Користувачі iPhone 12 поскаржились на новий гаджет

Кути смартфона настільки гострі, що об них можна поранитися

Користувачі нових iPhone 12 скаржаться на те, що модель вкрай незручна і травматична.

Про це повідомляє News.mydrivers.com, передає unian.ua.

Як пише видання, девайс погано пофарбований і з нього просто злазить фарба. Крім того, кути смартфона настільки гострі, що об них можна поранитися.

Інші користувачі відзначають, що через великі розміри iPhone 12 та iPhone 12 Pro доводиться сильно стискати в руці, щоб вони не випали, через що на долонях залишаються сліди у вигляді подряпин та гематом.

Ще один істотний недолік описав авторитетний інсайдер Макс Вайнбах(Max Weinbach).

У своєму Twitter-акаунті він поскаржився на те, що заднє скло новенького iPhone 12 Pro банально тріснуло саме по собі.

За словами автора, він не кидав пристрій, і він не падав з висоти - скло тріснуло самостійно, коли він поклав iPhone 12 Pro на стіл лицьовою поверхнею донизу.

На фото чітко видно, що тріщина йде уздовж корпусу і модуля камер.

Дзеркало Тижня Підтримувати бізнес з ініціативи Зеленського хочуть з ковідного фонду. Дзеркало Тижня Усі анонсовані програми підтримки були обговорені з Міністром фінансів і, за умови підтримки, будуть профінансовані.
5 канал З РФ на окупований Донбас приїхав мікроавтобус «ритуальників» – ОБСЄ. 5 канал На бусі був напис російською "Ритуальні послуги"
UAinfo Блогер: Выслуживаясь перед кураторами, марионетки из ОПЗЖ ставят под угрозу жизни и здоровье украинцев. UAinfo Разумеется, для ОПЗЖ лоббирование российской вакцины – это не более чем выполнение задания работодателей, преследующих в большей степени
Главком Чорна п'ятниця у MOYO.ua: особливості Black Friday в українському омні-рітейлі Главком Омніканальний рітейл MOYO.ua запустив щорічний осінній розпродаж. Black Friday стартувала 23 листопада. Триватиме вона цілий тиждень.
Тверезий погляд Володимире Олександровичу, справи дуже кепські Тверезий погляд Ви, Володимире Олександровичу, цього можете щиро не розуміти, але магія зникла. Результати відсутні. В Україні криза на кризі та кризою поганяє. А Ваші підлеглі досі навіть брауні не можуть спекти. Оскільки Ви, пане Зеленський, випали за два останні тижні з активного політичного життя(не будемо реагувати на заяви окремих цинічних блогерів, що Ваша участь в цьому політичному житті обмежувалася записом відеозвернень і зачитуванням тексту з суфлерів)підготували Вам коротку довідку, як альтернативу тому, що розповідає Вам Єрмак. The post Володимире Олександровичу, справи дуже кепські appeared first on Тверезий погляд.
Новости по теме

Экс-замглавы СБУ Артюхов на старости лет подался в геи.

Бывшего чиновника-контрабандиста запеленговали в гей-клубе Versace.

3

Экс-замглавы СБУ Артюхов на старости лет подался в геи.

Бывшего чиновника-контрабандиста запеленговали в гей-клубе Versace.

3