InternetUA

https://internetua.com/

Допомога психолога і юриста. Де в Україні працюють центри безплатної підтримки для жінок

Для жінок, які залишили домівки внаслідок війни, працює мережа безпечних просторів "Затишно space" у п'яти регіонах. Це денні центри, де надають психосоціальну та юридичну підтримку.

Локації, куди можна звернутися за підтримкою, вже є в Черкасах, Кропивницькому, Вінниці, Запоріжжі та Закарпатті, готується до відкриття осередок у Миколаєві, повідомили TRAVEL РБК-Україна організатори мережі з благодійного фонду "Восток SOS".

Якої допомоги потребують жінки під час війни

У "Затишно space" є психологи, соціальні працівниці та юристки, які надають індивідуальні консультації, проводять лекції та тренінги, розповідають про гендерно зумовлене насильство.

"Ми створюємо навчальні курси, піклуємося про фізичне та емоційне здоров’я жінок. Чимало відвідувачок приходять у простори з дітьми, педагогині опікуються малечею під час заходів, проводять арттерапевтичні активності", – розповідає директорка проекту Оксана Куянцева .

У мережі безпечних просторів жінки мають такі безкоштовні можливості:

 • отримати індивідуальні консультації кваліфікованих спеціалісток (психологині, юристки, соціальної працівниці та спеціалістки з теми ҐЗН);
 • відвідувати заходи (тренінги, лекції, майстер-класи, перегляд фільмів з експертками);
 • підвищити кваліфікацію чи оволодіти новими навичками під час навчання на курсах;
 • використовувати зону коворкінгу для роботи та навчання;
 • знайомитися з людьми та соціалізуватися;
 • проводити події (за умови попередньої реєстації).

У кожному з осередків є велика ігрова кімната та дві виховательки, які проводять час із дітьми. Щотижня для жінок, дітей і підлітків відбуваються спільні розвиваючі та творчі заходи.

Крім того, у "Затишно space" є скринька анонімних звернень. Туди жінки можуть написати про те, що не готові запитати особисто у психолога, юристки, соціальної працівниці чи спеціалістки з теми насильства. Якщо у відвідувачок виникають інші запити, то спеціалістки передають їм контакти компетентних експертів у відповідних галузях.

У яких містах працюють простори підтримки жінок

 • " Затишно space " Хуст – безплатними послугами можуть скористатися дівчата віком від 16 років і жінки, з понеділка по суботу (10:00-18:00). Там проводять психологічні зустрічі, майстер-класи з флористики, курси макіяжу, фінансової грамотності, консультації юристки. Телеграм-канал: https://t.me/zatyhnoKhus .  
 • " Затишно space " Кропивницький – можуть звертатися жінки і дівчата з 16 років. Найбільше переселенки цікавляться консультаціями юристок та щотижневими заняттями з психологами: арт-терапією, нейрографікою, лекціями та тренінгами. Телеграм-канал: https://t.me/zatyshnoKropyvnytsky .
 • " Затишно space " Черкаси працює з понеділка по суботу (10:00-19:00). Звернутися може будь-яка жінка незалежно від віку. У просторі регулярно проводяться просвітницькі заходи на тему протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству. Телеграм-канал: https://t.me/zatyshnoCherkasy .
 • " Затишно space " Вінниця – з понеділка по суботу (10:00-19:00) звернутися може будь-яка жінка незалежно від віку. Там регулярно проводять просвітницькі заходи на тему протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству, спортивні заняття, індивідуальні консультації, групові психологічні зустрічі, тренінги, терапії. Телеграм-канал: https://t.me/zatyshnoVinnytsia .
 • " Затишно space " Запоріжжя працює з 16 травня, графік роботи: з понеділка по суботу (10:00-19:00). Найбільший попит у відвідувачок викликали тренінги та майстер-класи, спрямовані на відновлення психологічного та емоційного стану, соціальну адаптацію, консультації юристки, творчі активності. Телеграм-канал: https://t.me/zatyshnoZaporizhzhia .
Давайте все ж спробуємо розібратись із тим, які фахівці трапляються в креативних компаніях і що означають назви їх позицій.
Останні новини

Ендокринолог розповіла про способи прибрати зайвий жир із живота.

У тих випадках, коли правильне харчування та регулярні заняття спортом не дають бажаного результату, і жир на животі нікуди не йде, можна скористатися іншими способами, повідомила лікар-ендокринолог.

InternetUA

Вывод войск из Мариуполя: «Нас здесь просто ненавидят».

Вывод войск из Мариуполя: «Нас здесь просто ненавидят».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #мариуполь #россия #оккупацияроссии UA - Росіяни в тимчасово окупованому Маріуполі починають прозрівати. Вони скаржаться, що місцеві жителі їх ненавидять, а також спод...

По Киеву летят «Искандеры». У Кремля новая цель - Свитан

По Киеву летят «Искандеры». У Кремля новая цель - Свитан

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #свитан #рф #россия #киев #ракеты #искандер RU - Военный эксперт Роман Свитан заявил, что новые ракетные удары по Киеву связаны с желанием россиян уничтожить систему P...

Смертоносные натовские ракеты едут в Украину! В России уже неспокойно.

Смертоносные натовские ракеты едут в Украину! В России уже неспокойно.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #ракеты #нато #канада #россия UA - Канада вирішила передати Україні нові унікальні ракети. Їхня головна мета - боротьба з радянськими літаками. Тепер їх випробують й н...

Жданов назвал главное за день: Лукашенко «воскрес» и дезертирство орков.

Жданов назвал главное за день: Лукашенко «воскрес» и дезертирство орков.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #беларусь #лукашенко #пригожин UA - Росія починає поглинання Білорусі. У лавах армії РФ процвітає дезертирство. А Міноборони завдало удару у відповідь по Приго...

«Вы очень скоро пожалеете». Буданов пригрозил РФ расплатой за Киев

«Вы очень скоро пожалеете». Буданов пригрозил РФ расплатой за Киев

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #буданов #киев #россия #атака UA - Керівник ГУР Кирило Буданов записав звернення до РФ, у якому попередив ворога про відповідь за спробу нанесення ракетної атаки по Ки...

Пугачева вышла на сцену с Макаревичем. Россия в бешенстве. Звезданутые

Пугачева вышла на сцену с Макаревичем. Россия в бешенстве. Звезданутые

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #пугачева #макаревич #звезданутые #рф #россия RU - Алла Пугачева посетила концерт Андрея Макаревича, и даже вышла к нему на сцену. Подробности об этом смотрите в новом...