ЦВК ухвалила Порядок передачі виборчої документації на зберігання до архівних установ.

Комісія затвердила Порядок передачі окружними та територіальними виборчими комісіями виборчої та іншої документації на зберігання до архівних установ.

Ухваленим документом, зокрема, визначено повноваження виборчих комісій щодо такої передачі, перелік документації, що підлягає зберіганню в державних та місцевих архівних установах. А також – вимоги до складання номенклатури справ окружної та територіальної виборчої комісії, порядок формування та оформлення справ виборчих комісій для передачі на зберігання до архівної установи та порядок знищення документації, що не підлягає зберіганню.

Про це BAGNET дізнався з повідомлення відділу взаємодії зі ЗМІ Секретаріату ЦВК.

Тверезий погляд «Європейська Солідарність» впевнено нарощує рейтинг електоральної підтримки(брифінг, відео, інфографіка). Тверезий погляд ЄС – єдина політична сила в Україні, яка сьогодні демонструє стабільний ріст. У порівнянні з минулою парламентською кампанією «ЄС» виросла практично на 70%. Натомість «Слуга народу» впала майже на 200% – із 43%, які в них були на парламентських виборах, до 14,5%. Так само біля 5% є падіння в ОПЗЖ, і достатньо стабільно стоїть на місці «Батьківщина», як показують останні вибори», – говорить Вікторія Сюмар. «Ми змоделювали наступний парламент, якби вибори відбулися наступного тижня. У «Слуги народу» було б 114 мандатів, у «Європейської Солідарності» – 108, ОПЗЖ – 97, «За майбутнє» – 66, і «Батьківщина» – 65. The post «Європейська Солідарність» впевнено нарощує рейтинг електоральної підтримки(брифінг, відео, інфографіка)appeared first on Тверезий погляд.
5 канал У РНБО назвали терміни для вакцинації всіх українців від коронавірусу. 5 канал У першу чергу слід вакцинувати медпрацівників, людей із хронічними захворюваннями та літніх, наголосили у відомстві
Гал-Інфо Ще четверо спортсменів Львівщини стали майстрами спорту України. Гал-Інфо Сьогоднішнім наказом Міністерства молоді та спорту України присвоєно спортивне звання "Майстер спорту України" чотирьом спортсменам Львівщини з неолімпійських видів спорту - трьом представникам спортивної акробатики та одному майстрові практичної стрільби. Про це повідомили 23 листопада Гал-інфо у Відділенні НОК України у Львівській області.
UAinfo Нові складнощі для «зайців». На станції Сирець у Києві встановили турнікети, перестрибнути які буде значно складніше. ФОТО UAinfo На станції Сирець зеленої гілки столичного метрополітену встановили нові турнікети, перестрибнути які «зайцям» буде значно складніше.
Дзеркало Тижня Черкаський дубль Дзеркало Тижня Анатолій Бондаренко знову мер, і знову без очевидної більшості в раді. Куди цього разу поверне норовливий градоначальник?
Новости по теме