У Тернопільській області зареєстрували шахрайство з операціями "Нової пошти".

У поліції Тернопільщини звернулися двоє потерпілих, які втратили і товар і гроші. Мешканці Тернопілля продавали товари через накладні платежі - відправили товар та чекали на поступлення коштів у розмірах - 3600 та 1897 гривень.

Через деякий час до них зателефонував ніби то оператор "Нової пошти" та попросила код, щоб отримати кур'єрську доставку.

Після повідомлення кодів, потерпілі втратили гроші, адже в особистих кабінетах на сайті "Нової пошти" хтось вніс інші дані, відповідно гроші отримали інші люди.

Сьогодні правоохоронці встановлюють яким чином це сталося - чи зазнала атаки система безпеки фірми "Нова пошта" чи хтось з працівників розголосив особисті дані клієнтів.

Новости по теме

Чоловік "продав" ноутбук шахраям, проте гроші так і не отримав.

3 серпня до Житомирського відділу поліції звернувся житель обласного центру із заявою про ошуканство.

Трейдер рассказал о локальных уровнях поддержки для цены биткоина.

О текущей ситуации на рынке рассказывает трейдер Илья Мещеряков.На криптовалютном рынке преобладает воодушевляющий позитив. Биткоин в моменте достигал отметки в $12 000, а многие альткоины обновили максимумы этого года. Индекс доминирования BTC ме...

1 1

МАУ отменила популярные рейсы в Европу: куда не получится полететь.

Кроме того, изменился график на действующих маршрутах

Пандемия COVID-19 ослабила интерес японцев к криптовалютам.

Аналитики японской биржи Bitbank сообщили о первом за последние два годы сокращении числа активных счетов на биткоин-биржах страны. Агрегированные данные за два года от местной саморегулируемой организации JVCEA приводятся в блоге компании.[captio...

Інспектора кіберполіції обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди на суму 24 тис грн та шахрайстві.

За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом підбурювання до надання неправомірної вигоди експерту та за фактом шахрайства.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie