InternetUA

https://internetua.com/

Ці 5 помилок при заварюванні чаю псують ваш напій: що робити не варто.

Чай у багатьох сім'ях вважається основним гарячим напоєм. В Україні віддають перевагу сортам чорного, зеленого чаю, а також люблять трав'яні та ягідні напої. Насичений смак та аромат можна досягти лише при правильному заварюванні чаю.

Тому варто знати, яких 5 помилок допускати при заварюванні не можна. Що потрібно знати – читайте нижче.

Чай здатний зігріти, заспокоїти, вгамувати спрагу, підбадьорити, відновити сили та навіть лікувати. Багато функцій чаю не розкриваються через неправильне приготування напою.

Помилка 1: Неправильно вибране заварювання

Для заварювання варто вибирати крупнолистові сорти чаю. Вони довше заварюються та розкриваються, але дають більше аромату та смаку. У якісному заварюванні повинні бути молоді листочки або бруньки. Такий напій дасть бадьорості та відновить сили.

Хороший чай має бути упакований не тільки в картонну коробку, але ще додатково у фольгу або поліетилен. Герметична упаковка важлива, щоб аромат чаю та його смак зберігалися якомога довше. На упаковці має бути вказана країна збору чаю та дата.

Помилка 2. Неправильна кількість чаю

Для ароматного та смачного чаю має значення кількість заварки. Вам потрібно знати, скільки покласти чаю на один чашку, чайник для заварювання або термос. Якщо покласти мало – чай вийде слабким та несмачним. Якщо багато – гірким і дуже міцним.

Стандартні розрахунки: 2 г чаю на 200 мл гарячої води, тобто 1 чайна ложка на чашку. Зверніть увагу на рекомендації виробника – вони можуть відрізнятись.

Помилка 3: Надто висока температура води

Цю помилку роблять дуже багато людей, оскільки вважається, що чай потрібно заварювати окропом. Але така температура далеко не завжди дозволяє розкрити смак та аромат напою.

Для чорного чаю вода має бути 90 градусів – варто почекати 10 хвилин після того, як чайник закипів. Для сортів зеленого та білого чаю оптимальна температура – 60-80 градусів. Для трав'яних та ягідних сортів – від 70 до 90 градусів.

Помилка 4: Неправильний час заварювання

Не варто заварювати чай по 15-20 хвилин – він встигне розкритися та закритися, а смак зміниться. Чорному чаю при оптимальній кількості заварки та температурі необхідно лише 3-5 хвилин. Зеленому чаю – хвилини 3. Потім чай починає гірчити.

Помилка 5: Неправильний посуд

Скляні чайники виглядають дуже красиво і є безліч чайників та чашок, які мають чудовий вигляд для заварювання чаю. Але насправді, ідеальний посуд для заварювання чаю – глиняний. Згодом такий посуд вбирає аромат чаю і напої в ньому стають ще яскравішими та смачнішими.

Як тільки ви зрозумієте значення кольорів, ви зможете створювати ефектний дизайн, який викликає правильні емоції.
Останні новини
Что задумал Путин? Федоров дал детальный разбор фронта и показал карту.

Что задумал Путин? Федоров дал детальный разбор фронта и показал карту.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фронт #ситуациянафронте UA - На яких напрямках в Україні Росія зосередила значні сили та де чекати на ворожу атаку? Детальний аналіз ситуації на фронті дав в ефірі @F...

Аэростат-шпион над США #shorts

Аэростат-шпион над США #shorts

Саміт Україна-ЄС. Євросоюз виділить Україні мільярд євро на відновлення

Саміт Україна-ЄС. Євросоюз виділить Україні мільярд євро на відновлення

У п’ятницю, 3 лютого, в Києві відбувається важливий саміт Україна — ЄС, в якому Україна вперше бере участь у статусі кандидата на вступ до Євросоюзу. З боку офіційного Брюсселя представлена широка делегація Євросоюзу. Напередодні для участі у спіл...

Страна иноагентов и доносов. Россиян стали гнобить по-новому

Страна иноагентов и доносов. Россиян стали гнобить по-новому

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - В Росію повернулися доноси, її громадян масово визнають іноземними агентами, терористами та зрадниками. Як путінський режим розділив суспільство на своїх...

Ядерка сгнила и не работает: Запад понял, что Путину уже нечем угрожать - Жирнов.

Ядерка сгнила и не работает: Запад понял, что Путину уже нечем угрожать - Жирнов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #мосейчук #запад #путин #ядерное #жирнов RU - После атаки на Энгельс весь мир понял, что РФ - это банановая республика, а Путину больше нечем угрожать. На стратегическ...

Путин грабит детей-инвалидов, Китай прокидал РФ, магнаты Кремля обнаглели - Ваши деньги.

Путин грабит детей-инвалидов, Китай прокидал РФ, магнаты Кремля обнаглели - Ваши деньги.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #дети-инвалиды #олигархи #китай UA - Путін вирішив здобути гроші на війну, забравши їх у російських дітей-інвалідів. У цей час його наближені олігархи не втомлюють...