ЦИК допускает, что второй тур местных выборов в Украине пройдет в декабре.

Центральная избирательная комиссия допускает, что второй тур местных выборов в Украине может состояться в декабре. Об этом сообщил председатель ЦИК Сергей Дубовик в комментарий "Українським новинам".

Дубовик отметил, что второй тур может пройти не в ноябре, как было запланировано раньше, а в декабре в связи с возможными судебными разбирательствами.

По его словам, согласно Избирательному кодексу, второй тур выборов должен быть назначен на воскресенье в пределах трехнедельного срока. Однако если результаты выборов будут оспаривать в суде, то второй тур отложится еще на неделю.

"На установление результатов выборов у территориальных избирательных комиссий есть 12 дней. Но кто-то может установить их быстрее. Поэтому дата второго тура не может быть одинаковой. Тем более никто не сказал, что эти результаты не будут оспорены. В таком случае выборы сместятся до принятия решения судом. Судебное рассмотрение - это, условно говоря, еще неделя. То есть второй тур может состояться и в начале декабря", - сказал он.

Дубовик подчеркнул, что невозможно точно назвать дату проведения второго тура выборов в разных регионах. Теоретически выборы могут быть назначены на 1 ноября, но на практике, по его мнению, это очень маловероятно, как и на 8 ноября.

То є Львів ТВК оголосила офіційні результати виборів мера Львова. То є Львів Андрій Садовий отримав 62,25% голосів виборців Увечері середи, 25 листопада, Львівська міська ТВК оголосила офіційні результати виборів голови Львівської ОТГ. Андрій Садовий отримав на 62,25% голосів виборців, з таким результатом його зареєстрували міським головою, пише ЗАХІД.НЕТ. Міська ТВК завершила опрацювання протоколів з виборчих дільниць Львівської ОТГ. За результатами голосування, Андрій Садовий отримав 143 466(62,25%)голосів виборців, [...] The post ТВК оголосила офіційні результати виборів мера Львова first appeared on То є Львів..
Главком 26 листопада: яке сьогодні свято, прикмети і традиції. Главком Наші предки вірили, що цього дня не можна байдикувати, тож не лежіть цілий день на дивані
Цензор.НЕТ Суто військового вирішення питання на Донбасі я не бачу і Генштаб ЗСУ також. Цензор.НЕТ Людські втрати від військової операції на Донбасі обраховуватимуться трьох-чотирьохзначними цифрами за просування на 3−5 кілометрів вглиб окупованих територій
Радіо Свобода Андрій Садовий оголошений міським головою Львова Радіо Свобода Андрій Садовий офіційно зареєстрований міським головою Львова. Увечері 25 листопада міська територіальна виборча комісія оприлюднила результати виборів у другому турі 22 листопада. За кандидата від «Самопомочі» Андрія Садового проголосували 143 466 виборців, за представника від «Європейської солідарності» Олега Синютку –  84 277. Різниця між кандидатами – 59189 голосів. Явка виборців у другому турі склала понад 37%. Сьогодні представники п’яти  фракцій партій, які пройшли у Львівську міську раду – «Європейська солідарність», «Самопоміч», ВО «Свобода», «Голос», «Варта» підписали спільне звернення до голови міської ТВК із проханням у стислі терміни оприлюднити результати голосування в другому турі. 24 листопада три партії з п’яти, «Європейська солідарність», ВО «Свобода» і «Варта», взяли участь у першій сесії Львівської міськради і обрали тимчасову президію. Депутати від «Голосу» і «Самопопомочі» не прийшли на засідання, пояснивши це тим, що їм не повідомили про сесію.
UAinfo Пациенты умирают прямо на пороге больниц: Сумщина захлебнулись от всплеска COVID-19. UAinfo В Сумской области больницы, где лечат больных коронавирусом, переполнены. Там есть лечебные учреждения, где на одно койко-место приходится два пациента. Есть случаи, когда пациенты умирают на пороге больницы, так и не дождавшись, когда им найдут место.
Новини по темі