InternetUA

https://internetua.com/

Медики розповіли, яке м'ясо підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Вживання в їжу червоного м'яса збільшує рівень метаболітів, що виробляються кишковими бактеріями з поживних речовин, що містяться в ньому. Принаймні це частково пояснює, чому червоне м'ясо пов'язане з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

У новому дослідженні за участю експертів з Університету Тафтса вивчалися зв'язки між споживанням продуктів тваринного походження та виникненням атеросклеротичних серцево-судинних захворювань. Результати можна знайти в журналі Arteriosclerosis Thrombosis and Vascular Biology.

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті у всьому світі. З одного боку, з віком збільшується ризик цих видів захворювань, до яких також належать інсульти та серцеві напади, але з іншого боку, існують численні фактори ризику, на які впливає спосіб життя.

За словами команди, попередні дослідження вже показали, що певні побічні продукти перетравлення їжі (відомі як метаболіти) пов'язані з вищим ризиком серцево-судинних захворювань.

Одним із таких метаболітів, що виробляються кишковими бактеріями при перетравленні червоного м'яса, є N-оксид триметиламіну (ТМАО). N-оксид триметиламіну містить велику кількість L-карнітину.

Щоб прояснити питання про те, чи впливає м'ясо на ризик серцево-судинних захворювань через мікробіоту кишечника, дослідники вивчили дані 3931 особи.

У своєму аналізі дослідники потім порівняли ризик серцево-судинних захворювань у учасників, які споживали різну кількість продуктів тваринного походження (наприклад, червоне м'ясо, перероблене м'ясо, рибу, курку та яйця).

Команда виявила, що вживання більшої кількості м'яса, особливо червоного та обробленого м'яса, було пов'язане з більш високим ризиком атеросклеротичних серцево-судинних захворювань.

Однак, на думку експертів, збільшення N-оксиду триметиламіну і пов'язаних з ним метаболітів у крові може пояснити лише десяту частину підвищеного ризику. Крім того, вплив споживання м'яса на рівень цукру в крові та загальні запальні процеси може бути можливим поясненням зв'язку між споживанням червоного м'яса та серцево-судинними захворюваннями.

Згідно з результатами дослідження, рівень цукру в крові та запалення більш важливі у зв'язку між споживанням червоного м'яса та серцево-судинними захворюваннями, ніж механізми, пов'язані з рівнем холестерину або кров'яним тиском, кажуть дослідники.

У дослідженні споживання інших продуктів тваринного походження, таких як риба, птиця та яйця, не викликало значного збільшення ризику серцево-судинних захворювань.

Будь-який проект починається з визначення цільової аудиторії (ЦА), тому що жоден бізнес не зможе існувати без розуміння своїх споживачів, їхніх про...
Останні новини
Як переселенці зі сходу допомагають іншим – Катерина Скрипова, Восток – SOS.

Як переселенці зі сходу допомагають іншим – Катерина Скрипова, Восток – SOS.

Восток – SOS як громадська та правозахисна ініціатива виникла навесні 2014 року задля допомоги проукраїнським активістам у Донецьку і Луганську. Це одна із перших волонтерських ініціатив, яка допомагала постраждалим від військової агресії на сході...

Зверства в армии РФ: срочников обманом шлют в Украину, а за отказ подвергают пыткам.

Зверства в армии РФ: срочников обманом шлют в Украину, а за отказ подвергают пыткам.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #россия #армиярф #срочники #путин UA - У цьому відео ви почуєте історію про те, як солдатів РФ змушують воювати і якими способами їх примушують. До сих пор не подп...

Шойгу и его окружение украли 80% денег на войну

Шойгу и его окружение украли 80% денег на войну

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #шойгу #корупция #армиярф #россия #рф #кремль #власть UA - Шойгу та інші генерали та чиновники обікрали армію РФ до стану нездатного вести повноцінні бої. Хто в цьому ...

1 98

Ракета П-800  «Оникс» : Жданов назвал преимущества и недостатки.

Ракета П-800 «Оникс» : Жданов назвал преимущества и недостатки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Жданов #Оникс UA - @Олег Жданов розповів про російську ракету П-800 "Онікс", про її переваги та недоліки. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - @Олег Ждан...

1 1

Российский ВПК подыхает: микросхемы старые, вместо брони - резина.

Российский ВПК подыхает: микросхемы старые, вместо брони - резина.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #техника #армиярф #россия #рф #оккупанты UA - Техніка окупантів зовсім не підлягає реальним випробуванням. Але уряд Росії все одно і пускати таку техніку в бій звичайн...

1 25

Китай договорился сдать РФ за бонусы после конца режима Путина - Фейгин.

Китай договорился сдать РФ за бонусы после конца режима Путина - Фейгин.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #арестович #арестовичфейгин #китай #россия UA - @ФЕЙГИН LIVE разом з @Alexey Arestovych обговорили у себе на каналі позицію Китаю щодо Росії на даний момент. д...

4 86