Чому Хлої Кардаш'ян хотіла прибрати з соцмереж своє фото без фільтрів.

Хлої Кардаш'ян заявила, що намагалася видалити власне фото "без фільтру" з соцмереж через "майже нестерпний" тиск, щоб відповідати "неможливим стандартам", встановленим шанувальниками.

Зірка реаліті-шоу та інфлюенсерка написала в Instagram, що відчуває "постійний тиск", "насмішки" і вимоги, щоб її життя виглядало ідеальним.

Її відверта заява з'явилася після спроби видалити власне зображення в бікіні, яке було опубліковано "помилково".

У новому дописі, який супроводжувався відео "без ретуші та фільтру", вона наголошує, що та початкова фотографія "була чудовою".

222_114295043_gettyimages-77353332.jpg (144 KB)

Сестри Кім, Кортні і Хлої Кардаш'ян

36-річна жінка, яка прославилася у 2007 році разом зі своєю сім'єю в реаліті-шоу "Родина Кардаш'ян", процитувала коментарі. Деякі користувачі називали її "товстою сестрою", "потворною сестрою" з родини Кардаш'ян і навіть писали, що "її батько, мабуть, не є її справжнім батьком, тому що вона так відрізняється".

Вона сказала, що "не просить ні в кого співчуття".

"Я не збираюся брехати. Це нестерпно - намагатися відповідати нестерпним стандартам, які громадськість встановила для мене", - зазначила Хлої Кардаш'ян.

"Недостатньо гарна"

3_117876253_gettyimages-1175608748.jpg (98 KB)

"Ось вже понад десять років у фотографіях кожну ваду і недосконалість піддають мікроаналізу і висміюють, і світ щодня нагадує мені про них", - каже Хлої Кардаш'ян.

"Я люблю хороший фільтр, хороше освітлення і можливість редагування тут і там. Це те ж саме, що нанести макіяж, нафарбувати нігті або вдягти туфлі на підборах, щоб представити себе світові так, як я хочу, щоб мене бачили", - пояснила вона.

Цього тижня Хлої привернула увагу, коли її команда заявила, що вебсайти, що розмістили її фото в бікіні, порушують авторські права - бо те фото буцімто потрапило в мережу "без дозволу через помилку помічника".

Згідно з заявою Twitter, фотографія підлягає видаленню відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA).

Деякі користувачі, які поширили фотографію, виявили, що замість зображення з'явилося повідомлення: "Це зображення видалили у відповідь на вимогу правовласника".

Але спроби Кардаш'ян видалити фотографію ще більше спонукали користувачів поширювати їїBue.

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
Хозяйка научила кошку мяукать шепотом

Хозяйка научила кошку мяукать шепотом

На видео попала котейка, которая научилась мяукать шепотом. Хозяйка сказала ей, что кричать нельзя, потому что в доме спит человек. Сказать «мяу» можно было только шепотом.

InternetUA

Сеть насмешило курьезное видео с котом, который мешает работать за компьютером.

Сеть насмешило курьезное видео с котом, который мешает работать за компьютером.

Пользователей сети насмешил короткий видеоролик, на котором хитрый кот мешает своей хозяйке работать и всеми способами пытается привлечь внимание. С такой проблемой сталкивался каждый владелец пушистика, работающий удаленно.

InternetUA

«Ситуация с водоснабжением в Крыму будет только усугубляться» – геолог.

«Ситуация с водоснабжением в Крыму будет только усугубляться» – геолог.

Ученый секретарь Института геологических наук Национальной академии наук Украины Руслан Гаврилюк убежден, что если бы под Азовским морем действительно были большие запасы пресной воды, они бы дали о себе знать еще во время бурения при строительств...

3 2

Как остановить распространение коронавируса в Украине?.

Как остановить распространение коронавируса в Украине?.

UA - Максим Степанов розповів, як зупинити поточну хвилю розповсюдження коронавірусу в Україні. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Максим Степанов рассказал, как остановить текущую волну распространения коронавируса в Украине.

1

Новая прослушка по сбитому  «Боингу»  под Донецком - Итоги 11.

Новая прослушка по сбитому «Боингу» под Донецком - Итоги 11.

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:08 Колонны "Ураганов", гаубиц и бронемашин – такого массового скопления российской военной техники у границ Украины не было с 2014 года. 03:51 Малайзийский "Боинг", летевший рейсом МН17 из Амстердама в Куала-Лумпу...

2 1

Радикалы в Украине. Разбор

Радикалы в Украине. Разбор

Погромы, нападения и давление на власть - то, с чем, в основном, ассоциируются радикальные нацгруппировки. Те, в свою очередь, считают, что подобные методы установления порядка приемлемы в современном обществе. Каковы реальный политический вес и п...

Обострение на Донбассе. Президент — в Турции. Комментирует Юлия Мендель - Взгляд с Банковой

Обострение на Донбассе. Президент — в Турции. Комментирует Юлия Мендель - Взгляд с Банковой

Из-за обострения ситуации на линии соприкосновения президент Владимир Зеленский совершил поездку на Донбасс, где посетил позиции ВСУ и пообщался с военнослужащими. Обострение вооружённой агрессии России против Украины стало одной из главных тем об...

Траур по принцу Филиппу в Британии: эфир от Букингемского дворца.

Траур по принцу Филиппу в Британии: эфир от Букингемского дворца.

В Соединенном Королевстве скорбят по герцогу Эдинбургскому, супругу королевы Елизаветы II, принцу Филиппу. Каким британцы запомнят его, наш корреспондент Бен Тавенер обсуждает с обозревателем и журналистом Александром Смотровым. Подписывайтесь на ...

3 64