За 5 місяців 2020 року ВДЕ в США випередили ядерну та вугільну генерацію.

За 5 місяців 2020 року ВДЕ в США випередили ядерну та вугільну генерацію

01 Серпня 2020

В останньому випуску щомісячного звіту Управління з енергетичної інформації США говориться, що відновлювані джерела енергії виробили більше електроенергії до 31 травня поточного року, ніж вугілля і атомна енергія. Про це повідомляє Pv-magazine.

Рік прориву в галузі відновлюваних джерел енергії був відзначений цифрами за травень, коли «зелені» енергетичні ресурси досягли рекордно високої частки виробництва електроенергії в країні – 25,3%. Ця цифра, як і велика частина виробництва відновлюваних джерел енергії в цьому році, була обумовлена ​​гідроелектростанціями, на які припадало майже 17% електроенергії, виробленої в цьому місяці.

Проте, не дивлячись на те, що гідроенергетика стабільно утримує лідируючі позиції у виробництві відновлюваних джерел енергії, цей показник слабшає з кожним місяцем. Кількість сонячної енергії, виробленої в період з січня по травень, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла приблизно на 21%, при цьому на частку СЕС доводиться 3,3% всієї вироблення електроенергії в країні.

Сонце і вітер разом забезпечили 12,6% виробництва електроенергії в США протягом перших п'яти місяців року.

Вугільна генерація в травні виробила на 35% менше електроенергії, ніж в тому ж місяці минулого року, виробництво атомної енергії знизилося на 4% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. На атомну та вугільну частку припадало близько 21% загального виробництва в США в травні.

Вітроенергетика в травні виробляла на 8,5% більше електроенергії, ніж в тому ж місяці минулого року, а геотермальна енергія – на 5,5%.

Теги: відновлювальні джерела енергії, АЕС, вугільна промисловість, сонячна енергетика, вітрова енергетика, законодавство, електроенергія, вугілля, США, енергоринок, "зелені" тарифи, ЛЕП, ВДЕ, energy storage, екологія, декарбонізація, інфраструктура, енергосектор, передача електроенергії, атомна електростанція, Міністерство енергетики, економіка, ринок, енергомережа, зберігання енергії, споживання е-е, постачальник, споживачі

Читайте також

Індія пропонує створити Всесвітній банк сонячної енергії
Зеленський підписав закон про реструктуризацію «зелених» тарифів
Разумков підписав закон №3658 про «зелені» тарифи

Новости по теме

Справа от Брежнева: Жириновский пожелал быть похороненным на Красной площади.

 Скандальный российский политик, лидер ЛДПР Владимир Жириновский заявил о желании быть похороненным на Красной площади в Москве, справа от Леонида Брежнева.

Появились первые заявления свидетелей ДТП с Ефремовым: неожиданные подробности.

 Сегодня, 6 августа, проходит второе судебное заседание по рассмотрению уголовного дела Михаила Ефремова по существу.

15 1

В Германии и Франции зафиксировали рекордный показатель по заражению COVID.

 В Германии зафиксировали более 1000 случаев заражения коронавирусом за сутки, такой показатель стал рекордным за три месяца.

3 3

Выборы в Беларуси: в обществе растет напряжение

 Большинство митингов в поддержку оппозиционного кандидата в президенты Беларуси Светланы Тихановской отменены действующей властью.

Число погибших в Бейруте возросло до 157

Число жертв взрыва 2,7 тысячи тонн нитрата аммония в ливанской столице Бейрут возросло до 157.

2

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie