InternetUA

https://internetua.com/

Вчені знайшли місце падіння масивного метеорита

Поки NASA намагається змінити маршрут астероїда, вчені з Університету Міннесоти зробили приголомшливе відкриття.

Геологи вважають, що приблизно 500 мільйонів років тому масивний метеор впав на територію нинішнього Інвер-Гроув-Хайтс (США, Штат Мінесота).

Це мало бути типове геологічне перекартування округу Дакота, але натомість вчені з Геологічної служби Міннесоти виявили щось незвичайне.

Геолог Джулія Стінберг вважає, що вони знайшли місце падіння метеорита. Кратер під Інвер-Гроув-Хайтс має ширину близько 2,5 миль (4 км) і датується 490 мільйонами років.

images-2022-09-29t075321.235.jpeg (100 KB)

Його слідів над землею не видно. Але якщо ви їхали по шосе 52, ви, ймовірно, проїхали над місцем метеорита. Справжні докази можна знайти лише приблизно на 350 футів (106 м) під землею.

«Ми помітили, що піщинки мали дуже особливий вигляд, який виглядав так, ніби вони були потрясені або розколоті, а деякі дані показали, що скелі насправді були перевернуті» , — сказав Стінберг.

Вони називають це «ударом із вигину сосни». Якщо це буде підтверджено, це буде перше місце метеорів у Міннесоті серед лише 190 відомих місць по всій країні.

За оцінками вчених, площа кратера в 11 разів перевищує розмір культового метеорного кратера в Арізоні. Стінберг каже, що подібне відкриття дозволяє їм більше дізнатися про наше минуле та дивитися в майбутнє.

Приблизно третина всіх відомих метеорних місць похована, наприклад, знайдена в Інвер-Гроув-Хайтс. Стінберг намагається опублікувати свої висновки та включити сайт до офіційного підрахунку.

What you need to pay attention to when creating icons?
Останні новини

Смартфони серії iPhone 15 Pro будуть оснащені твердотільними сенсорними кнопками замість механічних.

Айфони п’ятнадцятої серії приростуть твердотільними кнопками. Про це слідом за китайським “постачальником інсайдів” Мінг-Чі Куо заявили представники фірми Cirrus Logic, яка співпрацює з “яблучниками”.

InternetUA

Орки превращают Херсон в город смерти - Подоляк

Орки превращают Херсон в город смерти - Подоляк

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #латынина #подоляк #херсон Стрим @Yulia Latynina с Михаилом Подоляком. Полное видео смотрите по ссылке UA - Радник голови ОПУ Михайло Подоляк емоційно пояснив, чим укр...

Европа наконец взялась за  «вагнеровцев»  и получила первые угрозы от  «повара»  Путина.

Европа наконец взялась за «вагнеровцев» и получила первые угрозы от «повара» Путина.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #вагнеровцы #пригожин UA - У Європі зібралися визнати ПВК "Вагнера" терористичною організацією. Ватажок угруповання - "кухар" Путіна Пригожин вже відповів на ...

Россия готовит новую ракетную атаку: что нужно знать украинцам.

Россия готовит новую ракетную атаку: что нужно знать украинцам.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #ракеты UA - Найближчим часом слід очікувати на нову ракетну атаку РФ: про це попереджають у розвідці й військові експерти. Як Україна готується до че...

Путин готовит сюрприз для россиян, Зеленский готов воевать за Крым.

Путин готовит сюрприз для россиян, Зеленский готов воевать за Крым.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация #рф #крым #ядерка #лукашенко UA - Мобілізацію в Росії незабаром буде продовжено, Україна готова до повернення Криму військовим шляхом, РФ застосов...

Развеян новый российский миф. Жданов описал обстановку на фронте 26.11

Развеян новый российский миф. Жданов описал обстановку на фронте 26.11

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #днепр #херсон #донбасс #рф #беларусь UA - Російські військові відступають Дніпра під Херсоном і намагаються наступати на Донбасі, Генштаб ЗСУ розвіяв міф про ...

Способы защиты от ракет, ситуация в Херсоне, как помочь ВСУ.

Способы защиты от ракет, ситуация в Херсоне, как помочь ВСУ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт UA - Військовий експерт @Олег Жданов розповів про ситуацію на фронті, дав огляд військово-політичних новин і відповів на низку профільних питань. До сих...