины и мира онлайн. ️Горячие темы. Главные новости. Статьи и аналитика. Спорт.

https://www.obozrevatel.com/

Новости по теме
Любите нас, а то начнём бомбить: Кремль не спешит выменивать Медведчука.

Любите нас, а то начнём бомбить: Кремль не спешит выменивать Медведчука.

У Путина прокомментировали идею обменять Медведчука на украинских пленников Кремля "Мы заметили. Скорее, вы знаете, это внутриукраинская политическая кухня. Собственно, я не знаю, почему предлагается украинских политиков выставлять на обмен. Вопро...

Выселить и стереть из памяти. Геноцид крымских татар - Радио Крым.Реалии

Выселить и стереть из памяти. Геноцид крымских татар - Радио Крым.Реалии

18 мая – день памяти жертв геноцида крымскотатарского народа. Спецоперация НКВД по выселению крымскотатарского народа из Крыма в 1944 году сегодня признана актом геноцида парламентами Украины, Литвы, Латвии, а реабилитация крымскотатарского народа...

Підземні тунелі ХАМАСу: як вони виглядають ззовні та зсередини.

Підземні тунелі ХАМАСу: як вони виглядають ззовні та зсередини.

З 15 травня Ізраїльська армія прицільно стріляла по "метро" ХАМАСу. Ці підземні бункери тягнуться на багато кілометрів, ними користуються бойовики ХАМАСу. Пресс служба ЦАХАЛу створила 3D модель такого тунелю. Підписуйтеся на канал: Читай всі закри...

Ситуация с бензином в Украине. Реалии

Ситуация с бензином в Украине. Реалии

Демонстрация монопольного сговора. Несколько сетей автозаправочных станций приостановили продажу топлива премиум-класса из-за введения предельного уровня торговой надбавки к средней цене. В Офисе президента заявили: госрегулирование на рынке горюч...

Отставка Степанова. Кто за, кто против - Итоги 17.05.21

Отставка Степанова. Кто за, кто против - Итоги 17.05.21

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:17 Кадровые ротации намечены в Кабинете министров Украины. 04:37 Уже в этом году все документы и справки украинцы смогут предоставлять в электронном виде. 08:36 Сегодня начался приём заявок на льготную ипотеку для...

Новости мира: седьмой день противостояния между Израилем и Палестиной.

Новости мира: седьмой день противостояния между Израилем и Палестиной.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Уже сьомий день не вщухають обстріли між Ізраїлем і сектором Гази. З обох боків – десятки смертей і сотні постраждалих. З чого ж почався цей військовий конфлікт п...

2