Максим Колиба: Як за короткий період створити власний слухняний народ.

 1. За основу взяти територію, на якій проживає один чи декілька вже наявних місцевих народів
 2. Якщо ці люди мають/проявляють бажання мати свою власну державу, треба створити псевдо-народну організацію з уже мотивованих грішми/владою місцевих представників (може підійти люмпен чи злочинці), що висловлюватиме протилежне бачення питання. Таким чином – усувається монополія корінного народу на візію та стратегію існування.
 3. Якщо держави чи бажання мати державу немає – можна відразу переходити до п.4
 4. Псевдо-народну організацію необхідно підкріпляти фінансами, зброєю та немісцевими людьми, що будуть працювати під прикриттям «ета наша земля, ми здєсь всєгда жилі».
 5. Зброєю та пропагандою переконувати місцеве населення переходити на «світлий» бік.
 6. Знищувати справжню владу або активістів, що виступають за власну державу, збільшуючи фінансування та надходження зброї до псевдо-народної організації. За допомогою пропаганди постійно переконувати у правильності світлого майбутнього
 7. Після перемоги над місцевою владою (бажано її повністю винищити як ворогів народу), відразу почати здійснювати репресії проти усіх верств населення. Одночасно – пропагуючи доноси та співпрацю з новим, «правильним та праведним», урядом.
 8. Репресії здійснювати постійно.
 9. Переписувати історію варто також відразу після отримання влади. Все, що було до цього часу – вороже. Для правдивости – деякі моменти історії залишати, надавши необхідного для себе забарвлення.
 10. Активістів, що виникатимуть час від часу – знищувати фізично та морально.
 11. Бажано здійснити геноцид – профілактично, щоб активісти та просто люди з критичним мисленням з’являлися все рідше.
 12. Необхідно пройти мінімум два покоління репресій та пропаганди, переписування історії (можна переписувати навіть ту історію, свідками якої було попереднє покоління, а потім – навіть сучасне), щоб сформувати правильне бачення світу.
 13. Об’єднувати людей, абсолютно не пов’язаних між собою, абсурдними зв’язками: промисловим виробництвом, новими традиціями «нового» народу.
 14. Пропаганда має бути заснована на таких засадах:
 • самі народи нічого не зможуть без допомоги/керівництва дуже доброго, але справедливого, «старшого брата»;
 • всі думки, що налаштовані на зміну правопорядку, спровоковані спадкоємцями жахливого попереднього режиму;
 • ці думки також занесені зовнішніми ворогами;
 • поняття «старший брат» може бути трансформовано в «старша сестра», або взагалі- «ми – єдіний народ»;
 • чим більше абсурдних та взаємовиключних тез, тим ліпше – руйнуються когнітивні функції людей, стає все легше впроваджувати нові і потрібні тези;
 • розмиття кордонів між народами держави;
 • поширення конспірологічних ідей, так само, - чим абурдніше, тим ліпше;
 • поширення думки про те, що політика – брудна справа, ідей «я внє політікі»;
 • формування гуманітарної політики як такої, що не впливає на політичні процеси, а є «об’єднавчою», бо митці - за мир, радість та щастя у всьому світі;
 • руйнування старих традицій, бо вони – породження попереднього режиму, рептилоїдів, і т.п.

Навіть при формальній втраті єдиного центру керування, або ж держави, народ, сформований за цією схемою, буде самовідновлюватись, знищуючи та піддаючи остракізму новоявлених людей з критичним мисленням. Найкращою основою для такого автоматичного відновлення будуть люди гуманітарної сфери – актори, співаки, коміки, бо вони – за мир, радість та щастя у всьому світі.

Новости по теме

Рада рассмотрит создание новой ВСК по убийству Гандзюк и нападениям на активистов.

Верховная Рада планирует 12 декабря рассмотреть постановление о создании в парламенте девятого созыва временной следственной комиссии по расследованию нападений на общественных активистов.

Зеленский подписал закон о дофинансировании строительства «Охматдета» .

Закон, предусматривающий дофинансирование строительства Национальной детской специализированной больницы "Охматдет", вернулся в Верховную Раду с подписью президента Владимира Зеленского.

Закон об особом статусе Донбасса продолжат в этот четверг — нардеп.

Закон об особом статусе Донбасса Верховная Рада продолжит в пленарный четверг, 12 декабря.

1

Закон об особом порядке самоуправления в ОРДЛО планируют принять завтра.

На пленарном заседании Верховной Рады 12 декабря предлагают принять одновременно в первом чтении и в целом законопроект о особого статуса Донбасса.

Признание Путина: российская власть открыто признаётся в своих возможных действиях.

то такое российская формула "наши военные будут за спинами женщин и детей", мы уже знаем. Это когда Россия стреляет из жилых кварталов на оккупированной территории по украинскому Донбассу

2

Продовжуючи переглядати Новости Украины (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie