На родовищах і в портах Лівії знятий режим форс-мажору.

На родовищах і в портах Лівії знятий режим форс-мажору

Лівійська компанія National Oil Corp. (NOC) повідомила про зняття режиму форс-мажору, оголошеного кілька місяців тому через припинення експорту нафти Лівійською національною армією (ЛНА), повідомляє Oilcapital.

«Знімається режим НС на безпечних родовищах і в портах. Розпорядження доведені до всіх працюючих організацій, а також до адміністрацій, пов'язаних з державними нафтовими структурами. Вони повинні приступити до своїх прямих обов'язків і почати видобуток і експорт», – йдеться в пресрелізі NOC.

Проте збереження режиму НС продовжиться на родовищах, де підтверджено присутність будь-яких збройних формувань, які можуть перешкоджати роботі національної нафтової компанії.

Керівництво NOC підкреслило, що на першому місці стоїть безпека її співробітників, що працюють на місцях. При цьому корпорація закликала не політизувати роботу організації, в завдання якої входить вирішення технічних завдань, пов'язаних виключно з нафтою.

Починаючи з січня, більшість нафтових родовищ і портів Лівії було закрито через блокування нафтових об'єктів через військові дії.

Однак в кінці серпня командувач ЛНА маршал Халіфа Хафтар заявив про відновлення видобутку і експорту нафти з портів Лівії. Цілком ймовірно, що Хафтар прийняв рішення розблокувати експорт нафти після погрози Вашингтона ввести проти нього санкції. Як писало видання The Wall Street Journal держдепартамент США передав маршалу відповідне послання.

Згідно з даними обліку майна, які наводить газета, у лівійського маршала в американському штаті Вірджинія, в якому Хафтар «жив у вигнанні», є власність. Зокрема, мова йде про ранчо вартістю $185 тис. і житло за $364 тис.

Наявність у Хафтара громадянства США, а також ймовірні зв'язки з ЦРУ за часів Муаммара Каддафі, як пише газета, робить його «вразливим» в питанні введення американських санкцій

Раніше повідомлялося, що в Лівії зупинили роботу нафтового родовища через Covid-19.

Теги: контракти, видобуток вуглеводнів, законодавство, США, енергоринок, авіапаливо, видобуток нафти, буріння, коронавірус, НПЗ, санкції, міжнародні відносини, експорт, імпорт, переговори, газопровід, ціна, договір, нафтопродукти, свердловина, родовище, бензин, інфраструктура, енергосектор, карантин, пандемія, нафтопровід, COVID-19, нафтокомпанії, криза, економіка, ринок, нафтогазова галузь, нафтовидобуток, споживачі, ринок нафти

Читайте також

Нафта Brent торгується на рівні вище $43 за барель
Ірак та ОАЕ розробили плани по компенсації перевиробництва по угоді ОПЕК+
Ціни на нафту зростають: Brent торгується вище $43

Новости по теме

Американские власти выдвинули обвинения 6 российским хакерам за атаки на компании в США, энергосистему Украины и кандидатов на выборах президента Франции.

Судебные власти США предъявили обвинения шести россиянам в связи с хакерскими атаками против компаний в США, энергосистемы Украины и против участников президентских выборов 2017 года во Франции

Лидеры Армении и Азербайджана Пашинян и Алиев хотят провести в Москве переговоры о ситуации в Нагорном Карабахе.

Премьер-министр Армении Никол Пашинян и президент Азербайджана Ильхам Алиев заявили, что готовы приехать в Москву для проведения переговоров по урегулированию ситуации в Нагорном Карабахе.

После убийства учителя под Парижем полиция во Франции провела массовые обыски у вероятных исламистских радикалов.

Во Франции полиция провела массовые обыски у вероятных сторонников исламского радикализма. Также будет рассмотрена деятельность различных мусульманских организаций.

1

Из-за пандемии коронавируса темп миграции в развитые страны в первом полугодии сократился на 46%. Организации экономического сотрудничества.

Количество новых виз и видов на жительство в первом полугодии 2020 сократилось на 46% по сравнению с таким же периодом прошлого года. Во втором квартале это сокращение достигло 72%.

Главари «ЛНР» просили в Москве российскую вакцину от коронавируса, но ответа не получили.

Руководство террористической организации "ЛНР" обратилось к российским властям с просьбой предоставить или продать вакцину от коронавируса, но ответа от Москвы до сих пор не получили.

3 1

Родственники погибших в катастрофе самолете МАУ подали в США иск против Ирана.

Родственники нескольких американцев, погибших в сбитом самолете, подают иск против правительства Ирана и Корпуса стражей Исламской революции.

1

Родственники погибших в катастрофе самолета МАУ подали в США иск против Ирана.

Родственники нескольких американцев, погибших в сбитом самолете, подают иск против правительства Ирана и Корпуса стражей Исламской революции.

Это плохой сигнал. о выходе России из трехсторонних переговоров по авиакатастрофе Боинга МН17.

В Парламентской ассамблее Совета Европы разочарованы выходом России из переговоров с Нидерландами и Австралией относительно уничтожения самолета рейса МН17.

6 5

В странах ЕС во время первой волны COVID-19 зафиксировано на 168 тыс.

В 2020 году среди 26 государств-членов ЕС, по которым имеются данные, в течение 10-26 недель (март - июнь) было зафиксировано на 168 тысяч смертей больше, чем среднее число смертей за тот же период за 2016-2019 годы. Данные включают все случаи сме...

К 2025 году во Вьетнаме планируют установить 4 ГВт ветровых мощностей.

На данный момент во Вьетнаме работают наземные и морские ВЭС общей мощностью 500 МВт.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie