Audi відкрила конфігуратор e-tron GT для попередніх замовлень.

Audi e-tron GT тепер доступний для замовлення в Європі. Електричний Gran Turismo доступний лише з повним приводом у двох рівнях продуктивності. Ціни на Audi e-tron GT quattro починаються з 99 800 євро, а на RS e-tron GT - з 138 200 євро.

Ціни для Німеччини були вже відомі, коли автомобіль був представлений в лютому 2021 року, але на той час електромобіль ще не був доступний для замовлення - що зараз можливо. Лише один попередній продаж розпочався в середині лютого. Ауді поки не повідомляє, скільки попередніх замовлень отримано з тих пір, передає electrive.com.

З початком замовлень e-tron GT також вказаний у конфігураторі на веб-сайті Audi. Наприклад, лише Ibis білий доступний у вигляді безкоштовної однотонної фарби, фарби з металевим покриттям та перламутровим ефектом коштують 1050 євро додатково. 19-дюймові колеса в дизайні Aero доступні на заводі, 20-дюймові колеса коштують від 1000 до 1750 євро, 21-дюймові колеса - від 2750 до 3500 євро.

На заводі e-tron GT постачається зі світлодіодними фарами "з підготовкою до подальших світлових функцій". Клієнт може або активувати матричну світлодіодну функцію безпосередньо при замовленні за 1540 євро, або лазерне світло за 2890 євро - або власники можуть додати її пізніше як "функцію за запитом".

Порівняно зі стандартними спортивними сидіннями, можна замовити ще два варіанти інтер'єру (спортивні сидіння плюс за 1 990 євро або спортивні сидіння pro за 3 890 євро).

Що стосується зарядного обладнання, e-tron GT постачається на заводі з "компактною системою заряджання e-tron" та зарядним кабелем Mode 3. "Підключення зарядної системи e-tron" доступне за додаткові 1270 євро. Обидва рішення можна адаптувати до різних розеток за допомогою адаптерів. Однак більш дорога версія "підключення" дозволяє, серед іншого, окремо реєструвати процеси нарахування коштів для приватних та ділових поїздок - цікава функція при виставленні рахунків роботодавцю. Оголошений опціональний бортовий зарядний пристрій на 22 кВт ще не вказаний у конфігураторі.

Audi підготувала кілька пакетів систем допомоги, таких як City, Parking або Tour, які поєднують відповідні системи. Деякі функції, такі як головний дисплей, асистент нічного бачення або навколишні камери, пропонуються індивідуально.

З RS e-tron GT політика доплат загалом відповідає більш цивільній моделі (наприклад, з лакофарбовим покриттям). Однак спортивну версію можна додатково індивідуалізувати, наприклад, з карбоновим дахом за 3750 євро або "глянцевим пакетом вуглецевої оптики" за 4300 євро. Однак тут стандартними є 20-дюймові диски. Доплати за інші конструкції в 20 і 21 дюйми нижчі.

RS e-tron GT також оснащений деякими функціями шасі, недоступними для Audi e-tron GT. Наприклад, сталеві гальма з покриттям з карбіду вольфраму за 500 євро або керамічна гальмівна система принаймні за 5600 євро - тут клієнти все ще можуть вибрати колір гальмівних супортів. В інтер’єрі є спеціальні пакунки дизайну RS; вибір різних спортивних місць тут опущений.

Багнет

http://www.bagnet.org/

Одну минуту человечество ждало 6 лет – президент о важности Дня памяти и примирения.

Одну минуту человечество ждало 6 лет – президент о важности Дня памяти и примирения.

Владимир Зеленский обратился к украинцам в День памяти и примирения. Глава государства подчеркнул, что 8 мая весь мир говорит на одном языке. Языке бескрайнего уважения к памяти миллионов людей, которые погибли во время Второй мировой войны. Глава...

1 5

Местный патриотизм в Харькове. Разъяснения замглавы ОГА

Местный патриотизм в Харькове. Разъяснения замглавы ОГА

Антон Деньгуб – заместитель председателя Харьковской областной государственной администрации. Юрист, правозащитник, адвокат, инициатор цикла правообразовательных лекций "Как приручить закон". Ранее был советником патронатной службы председателя Ха...

1 8

Зеленский и послы G7 на Донбассе - Итоги 08.05.21

Зеленский и послы G7 на Донбассе - Итоги 08.05.21

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:16 Президент Украины Владимир Зеленский вместе с послами стран "Большой семёрки" отправился на передовую – в Луганскую область. 04:06 В Краматорске участников Второй мировой войны чтили минутой молчания и возложен...

Нацизм проиграл навсегда: обращение президента Украины.

Нацизм проиграл навсегда: обращение президента Украины.

Президент Украины Владимир Зеленский в видеообращении ко Дню победы над нацизмом рассказал, что это значило для Украины. Он отметил, что прежде всего это память о страшной цене победы, ведь во Второй мировой войне погибло более 8 млн украинцев, а ...

В РФ начинают понимать - страдают из-за Украины. Путин сравнил  «Спутник V»  с автоматом Калашникова

В РФ начинают понимать - страдают из-за Украины. Путин сравнил «Спутник V» с автоматом Калашникова

Путин: Российские препараты от COVID просты и надёжны как автомат Калашникова "Как сказал один из европейских специалистов: надежны как автомат Калашникова. Да. Это не мы сказали, это сказал один из европейских специалистов, и я думаю, что он безу...

9 5

Космическое вино. Бутылка красного, побывавшая на МКС, выставлена на аукцион

Космическое вино. Бутылка красного, побывавшая на МКС, выставлена на аукцион

В рамках проекта по изучению влияния невесомости на продукты, 12 бутылок вина «Петрюс» были отправлены в космос и провели на МКС 14 месяцев. После возвращения на Землю одну бутылку было решено продать на аукционе Christie's. Подписывайтесь на наш ...