Пиар власти за деньги украинцев, или Политическое тщеславие как грех.

З історії.

Як відомо, християнські богослови ввели поняття "гріх як шкідлива діяльність людини". Вперше класифікував гріхи ранньовізантійський богослов Евагрій Понтійський у 4 столітті. Нині маємо у православ‘ї визначені 8 смертних гріхів: гординю, марнославство, жадібність, блуд, зажерливість, зневіра і сум; у католиків 7: гординя, жадібність, гнів, блуд, чревоугодництво, зневіра, заздрість.

Як бачимо всі християнські доктрини визначають головними смертними гріхами: марнославство або гординю!

Українська історія марнославства.

Якщо поглянути на реалії нашого політичного, релігійного, бізнесового медійного життя, то сучасна Україна веде перед по кількості бігморд, прихованої політичної та бізнес-реклами на душу населення!

Україна – єдина у світі країна, яка офіційно виділяє із бюджету гроші партіям на політичну рекламу.

У ковідно-карантинному бюджеті 2021 року депутати всіх фракцій радо вітали рішення про виділення 700 мільйонів наших гривень для реклами їхніх вождів!

На різдвяні свята по країні масово з‘явилися біг-морди очільників республіканської та обласних православних філій Московського патріархату із вітаннями. Є, на жаль, хоча й суттєво менше, рекламних звернень очільника Українського православ‘я. Як на мене, між іншим такою є і норма Закону про рекламу, то рекламувати потрібно цінності, ідеї, а не власні портрети!

І ще одна показова історія.

Фейсбук та Інстаграм заблокували частину мережі пропаганди та контрпропаганди одного колишнього Президента.

Експерти визначили, що на її утримання пішло 300 тисяч доларів! Це не перший випадок, бо вже мали приклади використання не лише олігархічних, а й бюджетних грошей на партійне утримання, які витрачалися на піар та компромат своїх опонентів у соціальних мережах!

А ще мільярди гривень сховані у бюджетах центральної та місцевої влади на піар влади. Лише на ЗМІ в інтересах Кличка у міському бюджеті 175 мільйонів?!

Депутати і чиновники ще наловчилися марнославити через бюджетні проекти. Є в бюджеті гроші на дорогу чи будівництво об‘єкту – тут тобі й реклама, що завдяки…, а якщо ще й збудували, то дуже багато реклами з подякою великому депутату чи посадовцю, братні фірми якого успішно освоїли наші гроші і ще й щось таки збудували!

Одностайна словом, марнославні Ви наші Слуги Народу за бюджетні кошти!

Висновки.

В Закон про рекламу необхідно внести зміни:

– повернути мою норму про заборону зображень та згадок прізвищ або назв партій чи організацій у соціальній рекламі;

– заборону політичної реклами окрім, чітко визначених форм та обсягів під час виборчої кампанії.

Заборонити фінансування політичної реклами у ЗМІ та соціальних мережах із коштів виділених для фінансування політичних партій (повна заборона бюджетного фінансування партій у бідній, ковідній Україні була б більш справедливою).

П.С. І мрію про країну, де вважатиметься гріхом і маразмом транслювати в новинах як політики і олігархи ходять до церкви!

Обозреватель

«Обозреватель» - самые свежие новости Украины и мира онлайн. ️Горячие темы. Главные новости. Статьи и аналитика. Спорт.

https://www.obozrevatel.com/

Новости по теме
Вопросы передачи пленных отработаны до деталей, внезапное заявление террористов ОРДЛО - попытка давления на Украину.

Вопросы передачи пленных отработаны до деталей, внезапное заявление террористов ОРДЛО - попытка давления на Украину.

Председатель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе в Минске Леонид Кравчук пообещал отработать вопрос внезапного предложения ОРДЛО по возвращению удерживаемых лиц.

Цензор.НЕТ

Избирательные участки на Киевщине закрылись вовремя, явка в Борисполе составила 30,15%, в Броварах - 43,02%.

Избирательные участки на Киевщине закрылись вовремя, явка в Борисполе составила 30,15%, в Броварах - 43,02%.

Все избирательные участки в Киевской области закрылись в 20 часов и без грубых нарушений действующего законодательства, в полицию поступило 82 сообщения, связанные с нарушением избирательного процесса.

Цензор.НЕТ

Украина выясняет гражданство моряка, погибшего при аварии сухогруза в Турции. Сибига.

Украина выясняет гражданство моряка, погибшего при аварии сухогруза в Турции. Сибига.

Посол Украины в Турции Андрей Сибига заявил, что пока неизвестно, является ли гражданином Украины погибший моряк, находившийся на борту затонувшего 17 января у берегов Турции сухогруза ARVIN.

Цензор.НЕТ

Новости 22:00 за 17 января 2021 года

Новости 22:00 за 17 января 2021 года

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:22 Алексей Навальный задержан в аэропорту "Шереметьево". 03:05 Поиски пропавших после кораблекрушения моряков у берегов Турции продолжаются. 03:56 Кабмин ограничит цену на газ для потребителей. 05:04 Новые требова...

Субсидии на оплату коммунальных услуг получат жители Луганской области.

Субсидии на оплату коммунальных услуг получат жители Луганской области.

Правительство расширяет список категорий населения, которые смогут оформить субсидию. С 1 января льготы на оплату коммунальных услуг предусмотрены и для семей, в которых есть работающие за рубежом. Сейчас только в Луганской области субсидии получа...

Пожар в Одессе

Пожар в Одессе

UA - Масштабна пожежа трапилася в Одесі. За словами очевидців, горить приватний готель. Під час гасіння полум'я знайшли жертву. Триває ліквідація вогню та пошук можливих постраждалих. RU - Масштабный пожар произошел в Одессе. По словам очевидцев, ...

1

ОМОН, Бузова и  «Мандаринка» : как в Москве встречали Алексея Навального.

ОМОН, Бузова и «Мандаринка» : как в Москве встречали Алексея Навального.

Алексей Навальный вернулся в Россию после нескольких меcяцев лечения в берлинской клинике "Шаритэ". Он должен был приземлиться в аэропорту Внуково, но в итоге самолет сел в Шереметьево, где политика задержали на паспортном контроле. ФСИН подтверди...

Навальный задержан в аэропорту  «Шереметьево»

Навальный задержан в аэропорту «Шереметьево»

Российский оппозиционер Алексей Навальный задержан в аэропорту "Шереметьево". Сегодня он вернулся из Германии после длительного лечения. Силовики РФ подготовили к его приезду не только группы захвата и автозаки, а и успели открыть новые уголовные ...

ГП  «Антонов»  приступило к производству самолётов Ан-178 для Минобороны.

ГП «Антонов» приступило к производству самолётов Ан-178 для Минобороны.

Государственное предприятие "Антонов" начало производство самолётов для Вооружённых сил Украины. Об этом в эксклюзивном интервью телеканалу "ДОМ" рассказал генеральный директор государственного концерна "Укроборонпром" Юрий Гусев. Подробности узна...