Білорусь потрапила під збройне ембарго ЄС

Про це повідомляє Європейська Правда.

Заходи ЄС передбачають ембарго на зброю та обладнання, яке може бути використане для внутрішніх репресій, а також заморожування активів та заборону поїздок стосовно чотирьох осіб, внесених до списку у зв'язку з нерозкритими зникненнями двох опозиційних політиків, одного бізнесмена та одного журналіста у 1999 та 2000 роках.

Рада також продовжила винятки з обмежувальних заходів, щоб дозволити вивезення в Білорусь спорядження для біатлону та обмеженої кількості спортивних гвинтівок та спортивних пістолетів, які залишаються предметом попереднього дозволу національних компетентних органів у кожному конкретному випадку.

Обмежувальні заходи проти Білорусі початково запровадили 2004 року у відповідь на зникнення чотирьох осіб, про які було сказано вище. 2011 року ЄС ухвалив додаткові обмежувальні заходи щодо осіб, причетних до порушення міжнародних виборчих стандартів та міжнародного законодавства про права людини, а також до боротьби з громадянським суспільством та демократичною опозицією. Того ж року запровадили ембарго на озброєння.

5 лютого 2016 року Рада ЄС ухвалила рішення про зняття обмежувальних заходів щодо 170 осіб та чотирьох компаній, зберігаючи при цьому ембарго на озброєння та санкції проти чотирьох осіб.

Новости по теме

«Охматдет» наконец-то готов! Открытие планируем на 1 июня - ко Дню защиты детей.

Президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что основные строительные работы нового корпуса "Охматдета" завершены. Открытие планируется на 1 июня.

Реформа прокуратуры будет однозначно продолжена. Венедиктова.

Генпрокурор Ирина Венедиктова не видит оснований для окончания реформы органов прокуратуры и уверяет, что она будет "однозначно продолжена".

3

Пик распространения коронавируса в Украине ожидается 14-15 апреля.

В Украине ожидается пик распространения коронавируса 14-15 апреля.

1

В’ятрович пропонує перенести святкування Паски

Історик, народний депутат і член Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Володимир В’ятрович вважає, що...

5 3

У Зеленского хотят выпустить заключенных из тюрем из-за коронавируса.

Заместитель главы Офиса президента Андрей Смирнов выступил за амнистию заключенных, которые отбывают наказание за незначительные...

2 32

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie