Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Україна від експорту електроенергії заробила 0,5 млрд грн.

Україна від експорту електроенергії заробила 0,5 млрд грн

— Автор СЕРГІЙ ЧИГИР

За перші 27 днів експорту електроенергії до Євросоюзу НЕК «Укренерго» продала на аукціонах доступу до міждержавних електромереж на транскордонних перетинах із Румунією та Словаччиною на 500 млн грн, пише прес-служба «Укренерго».

У кожному з аукціонів взяли участь від 6 до 13 учасників. Загалом, для участі в торгах зереєструвались понад 200 учасників.

«Укренерго» реалізує на аукціонах усю доступну пропускну спроможність перетинів із Румунією та Словаччиною – 100 МВт.

Середньозважена добова ціна доступу до міждержавних електромереж на перетинах із Румунією та Словаччиною за 24 доби становила 7 700 грн/МВт.

А найбільша середньозважена ціна перетину була на аукціонах для постачання 26 липня – 14 600 грн/МВт. Абсолютний рекорд ціни в окрему годину був того ж дня і становив 19 500 грн/МВт.

«Сьогодні Україна може експортувати електроенергію до Румунії, Словаччини та Угорщини, доступна величина міждержавних перетинів до цих країн – 100 МВт. Також експорт української електроенергії відбувається до Польщі (210 МВт) та Молдови (доступно 600 МВт).

Обсяги експорту української електроенергії до Європи поступово розширюватимуться за домовленістю з ENTSO-E», - зазначили в прес-службі.

ХОЧУ ДОПОМОГТИ KOSATKA.MEDIA ! ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Як повідомлялося, оператори систем передачі континентальної Європи дали позитивну відповідь на запит НЕК «Укренерго» щодо відновлення експорту електроенергії з України. Це дозволило вже в червні експортувати українську електроенергію на європейський ринок. Україна цього року розраховує заробити на такому експорті 1,5 млрд євро.

Теги: Укренерго, експорт, ENTSO-E

Читайте також

Міненерго Греції запропонує Євросоюзу нову модель ціни електрики
Біржова ціна на газ у Європі піднялася вище за $2000 за тис. кубометрів
В Україні без світла півмільйона споживачів, а без газу чверть мільйона

Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

Киевщина ожидает 600 миллионов от правительства для завершения подготовки к отопительному сезону.

Киевская область ожидает 600 миллионов гривен от правительства на капитальные расходы, что позволит завершить работы по подготовке к отопительному сезону.

Finance.UA

Ми попередили РФ, що застосування ядерної зброї буде для неї катастрофою – Салліван.

Ми попередили РФ, що застосування ядерної зброї буде для неї катастрофою – Салліван.

США безпосередньо, в приватному порядку, на дуже високому рівні повідомили Кремлю, що будь-яке застосування ядерної зброї матиме катастрофічні наслідки для Росії, що Сполучені Штати та їхні союзники відповідатимуть рішуче.

InternetUA

Новые успехи ВСУ, дроны-камикадзе на юге и фейковый референдум.

Новые успехи ВСУ, дроны-камикадзе на юге и фейковый референдум.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу #контрнаступление #мобилизация #референдум UA - Росія продовжила завдавати ударів іранськими безпілотниками на півдні України, ЗСУ відбили кілька населени...

Генералы насоветовали ерунды. Ким объяснил, зачем нужна Путину мобилизация

Генералы насоветовали ерунды. Ким объяснил, зачем нужна Путину мобилизация

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #герасимов #шойгу #россия #ким #оккупанты #генералы UA - Путін наважився на мобілізацію під тиском російських генералів, проте пересічні громадяни таке...

Новый позор лошадиной морды, или как Лаврова высмеяли в ООН.

Новый позор лошадиной морды, или как Лаврова высмеяли в ООН.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #лавров #оон #кулеба UA - Глава МЗС РФ Сергій Лавров зганьбився, виступаючи в ООН. Спочатку він запізнився, потім він використав у своїй промові жаргон, а пот...

Ситуация на фронте, иностранцы в рядах ВСУ и судьба ЧВК  «Вагнера».

Ситуация на фронте, иностранцы в рядах ВСУ и судьба ЧВК «Вагнера».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу #контрнаступление #мобилизация #референдум #вагнер UA - Військовий експерт @Олег Жданов у своєму блозі повідомив останні новини з фронту, а також розповів...

РФ бьет по городам дронами-камикадзе, пока ее солдаты сдаются в плен ВСУ.

РФ бьет по городам дронами-камикадзе, пока ее солдаты сдаются в плен ВСУ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #зсу #россия #путин #армиярф #оккупанты UA - Росія активізувала запуски по території України іранських ударних безпілотників, проте наша система ППО гото...

Не долетел. Кадры уничтожения иранского дрона-камикадзе  «Shahed-136»

Не долетел. Кадры уничтожения иранского дрона-камикадзе «Shahed-136»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу UA - Українські зенітники знищили іранський дрон-камікадзе "Shahed-136", який російські окупанти запустили по Миколаєву. Відео успішної операції опубліку...