Сноуден согласен выплатить США более 5 млн долларов.

Экс-сотрудник ЦРУ и Агентства национальной безопасности(АНБ)США Эдвард Сноуден согласился выплатить правительству страны свыше 5 млн долларов. Эти деньги он получил за продажу мемуаров и публичные выступления.

Об этом сообщает CNN.

Американские власти обратились в суд с иском о том, что книга и выступления Сноудена нарушают его договоренности о неразглашении данных, полученных за время работы в американских спецслужбах. Поэтому все доходы от продаж и публикации книги должны принадлежать США.

Сноуден заработал 4,2 млн долларов на продажах книги. Кроме того, получили более 1 млн долларов за 56 выступлений, во время которых якобы тоже сообщал секретую инфомацию.

Адвокат Сноудена подчеркнула, что достигнутое соглашение с правительством не означает немедленного получения властями доступа к деньгам. Сноуден еще планирует обжаловать более ранний судебный вердикт о своей ответственности за разглашение сведений.

Отметим, что Сноуден живет в России с тех пор, как он раскрыл подробности программ слежки, осуществляемых американскими спецслужбами. Власти США не единожды пытались добиться его уголовного преследования за раскрытие государственных секретов.

То є Львів Порошенко закликав новообрану владу у Львові до співпраці та пообіцяв підтримку “ЄС”. То є Львів Лідер партії “Європейська солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко подякував львів’янам за підтримку на місцевих виборах, закликав політичні табори вгамувати емоції та налагодити конструктивну співпрацю. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Обозреватель. Політик наголосив на великій підтримці “Євросолідарності” у Львові. “Низький уклін львів’янам за особливо високий рівень підтримки “Європейської солідарності” на виборах до обласної та [...] The post Порошенко закликав новообрану владу у Львові до співпраці та пообіцяв підтримку “ЄС” first appeared on То є Львів..
Цензор.НЕТ Степанов вилікувався від COVID-19 Цензор.НЕТ Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повністю видужав після коронавірусу.
Гал-Інфо В Дрогобицькій виправній колонії засуджений за вбивство вчинив різанину. Гал-Інфо Поліцейські встановили зловмисника, причетного до вбивства засудженого у Дрогобицькій виправній колонії. Ним виявився інший засуджений, який відбував покарання за скоєння вбивства. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини.
Народна Правда Новим главою Пентагону вперше може стати афроамериканець. Народна Правда Обраний президент США Джо Байден розглядає афроамериканця та відставного генерала Ллойда Остіна як кандидата на пост глави Пентагону. Про це повідомляє видання Axios. Якщо кандидатура Остіна підтвердиться, то він стане першим афроамериканцем, який керуватиме американською армією. Відзначається, що команда Байдена також розглядає кандидатури ексміністра внутрішньої безпеки Джеха Джонсона, сенатора від Іллінойсу та підполковника у відставці Теммі Дакуорта та колишню…The post Новим главою Пентагону вперше може стати афроамериканець appeared first on Народна Правда.
То є Львів Укрaїнцям зaбoрoнили пeрeхoдити нa iндивiдyaльнe oпaлeння y квaртирaх. То є Львів Вeрхoвний Сyд зaбoрoнив yкрaїнцям oсoбистo вiд’єднyвaти квaртири вiд цeнтрaльнoгo oпaлeння й пeрeхoдити нa iндивiдyaльнe. Дoзвoлeнo вiд’єднyвaти вiд oпaлeння тiльки цiлий бyдинoк вiдрaзy. Прo цe свiдчить рiшeння ВСУ, якe бyлo yхвaлeнe в склaдi кoлeгiї сyддiв Kaсaцiйнoгo aдмiнiстрaтивнoгo сyдy в спрaвi №229/4116/17, iнфoрмyє Obozrevatel. Зoкрeмa, oднoмy з мeшкaнцiв бaгaтoпoвeрхiвки в Дрyжкiвцi(Дoнeцькa oблaсть)мiськa рaдa вiдмoвилa y вiд’єднaннi [...] The post Укрaїнцям зaбoрoнили пeрeхoдити нa iндивiдyaльнe oпaлeння y квaртирaх first appeared on То є Львів..