Google спростить процес розрахунку на смартфоні

Компанія Google анонсувала нововведення, яке дозволить розробникам додатків заробляти більше, а користувачам Android-смартфонів легше витрачати гроші.

З випуском Android 11 магазин додатків Google буде оновлено, і в ньому з’явиться можливість відразу ж оформляти пробну підписку в додатку ще до його встановлення.

Зараз користувач повинен встановити додаток, відкрити його і знайти в ньому опцію, що дозволяє оформити пробну підписку. На будь-якому з цих етапів може виникнути заминка, і розробник програми не отримає користувача, який в перспективі може залишитися в сервісі і почне платити за нього.

Процес оформлення пробної підписки буде спрощено. Безпосередньо в Play Маркеті можна обрати звичайну установку додатка або установку із заздалегідь оформленою безкоштовною підпискою. Після закінчення пробного періоду в сервісі почнуть списуватися гроші.

Це виглядає так:

Дивитися, в яких додатках підписки підключені, і скільки грошей за них списується, як і раніше можна буде в спеціальному розділі Play Маркета. Там же можна відмовитися від будь-якої підписки.

За задумом Google, це нововведення зробить оформлення підписок простішим і прозорішим, а розробники зможуть рекламувати платні сервіси поза своїми додатками і приводити користувачів до встановлення додатків з оформленим trial-періодом. Крім того, як відомо, Google буде простіше боротися з fleeceware – додатками, які обманним шляхом змушують користувача оформить передплату та списують гроші не надаючи жодних цінних послуг.

Новости по теме

В Україні вже можна купити Xiaomi Mi Band 5

Mi Band 5 знову зумів наробити шуму вже після своєї презентації і також став найбільш довгоочікуваним розумним браслетом 2020 року. Хоча формально продажі його ще не стартували у нас в країні, проте певні підприємливі продавці схильні до придбання...

Сотрудник Yahoo, шпионивший за пользователями, избежал тюрьмы.

В прошлом году мы рассказывали о бывшем инженере компании Yahoo Рейесе Даниэле Руисе (Reyes Daniel Ruiz), который проработал в компании более 10 лет (с 2009 по 2019 год) и пользовался своим служебным положением: получал доступ к почтовым ящикам мо...

Выпущена вторая бета-версия Android 11

Компания Google выпустила вторую бета-версию Android 11. Апдейт достиг статуса Platform Stability, а это значит, что разработчики могут завершать подготовку обновлённых приложений — все задействованные в них новые функции будут без проблем работат...

NASA показало відеоролик «Симфонія МКС»

На сайті Національного управління з повітроплавання і дослідженню космічного простору (NASA) у відкритому доступі лежать сотні тисяч високоякісних фотографій, які ознайомлюють людство з історією освоєння космосу.

1

На Google Картах появляются светофоры

Компания Google постепенно добавляет в свое приложение Google Карты (Google Maps) функцию, которую Apple добавила в Apple Maps в составе iOS 13 в прошлом году.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie